Artykuły

7 najlepszych kart kredytowych

0

Większość stałych bywalców lotnisk zna niezawodne sposoby na uniknięcie najbardziej skandalicznych linii. Ci, którzy latają wystarczająco często, aby zakwalifikować się do wyższych rangą statusu często podróżujących linii lotniczych, zazwyczaj mogą ominąć linie biletowe i udać się prosto do lady. Osoby z pożądanymi członkostwami w poczekalni airport lounge-często o statusie elitarnego pasażera-nie muszą czekać na obsługę w publicznych restauracjach i wodopojach.

A ci, którzy chcą przetrwać długi proces weryfikacji, mogą kwalifikować się do dwóch programów federalnych, które przyznają uprawnienia przyspieszonego wjazdu w punktach kontroli bezpieczeństwa lotniska i punktach wejścia w USA: Global Entry i TSA PreCheck.

W przeciwieństwie do statusu frequent flyer i przywilejów airport lounge, przyspieszone wejście nie jest automatycznym atutem wysokiej klasy kart kredytowych travel rewards. Każdy musi przejść przez ten sam proces składania wniosków i weryfikacji, bez gwarancji zatwierdzenia.

Najlepsze karty kredytowe dla globalnego wejścia i TSA PreCheck

Ale wiele kart kredytowych Premium Travel rewards rozszerza zachętę finansową dla TSA PreCheck i globalnych kandydatów do wejścia: kredyt na poczet opłat za Aplikacje programów. Przy globalnych opłatach za rejestrację wpisową w wysokości 100 USD, a PreCheck w wysokości 85 USD, a oba programy wymagające ponownego zastosowania co pięć lat, ten kredyt jest wart do 20 USD rocznie.

O ile nie zaznaczono inaczej, za każdą kartę naliczana jest tylko pierwsza opłata zgłoszeniowa pobierana z karty: 85 USD za sprawdzenie wstępne TSA lub 100 USD za wejście Globalne. Posiadacze kart zazwyczaj nie mogą otrzymać kredytu za więcej niż jedną opłatę aplikacyjną w okresie pięciu lat. Kredyty pojawiają się na wyciągach kart, zwykle w ramach jednego cyklu płatności na wyciągu.

Bez dalszych ceregieli, są to najlepsze karty kredytowe dla globalnego wejścia i TSA PreCheck application fee kredytów.

1. Karta Kredytowa Capital One Venture Rewards

2x Mile przy większości kwalifikujących się zakupów; 5X mil na zakupy hoteli i samochodów dokonane za pośrednictwem Capital One Travel

Karta Kredytowa Capital One Venture Rewards jest kartą ogólnego przeznaczenia, która jest świetna dla osób często podróżujących, które wolą nie pozostać lojalne wobec jednego lub dwóch sprzedawców podróży. Ponieważ wszystkie zakupy gromadzą mile w tej samej cenie,nie ma praktycznej różnicy między wydatkami na podróże i Podróże bez podróży.

 • Premia za wcześniejsze wydatki: Zdobądź 60 000 mil premiowych, jeśli wydasz co najmniej 3 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.
 • Zdobywanie nagród: zdobywaj nieograniczone 2 mile za 1 $wydane na większość kwalifikujących się zakupów. Zbieraj 5 mil za 1 USD wydane na zakupy hoteli i samochodów dokonane za pośrednictwem Capital One Travel.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę jest otrzymanie kredytów na wyciąg za wcześniejsze zakupy podróży, takie jak wynajem samochodów i pobyty hotelowe, zawsze po stałej stawce 0,01 USD za milę. Inne opcje wykupu obejmują kredyty na wyciągu zwrotnym i karty podarunkowe, ale te metody mogą zaniżać wartość punktów.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: zamiast wymieniać na kredyty na wyciąg, możesz przenieść swoje mile do dowolnego z ponad 15 uczestniczących programów partnerskich w korzystnych proporcjach. Ponadto korzystaj z dodatkowych korzyści związanych z podróżami, takich jak bezpłatne ubezpieczenie samochodu, gdy płacisz za wynajem w całości kartą, a także korzyści zakupowe, takie jak przedłużona gwarancja.

Zobacz naszą recenzję karty kredytowej Capital One Venture Rewards, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

Zastosuj Teraz

2. Karta Chase Sapphire Reserve®

Roczny kredyt podróżny w wysokości 300 USD; bezpłatny dostęp do salonu lotniskowego w ponad 1000 lokalizacjach

Karta Chase Sapphire Reserve® jest jedną z najbardziej hojnych podróży kart kredytowych ogólnego przeznaczenia na rynku.

Zaletą Sapphire Reserve jest roczny kredyt podróżny w wysokości 300 USD, który automatycznie odnosi się do szerokiej gamy podstawowych i przypadkowych zakupów podróży, w tym rezerwacji biletów lotniczych i hoteli. Kiedy kredyt jest w pełni wykorzystany, roczna opłata 550 skutecznie spada do 250 USD.

Kolejna ważna korzyść: karta zapewnia bezpłatny dostęp do salonu lotniskowego w ponad 1000 lokalizacjach na całym świecie w ramach programu Priority Pass Select.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 50 000 punktów Ultimate Rewards, jeśli wydasz 4 000 USD lub więcej na zakupy kartą w ciągu trzech miesięcy od daty otwarcia konta. Jest to warte 750 USD, gdy zostaną wykorzystane na rezerwacje podróży w portalu Chase Ultimate Rewards.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź 3 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy podróżne i gastronomiczne. Zdobądź 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę punktów Ultimate Rewards zdobytych za pośrednictwem wydatków na rezerwację Chase Sapphire jest rezerwacja podróży (w tym hoteli, przelotu i wynajmu samochodów) w Centrum Podróży Ultimate Rewards. Ta metoda wartości punktów w $0.015 za sztukę, 50% więcej niż w punkcie bazowym. Inne opcje wykupu obejmują zwrot gotówki, dotacje na zakup w punkcie sprzedaży, karty podarunkowe i towary ogólne.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 550 USD. Opłata za dodatkowych autoryzowanych użytkowników wynosi 75 USD za Użytkownika za kartę. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: poza kredytem podróżnym i korzyścią Priority Pass Select, Sapphire Reserve oferuje hojną umowę transferu punktów z około tuzinem partnerów podróży Chase. Posiadacze kart mogą przekazywać punkty Ultimate Rewards do uczestniczących programów lojalnościowych w stosunku 1 do 1, potencjalnie mnożąc ich wartość bazową przez dwa, trzy lub więcej.

Zobacz naszą recenzję Chase Sapphire Reserve Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

3. Karta US Bank Altitude® Connect Visa Signature®

4x punkty na Podróże i zakupy na stacjach benzynowych; roczny kredyt na usługi streamingu; świetny Bonus powitalny

Karta U. S. Bank Altitude ® Connect Visa Signature® co cztery lata pobiera opłatę aplikacyjną w wysokości 100 USD dla członków TSA PreCheck® i Global Entry®. Karta zarabia również 4 punkty za 1 USD wydane na kwalifikujące się Podróże i zakupy na stacji benzynowej (zobacz stawki i opłaty) oraz 2 punkty za 1 USD wydane na zakupy dokonane w sklepie spożywczym i dostawie artykułów spożywczych, restauracjach i streamingach.

Po pierwszym roku spodziewaj się zapłacić roczną opłatę w wysokości 95 za przywileje Altitude Connect. Ale 30 USD rocznych Kredytów Na kwalifikujące się zakupy usług streamingowych, w tym Netflix i Spotify®, łagodzi cios. Podobnie jak atrakcyjny Bonus rejestracyjny z kwalifikującymi się wydatkami.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 50 000 punktów bonusowych po wydaniu 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 120 dni od otwarcia konta. Ten bonus jest wart do $500 przy wykupie.
 • Stawka nagród: Zdobądź 4 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się Podróże i zakupy na stacji benzynowej. Zdobądź 2 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym oraz na kwalifikującą się dostawę artykułów spożywczych, posiłki i streaming zakupów. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 punkt za wydany 1$. Tak długo, jak Twoje konto pozostanie otwarte i w dobrej kondycji, twoje punkty nie wygasną.
 • Wymieniaj nagrody: wymieniaj na różne przedmioty, w tym podróżne, karty podarunkowe, towary, zwrot gotówki i inne.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 0 USD za pierwszy rok, a następnie 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: ciesz się 30 USD w rocznych kredytach na wyciągi za kwalifikujące się zakupy streamingowe, w tym Netflix i Spotify®, a nawet 600 USD w ramach ochrony telefonu komórkowego (za zgubienie lub kradzież urządzenia), gdy płacisz miesięczny rachunek za telefon komórkowy kartą.
 • Obowiązują warunki: Zobacz stawki i opłaty.

Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

4. Platinum Card® Od American Express

200 dolarów rocznej opłaty Lotniczej kredytu (wymagana jest rejestracja i Obowiązują Warunki); Bezpłatny dostęp do salonu lotniskowego w ponad 1000 lokalizacjach (wymagana jest rejestracja i obowiązują warunki); świetny Bonus powitalny

Platinum Card® od American Express nie pasuje do rocznego kredytu podróży Chase Sapphire Reserve. Jego kredyt w wysokości 200 USD (wymagana rejestracja i obowiązują warunki) dotyczy tylko opłat pobieranych przez jedną linię lotniczą wybraną przez posiadacza karty, więc jest znacznie bardziej restrykcyjny.

Ale ogólny pakiet korzyści podróży Platinum jest czymś więcej niż dopasowaniem do Sapphire Reserve, z rozległą gamą salonów lotniskowych w bezpłatnym programie dostępu i do 200 USD w kredytach Uber ride każdego roku (wymagana rejestracja).

 • Oferta powitalna: Zdobądź 100 000 punktów bonusowych Membership Rewards, jeśli wydasz co najmniej 6 000 USD w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta. Dodatkowo, zdobądź 10 punktów za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach na całym świecie, a gdy robisz małe zakupy w USA w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, Twoje konto jest otwarte (do 25 000 USD w łącznych zakupach).
 • Zdobywanie nagród: zdobądź 5 punktów za 1 $wydane na przelot zakupiony bezpośrednio u linii lotniczych oraz przedpłacone rezerwacje hoteli i przelotowe dokonane za pośrednictwem portalu podróży American Express. Zdobądź 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wykorzystanie zgromadzonych nagród jest rezerwacja podróży dokonana za pośrednictwem portalu turystycznego American Express. W normalnych warunkach wartość tej opcji wynosi 0,01 USD za sztukę. Inne opcje realizacji obejmują gotówkę, zakupy u partnerów handlowych, towary ogólne i karty podarunkowe. Minimalne i współczynniki wykupu są różne.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 695 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stawki i opłaty tej karty strona.
 • Inne korzyści: korzystaj z potencjalnie cennych korzyści w partnerskich hotelach i ośrodkach, takich jak elastyczne zameldowanie i ulepszenia pokoi, Jeśli są dostępne. Odbierz bezpłatny status Gold I Gold Elite odpowiednio w Hilton Honors i Marriott Bonvoy (wymagana rejestracja). Inne korzyści obfitują.

Zobacz naszą platynową kartę od American Express review, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

5. Karta Mastercard® Czarna

Roczny kredyt lotniczy w wysokości 100 USD; bezpłatny dostęp do ponad 1000 Saloników lotniskowych na całym świecie

Karta Mastercard® Black jest środkowym dzieckiem trzyproduktowej rodziny kart luksusowych. It,i wcale nie jest to najlepsza wartość na rynku, ale roczny kredyt lotniczy w wysokości 100 USD i bezpłatny dostęp do ponad 1300 Saloników lotniskowych na całym świecie uzasadniają roczną opłatę.

Zwrot z linii lotniczych też nie jest zły, choć nie może konkurować z Amex Platinum, Citi Prestige czy Chase Sapphire Reserve.

 • Bonus rejestracyjny: obecnie nie ma bonusu rejestracyjnego. Sprawdź stronę internetową Luxury Card, Aby uzyskać aktualne informacje o promocjach.
 • Zdobywanie nagród: wszystkie kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 punkt za każdy wydany 1$, bez ograniczeń ani ograniczeń dotyczących tego, ile możesz zarobić.
 • Wymienianie nagród: podwój swoją moc realizacji (2% zwrotu z wydatków), gdy wymieniasz na przelot. Umorzenia Cash-back oferują 1,5% zwrotu z wydatków.
 • Wprowadzenie APR: zapoznaj się z warunkami najnowszych promocji wprowadzających.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi $495. Autoryzowani użytkownicy kosztują 195 USD za użytkownika rocznie. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: ta karta zawiera wiele zabezpieczeń podróży, w tym ochronę przed przerwaniem podróży i odwołaniem podróży, zwrot kosztów opóźnienia bagażu i bezpłatną ochronę wynajmu samochodu, gdy płacisz za wynajęty samochód w całości za pomocą karty.

Zobacz naszą recenzję karty Mastercard Black, aby uzyskać więcej informacji. (Aby uzyskać bardziej ekskluzywne wrażenia, rozważ przejście na kartę Mastercard Gold, ale pamiętaj o rocznej opłacie w wysokości 995 USD.) Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

6. Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Boundless®

1 bezpłatny nocleg w uczestniczących w programie obiektach Marriott Bonvoy każdego roku; bezpłatny status Silver Elite

Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Boundless® jest najlepszą kartą kredytową hotelu dla lojalnych podróżników poszukujących TSA PreCheck i globalnych kredytów wpisowych opłaty. Jego zalety to automatyczny status Silver Elite, którego atuty obejmują 10% wzrost zarobków w punktach bazowych i elastyczne zameldowanie, jeśli jest to możliwe.

Warto również zauważyć, że w uczestniczących w programie obiektach Marriott Bonvoy otrzymasz jeden automatyczny bezpłatny nocleg w ciągu roku.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 3 bezpłatne noclegi premiowe po zakupach objętych promocją. Dodatkowo zdobądź 10x punktów za kwalifikujące się zakupy w wybranych kategoriach. Każda nagroda bonusowa free night ma poziom redemption do 50 000 punktów. Niektóre hotele mają opłaty uzdrowiskowe.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź do 17 punktów za 1 $wydane na zakupy w placówkach Marriott Bonvoy i 2 punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę zgromadzonych punktów jest skorzystanie z bezpłatnych noclegów w uczestniczących w programie obiektach Marriott Bonvoy. Zniżki zaczynają się od 7500 punktów za noc dla niedrogich hoteli kategorii 1 i sięgają aż 85 000 punktów dla wysokiej klasy obiektów kategorii 8. Jeśli nie masz wystarczającej ilości punktów, aby wymienić je na cały pobyt, możesz połączyć punkty i gotówkę, aby nadrobić różnicę.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: Zdobądź 15 kredytów Elite Night na kwalifikację do statusu. Automatycznie uzyskaj status Gold Elite, gdy wydasz na swoją kartę co najmniej 35 000 USD w roku kalendarzowym, nawet jeśli nie spełnisz wymagań dotyczących pobytu.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą recenzję karty kredytowej Marriott Bonvoy Boundless. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

7. Karta kredytowa IHG ® Rewards Club Premier

>Fantastyczny Bonus rejestracyjny i Bonus na wydatki na pierwszy rok

Karta kredytowa IHG ® Rewards Club Premier jest bardzo atrakcyjna dla hotelowej karty kredytowej z roczną opłatą w wysokości poniżej 100 USD. PreCheck TSA i globalna opłata za wpis to dopiero początek. Posiadacze kart korzystają również z możliwości zdobycia wielu bezpłatnych noclegów każdego roku i skorzystania z niezwykle hojnego programu nagród.

IHG ma również ogromną sieć-w tym tysiące obiektów Holiday Inn, Staybridge Inn i Candlewood Suites — więc nie będziesz miał problemów ze znalezieniem miejsc do zarobienia i odkupienia.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 125 000 punktów bonusowych, jeśli wydasz co najmniej 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy podczas pierwszych trzech miesięcy członkostwa w karcie.
 • Zdobywanie nagród: zdobądź 25 punktów za 1 $ wydane w hotelach IHG. Zdobądź 2 punkty za 1 $ wydane na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych i restauracjach. Zdobądź 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymień nagrody: wymień na bezpłatne noclegi w obiektach IHG uczestniczących w programie, począwszy od 10 000 punktów dla obiektów o najniższym poziomie i 70 000 punktów dla obiektów o najwyższym poziomie. Alternatywnie, łącz punkty i gotówkę, aby dotować nocne pobyty.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 89 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: jeśli zarezerwujesz pobyt premiowy na co najmniej cztery noce i zapłacisz w całości punktami, otrzymasz czwartą noc za darmo. Zdobądź 10 000 punktów bonusowych, jeśli wydasz co najmniej 20 000 USD na zakupy i dokonasz jednego dodatkowego zakupu w roku kalendarzowym. Ciesz się jedną bezpłatną noc nagród każdego roku po rocznicy członkostwa w kartach.

Zobacz naszą recenzję karty kredytowej IHG Rewards Club Premier, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak ubiegać się o nią tutaj.

APLIKUJ TERAZ

Więcej kart kredytowych z Global Entry i TSA PreCheck Credits

Te karty kredytowe nie zrobić naszą listę najlepszych kart z Globalnego wejścia i TSA PreCheck application fee kredytów, głównie dlatego, że ich non-entry korzyści nie są tak atrakcyjne lub ich przypadki użycia są ograniczone dla posiadaczy kart nie lojalnych do konkretnych linii lotniczych i rodzin gościnnych. Ale i tak warto je tu zauważyć.

Biznesowa Karta Platinum® od American Express

Biznesowa Karta Platinum ® od American Express jest małym biznesowym dodatkiem do konsumenckiej karty Platinum. Jest to warte rocznej opłaty w wysokości 595 USD (695 USD, jeśli aplikacja zostanie odebrana w dniu lub po Sty. 13, 2022) — wpis globalny i TSA PreCheck fee kredyt jest daleko w dół listy korzyści tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą recenzję biznesowej platynowej karty od American Express. Zobacz stawki i opłaty tej karty strona.

APLIKUJ TERAZ

Karta Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express®

Podobnie jak Amex Business Platinum, Karta Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express® ma wiele zalet cenniejszych niż bezpłatna aplikacja do tych dwóch popularnych programów trusted traveler. Najważniejsze to 300 USD rocznego kredytu na wyciągu za kwalifikujące się zakupy Marriott i bezpłatne członkostwo Priority Pass Select, które zapewnia bezpłatny dostęp do setek poczekalni na lotniskach na całym świecie.

Zobacz stawki i opłaty tej karty strona.

APLIKUJ TERAZ

Capital One Spark Miles dla biznesu

Karta Capital One Spark Miles for Business zarabia codziennie 2 mile za każde 1 USD wydane na wszystkie zakupy. Punkty są warte 0,01 $za sztukę, gdy są wymieniane na podróże, dokonywanie 2% zwrotu z wydatków-więcej niż wystarczająco, aby uzasadnić $ 95 roczną opłatę, gdy to twoja podstawowa karta kredytowa.

Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

APLIKUJ TERAZ

Ostatnie Słowo

Zarabianie 100 dolarów kredytu co pięć lat może nie wydawać się wielką sprawą. Dotacja wynosi 20 USD rocznie, mała zmiana w porównaniu z kartami podróżnymi luxe od 200 do 300 USD rocznych kredytów turystycznych. Mimo to, każdy dolar się liczy, gdy próbujesz zaoszczędzić pieniądze na podróżach.

Zaoszczędzony czas jest prawdziwym atutem przyspieszonego statusu wejścia. Z jego gwarancji będziesz whisk przeszłości ruchliwych linii bezpieczeństwa na lotniskach w USA, TSA PreCheck pozwala na skrócenie czasu przyjazdu na lotnisko trochę bliżej. Jeśli regularnie odwiedzasz U. S. points of entry, Global Entry sprawia, że tylne końce tych wyczerpujących podróży powrotnych są nieco bardziej znośne — mile widziana ulga, gdy bezpiecznik jest krótszy niż zwykle.

Czy TSA PreCheck i Global Entry są warte opłaty za zgłoszenie? Dla osób często podróżujących odpowiedź brzmi prawdopodobnie tak. Dla tych, którzy kwalifikują się do jednej z kart kredytowych na tej liście, jest to zdecydowanie tak.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach Platinum Card® od American Express, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach za Business Platinum Card® od American Express, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach za kartę Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express®, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Przegląd karty kredytowej IHG Rewards Club Premier

Poprzedni wpis

8 zdalnych ofert pracy, które płacą najlepiej

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły