Artykuły

6 najlepszych usług transmisji na żywo TV w grudniu 2021

0

Po długim dniu w pracy prawdopodobnie po prostu chcesz wrócić do domu, osiedlić się w wygodnych ubraniach i nadrobić zaległości w ulubionych programach bez żadnego zamieszania. Ale między przerwami w sieci, rosnącymi kosztami firmy kablowej i frustrującymi problemami z antenami satelitarnymi za każdym razem, gdy jest burza, tradycyjna usługa telewizyjna może być bardziej stresująca niż relaksująca.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje łatwiejsza, lepsza alternatywa, istnieje: usługi transmisji na żywo TV lub usługi transmisji na żywo TV.

Usługi transmisji na żywo zapewniają ulubione programy w czasie rzeczywistym, podobnie jak tradycyjna telewizja-ale bez wysokich miesięcznych rachunków. Gdy zdecydujesz się przeciąć kabel, pozostaje Ci tylko wybrać usługę transmisji na żywo, która spełni twoje potrzeby.

Najlepsze usługi transmisji na żywo TV

Są to obecnie najlepsze usługi transmisji telewizyjnej na żywo na rynku.

Każdy robi jedną rzecz naprawdę dobrze, czy to zaspokajając specjalne potrzeby fanów sportu lub mieszając treści na żywo i na żądanie. Nasz najlepszy wybór, YouTube TV, oferuje najlepszą ogólną wartość dla użytkowników telewizji strumieniowej.

Najlepszy ogólnie: YouTube TV

Dołącz do YouTube TV

Youtube TV oferuje najlepszą ogólną wartość dla fanów telewizji na żywo gotowych do przecięcia przewodu kablowego na dobre. Jego pojedynczy plan oferuje więcej niż 85 kanałów, lepiej niż jakakolwiek inna usługa przesyłania strumieniowego w planie podstawowym. Wybór ten obejmuje popularne wybory, których nie oferuje wielu konkurentów, w tym NBA TV, MLB Network i PBS.

Dodatkowe funkcje:

 • Do 3 jednoczesnych strumieni i 6 kont użytkowników (profili)
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa DVR
 • Nagrywaj pokazy nawet do 9 miesięcy
 • Kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami streamingowymi, w tym Roku, PlayStation, Xbox One, Amazon FireTV i większością inteligentnych telewizorów
 • Ponad 20 sieci dodatkowych premium, w tym HBO Max i Showtime
 • beIN SPORTS, NFL Red Zone, FOX Soccer Plus i Więcej z dodatkiem Sports Plus
 • Nieograniczone strumienie dzięki dodatkowi 4K Plus

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji YouTube TV, odwiedź jego stronę internetową.

Najlepsza cena: Sling TV

Dołącz do Sling TV

Sling TVhas najlepsze ceny każdej usługi transmisji na żywo TV. Zarówno jego plany, niebieski i pomarańczowy, kosztować tylko $35 miesięcznie-o połowę, co większość konkurentów opłaty za pakiety bazowe. I możesz uzyskać oba pakiety razem za jedyne $ 15 więcej miesięcznie. Mocno zdyskontowany pierwszy miesiąc-10 USD za Niebieski i pomarańczowy oraz 20 USD za kombinację-jeszcze bardziej osłodzi transakcję.

Oczywiście ceny mogą ulec zmianie, a Sling TV Nie oferuje tak wielu kanałów, jak niektóre alternatywy. Ale jest to świetna opcja dla użytkowników poszukujących wartości, którzy wiedzą, czego chcą.

Dodatkowe funkcje:

 • Sling Blue oferuje sieć NFL, NBC Sports Network, FS1 i FX
 • Uzyskaj do 3 strumieni urządzeń z kanałami zawartymi w Sling Blue
 • Sling Orange oferuje ESPN, ESPN2 i ESPN3
 • Wszystkie plany są dostarczane z 50-godzinną pamięcią DVR

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji Sling TV, odwiedź jej stronę internetową.

Najlepszy ogólnie dla fanów sportu: FuboTV

Dołącz Do FuboTV

FuboTVis najlepsza usługa transmisji na żywo TV dla poważnych fanów sportu, szczególnie tych z zamiłowaniem do międzynarodowej konkurencji. Każdy plan obejmuje nie tylko główne sieci sportowe, takie jak ESPNs, FS1 i NBC Sports, ale także:

 • Wiele regionalnych kanałów sportowych, takich jak sieć BIG 10
 • Wiele kanałów beIN SPORTS (great dla międzynarodowych fanów piłki nożnej)
 • Wiele kanałów tudnxtra (również Świetne dla międzynarodowych fanów piłki nożnej)
 • NFL Network
 • GOLF Channel

Wyższe cenowo plany obejmują jeszcze więcej treści sportowych na żywo i najważniejszych wydarzeń. Dodatkowo, FuboTV ma szeroką gamę kanałów hiszpańskojęzycznych i ładną mieszankę niszowych kanałów informacyjnych i treści, takich jak własne, Cheddar News, Pop TV i COMET.

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji FuboTV, odwiedź Stronę plany.

Najlepsze dla lokalnych relacji sportowych: DirecTV Stream

Dołącz Do DirecTV Stream

DirecTV Stream jest idealnym wyborem dla fanów sportu w rodzinnym mieście-ludzi, którzy mogliby mniej dbać o to, co dzieje się w Premier League lub LigaMX, ale śledzić każdy ruch swoich lokalnych drużyn college lub major league.

Dzieje się tak dlatego, że trzy droższe Pakiety DirecTV Stream zawierają regionalne sieci sportowe (rsns), które obsługują rodzinne miasta i Państwa klientów. Obejmuje to regionalną sieć Bally Sports (dawniej FOX Sports) oraz sieci specyficzne dla rynku lub zespołu, takie jak MASN, YES i Marquee Sports Network.

Dodatkowe funkcje:

 • Do 140 kanałów z pakietem Premier
 • Sieci sportowe Premium dostępne za dodatkową opłatą, takie jak FOX Deportes
 • Jednoczesne nagrania DVR
 • Nieograniczona pamięć w chmurze DVR za $10 / miesiąc
 • Streaming do 20 urządzeń w domu

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji DirectTV Stream, odwiedź Stronę Pakiety.

Najlepsze dla ludzi, którzy nie oglądają Sportu: Filo

Dołącz Do Filo

Philo to najlepsza usługa transmisji na żywo dla ludzi, którzy nie dbają o sport. To jest bardziej proces eliminacji: Philo nie zawiera żadnych kanałów sportowych.

Jeśli nie jesteś fanem, nie przegapisz ich. A to pomaga Philo utrzymać opłaty rozsądne-tak niskie, jak $25 / mo dla kanałów 65.

Dodatkowe funkcje:

 • Do 3 jednoczesnych strumieni i 10 kont użytkowników (profili)
 • Wiele opcji dodatków premium, w tym Starz i Epix
 • 7-dniowy darmowy okres próbny dla wszystkich nowych użytkowników

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji Filo, odwiedź jego stronę internetową.

Najlepsza mieszanka treści na żywo i na żądanie: Hulu + Live TV

Dołącz do Hulu + Live TV

Hulu + Live Tvjest to świetna usługa przesyłania strumieniowego telewizji na żywo sama w sobie. Posiada ponad 75 kanałów, w tym ESPNs, FS1 i FS2, plus 50 godzin przechowywania DVR.

Ale prawdziwa wartość Hulu + Live TV leży w bibliotece treści na żądanie. Jako subskrybent będziesz cieszyć się dostępem do tych samych programów premium dnia — i starych ulubionych — czego oczekujesz od subskrypcji Hulu tylko na żądanie.

Dodatkowe funkcje:

 • Uaktualnij do 200 godzin pamięci Cloud DVR za dodatkową opłatą
 • Dodatki Premium, takie jak HBO Max, Showtime i Starz
 • Uaktualnij do nieograniczonej liczby ekranów w domu i do 3 ekranów w podróży

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji Hulu + Live TV, odwiedź jego stronę internetową.

Najlepsze połączenie streamingu i Internetu: DirecTV Stream

Dołącz Do DirecTV Stream

DirecTV Stream zarabia drugą wzmiankę tutaj, ponieważ jest to jedyna platforma na tej liście, która replikuje jedną kluczową cechę kabla: możliwość łączenia telewizji na żywo i usług internetowych w tym samym pakiecie miesięcznym.

Jest to możliwe, ponieważ DirecTV jest filią AT & T, głównego narzędzia internetowego. Jeśli możesz uzyskać usługę AT & T w swojej okolicy, możesz wiązać telewizję i Internet, aby odtworzyć stary pakiet kablowy-bez wszystkich ciągów, które pochodzą z.

Aby uzyskać aktualne informacje na temat cen i funkcji DirecTV Stream, odwiedź Stronę Pakiety.

Metodologia: jak wybieramy najlepsze usługi transmisji na żywo

Używamy kluczowych wskaźników 7 do oceny dostawców transmisji na żywo.

Każdy z nich odnosi się do kluczowego aspektu doświadczenia użytkownika, niezależnie od tego, czy jest to ostateczny koszt usługi (cennik), czy szereg dostępnych opcji rozrywki (pakiety kanałów, sport NA ŻYWO). Nasz wskaźnik „user experience” obejmuje szerszy zestaw subiektywnych i obiektywnych aspektów tych usług, takich jak czas opóźnienia i prędkość przełączania kanałów.

Cennik

Ceny są najważniejszym czynnikiem dla wielu konsumentów strumieniowych. Nawet jeśli nie jest to twój główny problem, prawie na pewno wpływa na twój wybór.

Oczywiście cena to więcej niż ostateczny koszt konkretnego pakietu lub koszt na kanał, który można obliczyć, dzieląc całkowity koszt pakietu przez liczbę kanałów w nim zawartych.

Konkretne kanały i usługi o wartości dodanej, które otrzymujesz za koszty, mają duże znaczenie. W ten sposób określasz wartość (lub jej brak).

I pamiętaj, że porównując koszt transmisji na żywo TV z kosztem pakietu kablowego „double play” lub „triple play” nie jest jabłko do jabłka. Tego typu Pakiety kablowe obejmują również Internet i ewentualnie usługę telefonu domowego, zwiększając ich wartość.

Opcje Planu (Pakiety Kanałów)

Każda usługa przesyłania strumieniowego telewizji na żywo oferuje co najmniej jeden pakiet-podstawową kolekcję kanałów. Większość oferuje więcej niż jeden.

Pakiety o niższej cenie są na ogół porównywalne z podstawowymi kablami, podczas gdy pakiety o wyższej cenie są bardziej zbliżone do telewizji kablowej lub satelitarnej premium.

Najlepsze usługi transmisji na żywo TV oferują co najmniej dwa kompleksowe pakiety kanałów w rozsądnych kosztach. Oferują również dodatki, takie jak drugorzędne i regionalne sieci sportowe (często zawarte w „pakiecie kibica” lub „pakiecie sportowym”) oraz sieci treści premium, takie jak HBO i Starz, za dodatkową opłatą.

Dostępność Kanałów

Z ważnymi wyjątkami, takimi jak Philo, który nie ma żadnych kanałów sportowych i pomija główne amerykańskie kanały informacyjne, takie jak CNN, większość usług transmisji na żywo obejmuje kilkadziesiąt podstawowych kanałów znanych większości widzów telewizyjnych. Myśl ESPN, TBS, TNT, USA, CNN.

W zależności od rynku geograficznego i pakietu kanałów sieci nadawcze, takie jak ABC i CBS, mogą być dostępne lub nie. Ale możesz użyć cyfrowej anteny, aby je uzyskać,więc ich brak nie powinien cię zbytnio kołysać.

Musisz zejść do drugiego i trzeciego poziomu kanałów, aby znaleźć rzeczywiste różnice między tymi usługami. I chociaż możesz potencjalnie wypełnić luki (za dodatkową opłatą), kupując tematyczne dodatki, takie jak pakiety sportowe lub premium, niektóre usługi po prostu nie oferują określonych kanałów za wszelką cenę.

Sport NA ŻYWO

Ponieważ Sport NA ŻYWO pozostaje jednym z niewielu rodzajów „oglądania spotkania” dla wielu obserwatorów telewizyjnych, jest to kluczowe znaczenie w każdej uczciwej analizie usług transmisji na żywo. Wiele osób niechętnie odcina Kabel ze strachu, że nie będą w stanie oglądać swoich ulubionych drużyn i zawodników w czasie rzeczywistym.

Najlepsze usługi transmisji na żywo TV są tak dobre lub lepsze niż kabel podstawowy i premium, jeśli chodzi o żywo dostępność i różnorodność sportów. Te, które oferują wyspecjalizowane pakiety kanałów dla fanów sportu, szczególnie dobrze radzą sobie w tej metryce.

Strumieniowanie Wielu Urządzeń

Wszystkie te usługi umożliwiają przesyłanie strumieniowe na wielu urządzeniach, ale niektóre są bardziej równe niż inne w tym momencie. Dla naszych celów obliczenia są proste: im więcej ekranów można przesyłać strumieniowo, tym lepiej. Najlepsze usługi umożliwiają przesyłanie strumieniowe na nieograniczonych urządzeniach (lub funkcjonalnie so-20 lub więcej).

Możliwości DVR

W tym momencie konsumenci rozrywki domowej oczekują, że będą mogli nagrywać i odtwarzać treści na żywo w wolnym czasie. Marszczymy brwi na usługi, które to utrudniają lub w ogóle nie oferują tej możliwości.

Doświadczenie Użytkownika

Jest to najbardziej subiektywny wskaźnik w naszym podsumowaniu, ponieważ jego subkomponenty mogą się zmieniać w zależności od lokalizacji użytkownika, prędkości Internetu i innych czynników.

Obejmuje ona czynniki, które mogą pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na przyjemność z transmisji telewizyjnej na żywo, takie jak:

 • Przełączanie kanałów i prędkość ładowania (szybciej jest lepiej)
 • Buforowanie w kanale (mniej znaczy lepiej)
 • Audio / wizualne opóźnienie lub niedopasowanie (mniej znaczy lepiej)
 • Układ Menu i sterowanie (bardziej użyteczne jest lepsze)

Zostań ekspertem od transmisji na żywo: odpowiedzi na alternatywne pytania dotyczące kabli

Masz pytania dotyczące transmisji telewizyjnej na żywo. Mamy odpowiedzi.

Czy usługi transmisji na żywo TV kosztują mniej niż Kabel?

Poszczególne usługi transmisji na żywo TV zazwyczaj kosztują mniej niż abonamentów kablowych premium. Ale w zależności od dostawcy kablowego, koszt usługi premium live TV streaming może być na równi z lub nawet droższe niż kabel podstawowy.

Jeśli chcesz lub potrzebujesz wielu usług przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, możesz łatwo zapłacić więcej niż za element telewizji na żywo w pakiecie kablowym. Dlatego ważne jest, aby rozejrzeć się, wycenić usługi i wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Która usługa przesyłania strumieniowego telewizji na żywo jest najlepsza dla fanów sportu?

To zależy od tego, które sporty lubisz oglądać. FuboTV jest niezwykle popularny wśród fanów piłki nożnej, podczas gdy DirecTV jest najlepszym wyborem dla poważnych fanów futbolu amerykańskiego. Jeśli jesteś fanem określonego sportu lub sportu, upewnij się, że preferowany Pakiet obejmuje sieci specyficzne dla ligi, takie jak NFL Network i NBATV.

Jeśli jesteś bardziej casualowym widzem sportowym i chcesz mieć pewność, że masz dostęp do głównych sieci sportowych, takich jak ESPN, ESPN2, FS1 i sieci sportowych lokalnych drużyn major league, będziesz miał szerszy zakres możliwości.

Czy możesz wybrać, które kanały otrzymasz za pomocą usługi przesyłania strumieniowego telewizji na żywo?

Dostawcy transmisji na żywo rzadko pozwalają dostosować podstawowe linie kanałów, które są dostarczane wraz z pakietem i określają cenę bazową. Jednak większość pozwala wybrać kanały premium jako dodatki, takie jak HBO i Starz, za dodatkową miesięczną opłatą. Pamiętaj, że składy kanałów mogą się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

Czy można anulować usługę transmisji na żywo TV Bez kary?

Generalnie tak. Będziesz płacić za usługę transmisji strumieniowej na żywo w trybie miesięcznym bez umowy długoterminowej-kluczowa korzyść w stosunku do tradycyjnych pakietów kablowych. Niektórzy dostawcy mogą jednak zachęcić Cię do przedpłaty za rok usługi (lub dłużej) ze zniżkami do stawki miesięcznej.

Ciekawe Fakty Na Temat Usług Strumieniowych

 • Usługa wideo na żądanie (VOD) była poprzednikiem dzisiejszego cyfrowego serwera strumieniowegowady. Pierwsze usługi VOD pojawiły się na początku lat 90., wykorzystując taśmy wideo uruchomione w centralnej lokalizacji do „nadawania” treści konsumentom.
 • Teksański konglomerat Enron, później rozsławiony przez ogromny skandal księgowy, nawiązał współpracę z Blockbuster pod koniec lat 90., aby dostarczyć zintegrowany pakiet VOD. Umowa nigdy się nie zmaterializowała, a Enron upadł kilka lat później.
 • YouTube został uruchomiony w 2005 roku jako pierwszy właściwy serwis streamingu cyfrowego. Jego usługa przesyłania strumieniowego na żywo, YouTube TV, nie będzie dostępna online przez kilka kolejnych lat.
 • Hulu z telewizją NA ŻYWO był największym serwisem na żywo w USA od lutego 2021 roku. Obie miały wówczas około 4 milionów abonentów.

10 najlepszych usług zbierania zapasów w grudniu 2021

Poprzedni wpis

Jak włączyć i handlować opcjami na Robinhood

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły