Artykuły

5 najlepszych narzędzi zakupowych, które nagradzają Cię Za Zakupy lokalne

0
5 najlepszych narzędzi zakupowych, które nagradzają Cię Za Zakupy lokalne

Istnieje wiele korzyści z wydawania pieniędzy w lokalnych firmach. Zwiększa lokalną gospodarkę, utrzymując więcej dolarów w społeczności i środowisku, zmniejszając podróże na zakupy i zamówienia online.

Ale zakupy lokalne mogą czasami kosztować więcej. Na szczęście mnóstwo darmowych lub tanich narzędzi może pomóc ci kupić więcej tego, czego potrzebujesz od lokalnych kupców bez nadmiernych wydatków.

Najlepsze lokalne narzędzia zakupowe dzielą się na pięć kategorii:

 • Rozszerzenia przeglądarki
 • Aplikacje Cash-back I cash rewards
 • Kupowanie grupowe i codzienne witryny rabatowe
 • Karty kredytowe Cash-back
 • Lokalne programy nagród za zakupy

I możesz używać więcej niż jednego z tych narzędzi na raz. Na przykład użyj karty kredytowej cash-back, aby kupić za pośrednictwem witryny z codziennymi rabatami lub rozszerzenia przeglądarki, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

1. Rozszerzenia Przeglądarki

Najlepsze dla kupujących, którzy chcą prawdziwie bezproblemowej obsługi

 • Potencjalne oszczędności: zmienne, ale zakupy Capital One niezawodnie oferują do 4% Kredytów Na Zakupy Capital One u uczestniczących sprzedawców
 • Rodzaje nagród: natychmiastowe rabaty lub zwrot gotówki przy zakupie; lepsze ceny od uczestniczących sprzedawców; nagrody lojalnościowe w sklepie
 • Inne korzyści: nie ma potrzeby ręcznego wybierania ofert-wystarczy połączyć kartę lub konto bankowe i zacząć wydawać

Najlepsze rozszerzenia przeglądarki do zakupów online są kompatybilne z popularnymi przeglądarkami, takimi jak Chrome, Firefox i Safari. Dobrze robią trzy rzeczy:

 • Znajdź i zaprezentuj kody kuponów, które pomagają obniżyć ostateczny koszt zakupów
 • Pomóż znaleźć niższą cenę podczas zakupów online
 • Dostarcz natychmiastowy zwrot gotówki lub walutę lojalnościową, którą możesz wymienić u uczestniczących sprzedawców

Nie wszystkie rozszerzenia przeglądarki w równym stopniu wynagradzają lokalne zakupy. Ale Capital One Shopping wykracza poza to.

Capital One Shopping oferuje trzy sposoby oszczędzania:

 1. Automatycznie stosuje kody kuponów, które zna pracę. Oszczędza to czas i pieniądze podczas zakupów online.
 2. Natychmiast porównuje ceny od ponad 30 000 sprzedawców detalicznych, w tym dodatkowe opłaty za takie rzeczy, jak wysyłka i członkostwo. Jeśli znajdzie lepszą cenę na dowolnym produkcie, który rozważasz, pokazuje różnicę kosztów z linkiem do strony kasy konkurencyjnego sprzedawcy.
 3. Nagradza cię kredytami zakupowymi Capital One przy zakupie u uczestniczących sprzedawców, nawet jeśli nie ma kuponu lub lepszej ceny. Zapisz swoje kredyty i wymień je na karty podarunkowe.

Jest to trzecia opcja, która naprawdę świeci dla lokalnych kupujących. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, prawdopodobnie jesteś blisko lokalnych sprzedawców oferujących kredyty zakupowe Capital One.

Aby się o tym przekonać, zapisz się na zakupy Capital One. Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki i wprowadź kod pocztowy po wyświetleniu monitu. Rozszerzenie zawiera listę lokalnych sprzedawców uczestniczących w programie.

Gdy już wiesz, gdzie je znaleźć, zdobywanie kredytów jest łatwe. Po prostu połącz swoją kartę kredytową, kartę debetową lub konto bankowe i kupuj od swoich ulubionych dostawców. Zapisz swoje nagrody i wymieniaj je na karty upominkowe od kilkudziesięciu sprzedawców, w tym lokalnych ulubionych.

Możesz go używać z dala od domu. Jeśli chcesz robić zakupy u niezależnych sprzedawców podczas podróży, wprowadź kod pocztowy celu podróży, aby odkryć zupełnie nowy świat lokalnych oszczędności.

Ale Capital One Shopping nie jest jedynym rozszerzeniem przeglądarki przyjaznym dla lokalnych firm. # Patrz Rakuten, Ibotta, Dosh, i miód też.

2. Aplikacje Cash-Back I Rewards

Najlepsze dla kupujących dokonujących zamówień Wieloproduktowych

 • Potencjalne oszczędności: zmienne, ale niezawodne nawet do 4% przy zakupach Capital One
 • Rodzaje nagród: natychmiastowe rabaty lub zwrot gotówki przy zakupie; rabaty; nagrody lojalnościowe w sklepie
 • Inne Korzyści: Łatwe stosowanie kuponów i możliwości zwrotu gotówki do wielu produktów w dużym zamówieniu

Kupony detaliczne istnieją już znacznie dłużej niż telefony komórkowe lub komputery stacjonarne.

Ale dostali bardzo potrzebną aktualizację na XXI wiek. W dzisiejszych czasach znacznie częściej znajdziesz kupony, rabaty i oferty zwrotu gotówki w formie cyfrowej. Staromodne przycinanie kuponów to przeszłość.

Nie brakuje legit kupon spożywczy i aplikacje cash-back dla kupujących, którzy chcą przyciąć swoje wydatki w supermarkecie. Ale można również łatwo znaleźć kupony cyfrowe dla innych rodzajów zakupów.

Popularne aplikacje mobilne kompatybilne z systemem iOS i Android, takie jak Capital One Shopping, automatycznie przeszukują Internet w poszukiwaniu aktywnych kodów kuponów i kodów promocyjnych. Następnie stosują te najbardziej istotne podczas zakupów. Działają one niezależnie od tego, czy kupujesz mleko i jajka online, czy kupujesz kanapę lub telewizor w swoim ulubionym sklepie.

Capital One Shopping zapewnia nagrody w czasie rzeczywistym za pośrednictwem przyjaznych lokalnie kredytów Capital One Shopping. Niezależnie od tego, czy wolisz robić zakupy osobiście, czy online, to dwa proste sposoby na zaoszczędzenie, gdy robisz zakupy lokalne.

Capital One Shopping ma konkurentów w przestrzeni aplikacji cash-back I rewards. Ibotta, Rakuten, Honey, Fetch Rewards i Dosh wszyscy zasługują na podziękowania.

3. Grupowe Kupowanie I Codzienne Witryny Rabatowe

Najlepsze dla kupujących poszukujących głębokich rabatów

 • Potencjalne oszczędności: do 50% od ceny katalogowej (a czasem nawet więcej)
 • Rodzaje nagród: natychmiastowe rabaty przy zakupie; ceny zbiorcze
 • Inne korzyści: oferty zachowują zazwyczaj swoją wartość nominalną — tyle, ile za nie zapłaciłeś-nawet po wygaśnięciu wartości promocyjnej

Słyszałeś o kupowaniu towarów luzem. A co z doświadczeniami?

Masowe ceny na doświadczenia, takie jak posiłki w restauracji, wycieczki z przewodnikiem i zabiegi spa, były pierwotną obietnicą zakupów grupowych i codziennych zniżek, takich jak Groupon. Wiele firm prezentowanych na tych stronach jest własnością lokalną i jest zarządzanych. Twój ulubiony lokalny sklep z kanapkami, day spa lub sprzedawca rzemiosła może być wśród nich.

Dziś strony takie jak Groupon oferują jeszcze szerszy zakres sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Mają również szerszy wybór dóbr fizycznych.

W rzeczywistości oryginalny „model Groupona” nie jest obecnie tak popularny. Teraz większość najlepszych witryn z zakupami grupowymi i codziennymi ofertami przypomina raczej sklepy internetowe, które oferują niezmiennie korzystne ceny w przewidywalnym asortymencie towarów i usług.

Konkretni Dostawcy mogą się zmienić, ale ogólnie wiesz, jakie szerokie kategorie są dostępne od tygodnia do następnego. Możesz korzystać z list obserwowanych i innych przyjaznych dla kupujących narzędzi do śledzenia zapasów i cen.

Jest to ważne, jeśli chcesz mieć pewność, że możesz nagradzać swoich ulubionych lokalnych sprzedawców, niezależnie od tego, czy kupujesz dziś, jutro, czy w przyszłym miesiącu.

4. Karty Kredytowe Cash-Back

Najlepsze dla kupujących szukających nagród za wszystkie zakupy w dowolnym miejscu

 • Potencjalne oszczędności: niezawodnie do 2% cash back dla zryczałtowanych kart kredytowych cash-back; niezawodnie do 5% cash back (a czasami więcej) w wybranych kategoriach wydatków
 • Nagroda Rodzaje: wymieniaj nagrody na kredyty na wyciągu, depozyty na koncie bankowym, karty podarunkowe, towary, zakupy u partnerskich sprzedawców detalicznych i punkty podróży
 • Inne korzyści: wiele z nich oferuje takie korzyści, jak ubezpieczenie telefonu komórkowego, rozszerzone Gwarancje na towary zakupione za pomocą karty i podstawowe ubezpieczenie podróżne

Jeśli korzystasz z karty kredytowej, prawdopodobnie masz w portfelu co najmniej jedną kartę kredytową cash-back. Ta karta prawdopodobnie nagradza cię za zakupy na jeden lub więcej sposobów:

 • Ryczałtowa stopa zwrotu gotówki od każdego kwalifikującego się dolara, który wydasz
 • Wyższe stawki zwrotu gotówki za zakupy w określonych kategoriach wydatków, takich jak zakupy w sklepie spożywczym, zakupy gazu lub zakupy podróży
 • Specjalna oferta bonusowa dla nowych posiadaczy kont, zwykle związana z ustalonym celem wydatków w ciągu pierwszych kilku miesięcy członkostwa

Cash back zazwyczaj występuje w postaci punktów rewards, które można wymienić na wybrane kredyty na wyciągu, depozyty na koncie bankowym lub karty upominkowe od lokalnych lub krajowych sprzedawców. Rzadziej jest to natychmiastowy lub zaplanowany kredyt na wyciągu bez konieczności podejmowania działań z twojej strony.

Oceniając programy nagród cash-back, należy wziąć pod uwagę:

 • Ogólna stopa zwrotu z wydatków
 • Jak zbierasz nagrody
 • Wszelkie ograniczenia drobnym drukiem

Poszukaj również karty, która ułatwi Ci korzystanie z ulubionych lokalnych sprzedawców. Jest to najłatwiejsze z jedną z następujących opcji:

 • Karta zryczałtowana, która oferuje taki sam zwrot przy większości lub wszystkich zakupach
 • Karta, która oferuje wyższe zyski w kategoriach wydatków, które zwykle obejmują lokalnych sprzedawców, takich jak sklepy spożywcze lub sklepy z artykułami gospodarstwa domowego
 • Karta akceptowana przez Sprzedawcę-niektórzy w ogóle jej nie przyjmują, a inni akceptują ograniczone typy kart, często Visa i Mastercard przez American Express lub Discover

Bardzo łatwo jest również zdobyć nagrody kartą kredytową za zakupy lokalne, korzystając z jednego lub więcej lokalnych narzędzi zakupowych. Po prostu użyj cash-back fave jako połączonej karty, jeśli to możliwe.

Na przykład, jeśli połączysz kartę kredytową cash-back z kontem zakupowym Capital One, gwarantujesz wyższą stopę zwrotu. Użyj karty kredytowej Capital One Quicksilver cash rewards, aby kupić u lokalnego sprzedawcy, który pobiera kredyty zakupowe Capital One, aby przekształcić swoje indywidualne nagrody 1,5% i 4% w łączny dzień wypłaty 5,5%.

5. Lokalne Programy Nagród

Najlepsze dla kupujących, którzy chcą robić najlepsze lokalnie

 • Potencjalne oszczędności: bardzo zmienne
 • Rodzaje nagród: nagrody, które można wymienić u uczestniczących sprzedawców na zniżki lub bezpłatne usługi
 • Inne Korzyści: Łatwe do łączenia z innymi lokalnymi narzędziami zakupowymi, takimi jak zakupy Capital One i Karty kredytowe cash-back

Martwisz się, że twój lokalny zwyczaj zakupów nie robi wystarczająco dobrze w Twojej społeczności?

Jeśli w Twoim mieście jest lokalna aplikacja do zakupów z programem nagród dla klientów, wyszukaj ją online za pomocą Google lub lokalnej strony internetowej. Więc dołącz do niego. To pewny sposób, aby zmaksymalizować wpływ swoich wydatków w mieście.

Jednym z najbardziej udanych lokalnych programów nagród za zakupy jest Akronite, który obsługuje Akron, Ohio.

Akronite to aplikacja sponsorowana przez miasto, która nagradza mieszkańców za większe wydatki u uczestniczących niezależnych kupców. Lokalna aplikacja oferuje kupującym wybranie lokalnej kawiarni zamiast Starbucks, niezależnego sklepu z narzędziami nad Walmartem i family-run diner nad Denny ’ s.

Według Yes Media, Akronite pobudził około $500,000 w działalności gospodarczej między sierpniem 2020 i czerwcem 2021. Zarówno firmy, jak i kupujący korzystają z aplikacji.

Co miesiąc miasto nalicza kredyty na zakupy uzyskane za pośrednictwem aplikacji i zwraca je firmom, które je płacą. To tworzy to, co Zastępca Burmistrza zintegrowanego rozwoju Akron nazywa ” gospodarką o obiegu zamkniętym.”

Podobna aplikacja została uruchomiona w Bostonie na początku 2021 roku, a kolejne miasta są w trakcie prac. Wkrótce możesz mieć opcję podobną do Akronitu na swoim podwórku.

Możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje oszczędności, łącząc zakupy w programie z innym lokalnym narzędziem zakupowym, takim jak Capital One Shopping lub Twoja ulubiona karta kredytowa cash-back (lub obie te opcje).

Ostatnie Słowo

Zakupy lokalne nie powinny być trudne. Nie należy też nagradzać tylko dużych, bezimiennych sprzedawców korporacyjnych za wydawanie ciężko zarobionych pieniędzy.

Te przyjazne dla użytkownika narzędzia zakupowe sprawiają, że zakupy lokalne są łatwe i satysfakcjonujące. Pracują przy codziennych zakupach, takich jak Artykuły spożywcze, rzadziej zakupy, takie jak opony samochodowe i wszystko pomiędzy.

Co najlepsze, nie musisz wybierać tylko jednego. Możesz sparować rozszerzenie przeglądarki, takie jak Capital One Shopping, z ryczałtową kartą kredytową cash-back i zaoszczędzić jeszcze więcej. Gdy twoje oszczędności się sumują, będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zacząłeś wcześniej.

Capital One Shopping rekompensuje nam, gdy otrzymasz rozszerzenie Capital One Shopping za pomocą podanych przez nas linków.

5 kobiet o rzeczach, które chciały by wiedzieć o finansach wcześniej

Poprzedni wpis

Qube money Review – cyfrowa aplikacja do bankowości i budżetowania

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły