Artykuły

6 sklepów detalicznych oferujących Gwarancje dopasowania cen i zasady dostosowania

0

Główne sieci handlowe oferują politykę dopasowania cen, aby przyciągnąć więcej kupujących. To pozwala ich klientom zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Zamiast biegać po mieście w poszukiwaniu najlepszych ofert, możesz iść do jednego sklepu i uzyskać najlepszą cenę na wszystko.

Przynajmniej taka jest teoria. W prawdziwym życiu nie zawsze jest to takie proste. Każdy sklep ma inne zasady dotyczące tego, kiedy będzie pasował do cen. Często niższa cena, którą znalazłeś w innym sklepie, nie kwalifikuje się do meczu z powodu niejasnej reguły gotcha.

Aby zaoszczędzić pieniądze przy dopasowywaniu cen, musisz znać zasady sklepu, w tym ukryte pułapki i wyjątki. Zapoznanie się z zasadami każdego sklepu może pomóc ci określić, kiedy warto poprosić o dopasowanie i które sklepy najprawdopodobniej Ci je dadzą.

Sklepy Detaliczne Oferujące Gwarancje Dopasowania Ceny

Porównywanie zakupów oznaczało przejście do różnych sklepów, aby sprawdzić ceny, potencjalnie powrót do sklepu, w którym znalazłeś najlepszą cenę. Zajęło to dużo czasu i nie miało sensu coś małego, jak funt mielonej wołowiny.

Dziś możesz zaoszczędzić setki dolarów przy niewielkim wysiłku. Niektóre sklepy pozwalają pokazać niższą ofertę cenową w kasie i będą ją dopasowywać. Ale które z nich oferują najlepsze polisy dopasowane do ceny? 

1. Walmart

Polityka dopasowywania cen Walmart jest znacznie mniej hojna niż kiedyś. W reklamie telewizyjnej z 2013 roku sprzedawca z Walmart zapewnił kupującego ,który znalazł niższą cenę w sklepie, że ” dopasuje ją bezpośrednio do kasy.” 

Ale od 2021 roku Walmart obiecuje tylko dopasować ceny własnej witryny.

Jak działa Polityka

Oficjalna polityka cenowa Walmart mówi, że jeśli znajdziesz produkt w sklepie Walmart, który jest tańszy na Walmart.com (lub Jet.com, którego właścicielem jest Walmart), sklep będzie pasował do ceny internetowej-prawdopodobnie. 

Możesz poprosić o dopasowanie ceny w kasie, ale sklep może jej nie przyznać. Polityka określa, że” kierownik dyżuru ma ostateczną decyzję ” o tym, czy dany sklep pozwala na dopasowanie cen.

Na co uważać

Chociaż Polityka dopasowywania cen w sklepie Walmart jest ograniczająca, nadal ma długą listę reguł i WYJĄTKÓW. Polisa wyraźnie mówi, że nie można uzyskać dopasowania ceny do:

 • Podobny Produkt. Sklep dopasuje cenę produktu tylko wtedy, gdy jest identyczny pod każdym względem z tym, który kupujesz. Musi to być ta sama marka, model, rozmiar i kolor.
 • Dwa z tego samego produktu. Każdy klient może uzyskać tylko jeden mecz cenowy dziennie na dany produkt. Możesz dopasować ceny otrębów z rodzynkami i karmy dla psów w tej samej kolejności, ale nie na dwóch pudełkach otrębów z rodzynkami. (Nie ma zastosowania w Nowym Meksyku, o ile nie jesteś sprzedawcą.)
 • Wyprzedane Walmart.com Towar. Jeśli na stronie zabraknie produktu, który próbujesz dopasować, masz pecha. Możesz uzyskać dopasowanie ceny towarów w magazynie na stronie w momencie przedstawienia ceny kasjerowi. 
 • Niektóre rodzaje sprzedawców. Walmart nie pasuje do cen na Walrmart.com towary sprzedawane przez sprzedawców zewnętrznych znanych jako sprzedawcy Walmart Marketplace. Na tych listach produktów jest napisane „sprzedane i wysłane przez”, a następnie imię i nazwisko sprzedawcy.
 • Niektóre rodzaje cen sprzedaży. Walmart w szczególności wyklucza pewne oferty specjalne ze swojej polityki dopasowywania cen, w tym rabaty natychmiastowe lub wysyłkowe, oferty finansowe, reklamy oferujące kartę podarunkową z purchase, czyli oferty pakietowe. Wyklucza to również oferty procentowe lub kupno-jeden, otrzymanie-jeden-Darmowe, które nie pokazują określonej ceny.
 • Każdy przedmiot w niektórych stanach. W żadnym sklepie Walmart na Alasce, Hawajach lub Puerto Rico nie można używać dopasowywania cen online. Ceny w tych obszarach są ogólnie wyższe, więc sklepy tam nie będą pasować do niższych cen oferowanych w pozostałej części kraju.

Dolna Linia

Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć o dopasowywaniu cen w Walmart jest to, że kierownik sklepu jest całkowicie odpowiedzialny. Niektórzy menedżerowie sklepów starają się pracować z klientami w jak największym stopniu. Inni po prostu odmawiają zgody na dopasowanie ceny w żadnych okolicznościach. Do pewnego stopnia jest to szczęście losowania.

Ale nigdy nie zaszkodzi zapytać. Najgorsze, co kasjer może zrobić, to odmówić. A jeśli tak się stanie, zawsze możesz umieścić produkt z powrotem na półce.

2. Cel

Polityka dopasowywania cen w Target jest znacznie bardziej hojna niż Walmart. zapewnia dopasowanie cen w sklepie dla 25 konkurentów online, w tym Amazon, Kohls.com, Sears.com, oraz Walmart.com. możesz również dopasować ceny podczas zakupów w Target.com, ale musisz zadzwonić pod bezpłatny numer (800-591-3869), aby to zrobić.

Co więcej, gwarancja Target na dopasowanie ceny nie obejmuje tylko stron internetowych innych sieci. Obejmuje również ceny podane w reklamach drukowanych dla lokalnych sklepów. W tym przypadku „lokalny” oznacza dowolny sklep w promieniu 25 mil od celu, w którym robisz zakupy.

Jak działa Polityka

Aby uzyskać dopasowanie ceny w Target, musisz pokazać reklamę z niższą ceną przy kasie. 

Jeśli znalazłeś w Internecie niższą cenę, możesz wyświetlić stronę w telefonie. Jeśli niższa cena znajduje się w reklamie drukowanej lokalnego sklepu, musisz przekazać oryginalną reklamę. Kserokopia lub zdjęcie w telefonie nie jest wystarczająco dobre.

W przeciwieństwie do Walmart, Target dopasowuje również ceny produktów, które już kupiłeś w ciągu ostatnich dwóch tygodni. 

Na przykład, powiedzmy, że kupujesz spodnie za 30 dolarów w Target w środę. Następnie, w piątek, zobaczysz reklamę pokazującą te same spodnie w sprzedaży za $ 20 w innym sklepie. Po prostu weź to ogłoszenie i paragon do kasy i poproś o korektę ceny. Cel zwróci dodatkowe $10.

Target pozwala również na stos dopasowaną cenę z kuponem producenta. Powiedzmy, że masz kupon na $1 od dwóch puszek fasoli, a lokalny sklep sprzedaje te fasole w dwóch puszkach za $1. 

Możesz dopasować cenę, a następnie zastosować kupon na dodatek, otrzymując obie puszki za darmo. Jednak, nie można stos dopasowaną cenę z kuponu sklepu docelowego.

Na co uważać

Podobnie jak Walmart, Polityka Target w zakresie dopasowania cen zawiera wiele drobnego druku. Wiele zasad dla Target to te same, które można znaleźć w Walmart.

Na przykład, Target daje tylko dopasowania cen na towar, który jest identyczny i w magazynie zarówno w Target i konkurencyjnego sklepu. 

Większość cen sprzedaży nie pasuje-w tym oferty osób trzecich, wyprzedaże, oferty pakietowe, oferty obejmujące finansowanie i rabaty-są również niedostępne w Target. Nie pasuje również do żadnej ceny, która jest błędnym nadrukiem.  

Ponadto Target wyklucza dopasowania cen w Markach sklepów konkurentów i w ogóle nie pasuje do cen na Alasce lub Hawajach. 

Jednak w przeciwieństwie do Walmart, Target pozwala na użycie tej samej ceny na więcej niż jeden przedmiot. Sklep tylko „zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości” flub każdy przedmiot. 

Więc jeśli spróbujesz kupić każdą butelkę detergentu na półce za $1 każda, prawdopodobnie nie ujdzie ci to na sucho. Ale nie powinieneś mieć problemu z zakupem dwóch butelek w tej cenie. To lepsze niż w Walmart, co ogranicza cię do jednego dopasowania ceny za sztukę.

Dolna Linia

Polityka Target w zakresie dopasowywania cen jest najbardziej hojna. Dopasowuje ceny konkurentów online i w lokalnych sklepach i pozwala na użycie tego samego dopasowania cen dla więcej niż jednego tego samego produktu. 

Jeszcze lepiej, pozwala dostosować ceny do dwóch tygodni po zakupie. A co najlepsze, dopasowanie cen jest dostępne we wszystkich sprzedawanych produktach.

Jeśli masz tylko czas, aby przejść do jednego sklepu, cel jest prawdopodobnie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o ogólnych sprzedawców. 

3. Best Buy

W przeciwieństwie do Target i Walmart, które sprzedają prawie wszystko, Best Buy specjalizuje się w elektronice. 

Z tego powodu, w całym kraju, pasuje tylko ceny dla sklepów internetowych, które sprzedają elektronikę. Więc podczas gdy Target pasuje do cen dla kilkudziesięciu sprzedawców internetowych, Best Buy pasuje do cen tylko dla pięciu: Amazon, Crutchfield.com, Dell.com, HP.com, oraz TigerDirect. 

Jednak Best Buy dorównuje również cenom w lokalnych sklepach stacjonarnych. Dotyczy to wszystkich sprzedawców detalicznych w promieniu 25 mil, nie tylko tych specjalizujących się w elektronice. Dopóki sklep jest upoważniony do sprzedaży nowych, fabrycznie zamkniętych produktów z gwarancją, liczy się jako konkurent.

Na przykład, jeśli chcesz kupić tablet, a pobliski Walmart sprzedaje go za mniej niż lokalny Best Buy, Best Buy będzie odpowiadał cenie Walmart. Best Buy obiecuje również dopasować ceny oferowane w klubach magazynowych, o ile są lokalne.

Jak działa Polityka

W przeciwieństwie do Target i Walmart, nie możesz uzyskać najlepszego dopasowania ceny zakupu bezpośrednio w rejestrze. Musisz albo podejść do sprzedawcy lub udać się do biura obsługi klienta i podać niższą cenę. 

Możesz pokazać reklamę drukowaną lub stronę internetową, na której Znalazłeś niższą cenę. Pracownicy Best Buy mogą dwukrotnie sprawdzić witrynę lub zadzwonić do sklepu, aby upewnić się, że cena jest legalna.

Możesz również poprosić o dopasowanie cen do zakupów online na stronie BestBuy.com. aby to zrobić, otwórz okno czatu lub zadzwoń pod numer 888-BEST-BUY (237-8289).

W pewnym sensie, dopasowanie ceny Best Buy jest lepsze niż Target lub Walmart. działa w każdej części kraju, w tym na Alasce i Hawajach. 

Best Buy oferuje również dopasowanie cen w Portoryko, ale jego polityka jest nieco inna. Regulamin zamieszczony jest w sklepach sieci Portoryko.

Na co uważać

Podobnie jak Target i Walmart, Best Buy dopasowuje ceny tylko dla nowych towarów, nie używanych lub odnowionych towarów. Nie pasuje również do cen dla żadnego rynku ani sprzedawcy zewnętrznego.

Podobnie jak inne sklepy, Best Buy wymaga, aby produkty były identyczne i dostępne w magazynie zarówno w Best Buy, jak i w konkurencyjnym sklepie. Oznacza to, że numery modeli muszą pasować do rzeczy takich jak urządzenia. 

Należy jednak pamiętać, że Best Buy często używa własnych unikalnych numerów modeli urządzeń i innych towarów w wysokiej cenie. Więc nawet jeśli dwa produkty wyglądają tak samo, mogą mieć różne liczby, co czyni je niekwalifikującymi się do dopasowania cen.

Większość typów sprzedaży, które są niedostępne dla dopasowania cen w Target i Walmart, jest również niedostępna w Best Buy. Obejmuje to wszystkie oferty pakietowe, gratisy, oferty wysyłkowe, elementy odprawy, and produkty z niewłaściwą ceną. 

Obejmuje ona również wszystkie oferty Black Friday. Oznacza to każdą cenę sprzedaży znalezioną podczas Tygodnia Dziękczynienia, od piątku przed dniem Dziękczynienia do poniedziałku po wakacjach.

Ponadto, podobnie jak Walmart, Best Buy pozwala tylko raz dopasować cenę za każdy kupowany produkt. Na przykład, jeśli znajdziesz tracker fitness w sprzedaży za $30, nie możesz go kupić dla wszystkich na liście prezentów świątecznych. 

Nie można również stos, że $ 30 dopasowana cena z $ 10 kupon, aby uzyskać całkowitą cenę do $20. Możesz użyć kuponu lub dopasowania ceny, ale nie dla tego samego produktu.

Best Buy ma również kilka szczegółowych zasad, których nie znajdziesz w innych sklepach. Na przykład nie pasuje do cen niczego oznaczonego jako ograniczona ilość, ani w Best Buy, ani w konkurencyjnym sklepie.

Nie możesz również uzyskać dopasowania ceny w Best Buy na telefonie komórkowym, który jest dostarczany z umową. Zniżki na gry związane z programem członkowskim są również wyłączone. Wreszcie, nie można dopasować cen za usługi, takie jak dostawa, instalacja lub naprawa komputera.

Dolna Linia

Głównym powodem wyboru Best Buy w stosunku do innych sklepów big-box jest szeroki wybór elektroniki. Każdy gadżet, który jest na sprzedaż w lokalnym celu lub Walmart może być w magazynie w Best Buy zbyt, więc trzeba tylko odwiedzić jeden sklep, aby uzyskać najlepszą cenę ze wszystkich trzech.

Działa to jednak tylko wtedy, gdy Numer modelu produktu, który kupujesz, jest taki sam w obu sklepach. Ponieważ Best Buy używa specyficznych dla sklepu numerów dla wielu towarów z dużymi biletami, nie zawsze możesz dopasować ceny. 

Więc jeśli kupujesz coś dużego, prawdopodobnie najlepiej jest sprawdzić ceny online przed wyjazdem, zamiast liczyć na najlepszy zakup, aby dopasować najniższą cenę, gdy tam dotrzesz.

4. Home Depot

Home Depot ma jedną z najprostszych zasad dopasowywania cen. Zasadniczo, jeśli znajdziesz niższą cenę na wszystko, co sprzedaje Home Depot, gwarantuje dopasowanie Niższej ceny, kropka. 

Jeśli robisz zakupy w HomeDepot.com, obiecuje dopasować cenę na stronie internetowej każdego konkurenta, w tym koszt wysyłki. Ta Umowa obowiązuje tak długo, jak produkt na stronie konkurenta jest dostępny do wysyłki do Twojej lokalizacji.

Jak działa Polityka

Aby uzyskać dopasowanie ceny w Home Depot, wyświetl reklamę z niższą ceną podczas wymeldowania. Możesz użyć drukowanej reklamy, zdjęcia lub wydruku z Internetu. Sprzedawca może skontaktować się z innym sklepem, aby upewnić się, że ma produkt w magazynie w podanej cenie.

Na co uważać

W przeciwieństwie do większości innych sklepów, Home Depot obiecuje dopasować ceny dla każdego innego sprzedawcy, a nie tych z określonej listy. Ale drobnym drukiem widać, że jest kilka wyjątków. 

Na przykład Home Depot nie odpowiada cenom sprzedawców zewnętrznych lub witryn rabatowych, ponieważ nie uważa ich za konkurencyjnych sprzedawców detalicznych. Nie pasuje również do cen serwisów aukcyjnych lub klubów hurtowych.

Home Depot ogranicza swoją politykę dopasowania cen na wiele takich samych sposobów jak inne sklepy. Na przykład nie oferuje dopasowania cen na żadnych używanych, regenerowanych lub otwartych towarach. Wyklucza to również oferty, które obejmują rabaty, finansowanie, gratisy, pakiety i ceny błędów drukarskich.

Ponadto, Home Depot ma kilka unikalnych zasad. Nie oferuje dopasowania cen w przypadku produktów niestandardowych lub na specjalne zamówienie, takich jak niestandardowe rolety okienne. Nie pasuje również do whol innych sklepówceny esale lub rabaty ilościowe.

Wreszcie, podobnie jak inne sklepy, Home Depot dopasowuje ceny tylko dla produktów, które są identyczne do ich numerów modeli. Ale podobnie jak Best Buy, Home Depot ma Numery Modeli dla wielu urządzeń i niektórych narzędzi. Tak więc w niektórych przypadkach nie jest możliwe dopasowanie ceny do tych większych zakupów.

Dolna Linia

Polityka Home Depot jest lepsza niż większość, o ile kwalifikuje się do zakupu. W przypadku niestandardowych zamówień i dużych towarów, takich jak urządzenia, dopasowanie cen nie działa. Ale w przypadku wszystkiego innego dopasowanie ceny gwarantuje najniższą możliwą cenę w jednym przystanku.

5. Lowe ’ s

Gwarancja dopasowania ceny Lowe jest podobna do gwarancji Home Depot. jeśli znajdziesz lepszą cenę w innym sklepie, Lowe ją dopasuje. A jeśli robisz zakupy online, możesz zadzwonić, aby uzyskać dopasowanie pełnej ceny zakupu z wysyłką. 

Jak działa Polityka

Dopasowanie ceny w sklepie Lowe ’ s działa prawie tak samo jak w Home Depot. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do rejestracji i pokazać swoje ogłoszenie. 

Reklama może być w dowolnym formacie, w tym wydruku, reklamy lokalnej, zdjęcia, wyświetlacza smartfona lub aplikacji. Pracownik sklepu upewni się, że produkt spełnia wszystkie kryteria Lowe przed podaniem pasującej ceny. Reklama, którą prezentujesz, musi być aktualna i musi pochodzić od lokalnego sprzedawcy. 

Lowe 's nie definiuje” lokalnego „na swojej stronie internetowej, ale współpracownik Lowe’ a, z którym rozmawiałem online, mówi, że oznacza to sprzedawcę w promieniu 10 mil od Twojego sklepu. To trochę węższe niż promień 25 mil dla Target lub Best Buy.

Lowe dopasowuje również ceny od niektórych sprzedawców internetowych. Należą do nich: 

 • AceHardware.com
 • Amazonka
 • BedBathandBeyond.com
 • BestBuy.com
 • HomeDepot.com
 • JCPenney.com
 • Macys.com
 • Target.com
 • TractorSupply.com
 • Walmart.com
 • Wayfair

Jednak nie pasuje do cen sprzedawców zewnętrznych na stronach takich jak Amazon i Walmart.com.

Na co uważać

Polityka Lowe ’ a ma podobne wyjątki jak w Home Depot. Sklep nie odpowiada cenom za uszkodzone lub wycofane produkty, towary sezonowe lub produkty na specjalne zamówienie. Nie pasuje również do cen pracy.

W przeciwieństwie do Home Depot, Lowe 's twierdzi, że będzie on odpowiadał cenie tylko za „rozsądne ilości” danego przedmiotu. Nie określa, co oznacza „rozsądny”, więc decyzja należy do kierownika. Uzyskanie dopasowania ceny za dwa tego samego produktu nie powinno być problemem, ale próba dopasowania 20 może być.

Ostatnim problemem jest to, że podobnie jak Home Depot, Lowe używa numerów modeli dla wielu dużych przedmiotów. Dlatego prawdopodobnie nie możesz dopasować ceny nowej lodówki, ponieważ jej numer modelu w Lowe ’ s nie będzie pasował do tego w konkurencyjnym sklepie.

Dolna Linia

Ogólnie rzecz biorąc, Polityka dopasowywania cen Lowe nie jest tak dobra jak Home Depot. obejmuje tylko określonych konkurentów online i obejmuje tylko lokalnych konkurentów w promieniu 10 mil. Jeśli mieszkasz na wsi, a Lowe jest jedynym centrum domu w pobliżu, prawdopodobnie masz pecha, jeśli chodzi o dopasowanie cen. 

Ponadto, podobnie jak wiele innych, Polityka Lowe ’ a nie działa w przypadku wielu dużych przedmiotów, takich jak urządzenia i narzędzia. 

6. Zszywki

Staples ma bardziej hojną politykę dopasowywania cen niż most. Ten Detalista wykracza o krok poza dopasowane ceny. Jego gwarancja dopasowania ceny obiecuje, że jeśli znajdziesz niższą cenę, Staples da ci tę cenę plus rabat równy 10% różnicy.

Na przykład, powiedzmy, że drukarka kosztuje 150 USD w Staples, ale znajdziesz ją w sprzedaży za 120 USD w Office Depot. Jeśli pokażesz tę cenę w kasie, Staples dopasuje cenę 120 USD i odliczy 10% różnicy 30 USD między tymi dwoma. To sprowadza ostateczną cenę do $117.

Staples dopasowuje ceny dla każdej firmy, która ma zarówno sklep detaliczny, jak i sklep internetowy pod tą samą marką. 

Pasuje również do cen z Amazon, mimo że nie ma żadnych sklepów stacjonarnych. Dotyczy to jednak tylko produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon. Sklep nie odpowiada cenom sprzedawców Amazon Marketplace.

Jak działa Polityka

Dopasowanie ceny w Staples jest tak proste, jak 1-2-3:

 1. Znajdź niższą cenę.
 2. Przynieś dowód Niższej ceny, na przykład reklamę drukowaną lub stronę internetową.
 3. Pokaż go pracownikowi sklepu w Punkcie Obsługi Klienta.

Staples oferuje również 14-dniową gwarancję ceny na swoje ceny. Jeśli kupisz produkt w Staples i zobaczysz go za mniej w sklepie Staples lub Staples.com w ciągu dwóch tygodni możesz wrócić do sklepu, aby uzyskać zwrot różnicy. 

Ale to działa tylko na ceny w samym Staples. Jeśli znajdziesz produkt, który już kupiłeś, sprzedawany po niższej cenie u innego sprzedawcy detalicznego, nie możesz uzyskać zwrotu pieniędzy.

Na co uważać

Staples ma znacznie mniej zasad i wyłączeń dla swoich dopasowań cenowych niż większość innych sklepów. Jedyne rzeczy, za które nie można uzyskać dopasowania ceny, to:

 • Usługi, takie jak naprawa komputerów, usuwanie wirusów lub drukowanie i marketing
 • Niestandardowe drukowanie i produkty promocyjne
 • Wszelkie produkty od dostawców zewnętrznych
 • Karty podarunkowe
 • Karty telefoniczne
 • Poczta
 • Aplikacje sprzedawane na Staples.com
 • Zamówienia odbioru w sklepie
 • Ceny sprzedaży z wydarzeń specjalnych, takich jak wielkie otwarcia lub wyprzedaże
 • Produkty z błędną ceną

Oznacza to, że wszystko inne, co można znaleźć w sklepie Staples, kwalifikuje się do dopasowania ceny. Obejmuje to prawie każdy produkt biurowy, który możesz kupić, od długopisu do nowego komputera. Możesz jednak ograniczyć się do jednej pasującej ceny za przedmiot.

Dolna Linia

Gwarancja dopasowania ceny Staples jest prawdopodobnie najlepszą polityką dopasowania ceny dostępną u dużego sprzedawcy detalicznego. Oznacza to, że w przypadku każdego produktu biurowego możesz mieć pewność, że otrzymujesz cenę równie dobrą jak Amazon lub lepszą, wszystko bez konieczności płacenia za wysyłkę lub oczekiwania na dostawę. Tego nie da się pokonać.

Ostatnie Słowo

Dopasowanie ceny może być świetnym sposobem na uzyskanie ofert. Jest to jednak tylko jedno z wielu narzędzi w zestawie smart-shopping. Czasami jest to najlepszy sposób, aby uzyskać najniższe ceny, ale nie zawsze.

Załóżmy na przykład, że idziesz do Target po zakupy. Widzisz, twoja ulubiona marka masła orzechowego sprzedaje za 5 dolarów za słoik. To wydaje się wysokie, więc sprawdzasz online i stwierdzasz, że Walmart sprzedaje tę samą markę za jedyne $4 za słoik. Więc domyślasz się, że prosząc o dopasowanie ceny, możesz zaoszczędzić $1.

Ale zanim to zrobisz, sprawdź inne słoiki na półce. Może być inna marka, która jest w sprzedaży za jedyne $3 za słoik. Jeśli zrezygnujesz z tego słoika, ponieważ założysz, że dopasowanie ceny da ci najlepsza oferta, kończysz wydając $ 1 więcej niż trzeba zamiast $1 mniej.

Więc zanim skoczysz w meczu cenowym, pamiętaj, aby mieć oko na dolnej linii. Spójrz na wszystkie możliwe sposoby oszczędzania, takie jak kupowanie marek sklepowych, układanie kuponów lub zakupy w tańszych sklepach, które nie są na liście dopasowanych cen. Następnie możesz dowiedzieć się, który z nich daje najlepszą ofertę.

Pro tip: rozszerzenia przeglądarki i porównanie-aplikacje zakupowe, takie jak Capital One Shopping, sprawiają, że zakupy online są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli robisz zakupy na Amazon, Capital One Shopping przeszukuje innych sprzedawców, aby znaleźć lepszą cenę. 

Capital One Shopping automatycznie dodaje wszystkie dostępne kody kuponów do koszyka u setek uczestniczących sprzedawców. Dodaj bezpłatne rozszerzenie przeglądarki zakupów Capital One.

Capital One Shopping rekompensuje nam, gdy otrzymasz rozszerzenie Capital One Shopping za pomocą podanych przez nas linków.

12 najlepszych aplikacji do rezerwacji hoteli w 2021 roku

Poprzedni wpis

Na czym polega pogłębiona luka podatkowa?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły