Artykuły

5 kobiet o rzeczach, które chciały by wiedzieć o finansach wcześniej

0

Dla wielu kobiet na całym świecie doświadczyliśmy tak wiele prób i błędów, ponieważ dotyczy to finansów. Zmiany w życiu zaczynają się w naszych młodzieńczych latach, które rozwijają nasze ideały dotyczące pieniędzy. W miarę dojrzewania szybko zdajemy sobie sprawę, że nasze pragnienia i potrzeby naturalnie zmieniają się w czasie, bezpośrednio wpływając na nasze cele pieniężne. Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o finansach jako kobieta niż od innych kobiet-spójrz na te kluczowe lekcje i rozpocznij te dyskusje z innymi kobietami w swoim życiu.

Money Mindset

Shannah Compton Game, certyfikowany planista finansowy i gospodarz podcastu Millennial Money

Żałuję, że nie zrozumiałem potęgi mojego sposobu myślenia o pieniądzach i roli, która odgrywa w sukcesie finansowym. Po spędzeniu 12 lat jako certyfikowany planista finansowy pracując z klientami, szybko zobaczyłem, że jedyną rzeczą oddzielającą większość ludzi od osiągania celów finansowych jest ich sposób myślenia; jak myślą, działają i czują się o swoich pieniądzach. Żałuję, że nie zrozumiałem, że moja podróż pieniędzy nie ma być linearna. Praca z setkami klientów w ciągu ostatniej dekady pokazała mi, że pieniądze zdecydowanie odpływają i płyną dla większości ludzi. Łatwo jest zawiesić się na błędach finansowych i wyborach, które chciałbyś, abyś dokonał. Jednak Magia znajduje się w obejmowaniu swoją podróż pieniądze i robi wszystko, co w twojej mocy, aby nie dać pieniądze więcej władzy, niż zasługuje w swoim życiu.

Planowanie długoterminowe, inwestycje i budowanie majątku

Erin Lowry, Autor Broke Millennial Talks Money: Skrypty, historie i porady nawigować niewygodne rozmowy finansowe

Chociaż wiem, że powinienem dać bardziej tradycyjną odpowiedź w stylu ” zainwestuj w Roth IRA, kiedy dostałem pierwszą pracę!”(co jest prawdą, żałuję, że nie zrobiłem tego na studiach), moja odpowiedź jest w rzeczywistości o nauce inwestowania w relacje. Byłem niesamowicie skupiony na zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy w moich wczesnych latach dwudziestych. Ale do tego stopnia, że prawie zawsze odmawiasz zaproszeniom na kolacje, happy hours,get together, małe wycieczki – nazwij to. Nie ma oczywiście nic złego w skupieniu się na budowaniu bezpieczeństwa finansowego dla siebie. W rzeczywistości powinieneś mieć to jako cel. Ważne jest również, aby zachować równowagę.

Inwestowanie w relacje nie musi kosztować dużo pieniędzy, ale jest to coś, co należy rozważyć równoważenie z podróży finansowej. Powtarzanie ” Nie ” w kółko oznacza, że ludzie w końcu przestaną prosić Cię o udział. Zamiast tego zaoferuj bardziej opłacalną alternatywę. „Chcę spędzić z tobą czas, ale zamiast robić brunch bez dna, może kupimy bajgla i pójdziemy na spacer do parku?”Możesz również porozmawiać ze znajomymi o swoich celach finansowych, aby dać im kontekst, dlaczego nie zawsze możesz angażować się w działania, które chcą robić.

Deidra Willis, Certyfikowany Planista Finansowy

Za pierwszym razem, gdy w końcu skorzystałem z szansy na zainwestowanie, żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej.  Krótko mówiąc, nie będziesz wiedział wszystkiego o firmie, którą zdecydujesz się zainwestować lub do której masz powinowactwo, ale jeśli masz 80% informacji, nie utkniesz na paraliżu przez Analizę.  Kiedy w końcu to zrobiłem, to było „co dalej?”

Im wcześniej planujesz, tym mniej potrzeba. Czas łączy się i działa dla Ciebie. Wykonałem świetną robotę, zaczynając to od razu po studiach, jednak nie wiedziałem, że to samo działa na ubezpieczenia i inne inwestycje finansowe.

Shannah Compton Game, certyfikowany planista finansowy i gospodarz podcastu Millennial Money

Żałuję, że nie zrozumiałem, że istnieje tak wiele sposobów na zwiększenie twojego bogactwa. Zwiększanie swojego bogactwa nie polega na podążaniu za zestawem 10-stopniowej listy kontrolnej. Chodzi o to, aby dowiedzieć się, co jest naprawdę ważne dla Ciebie, a następnie jest celowe z wydatków i oszczędności, aby pomóc sfinansować życie, które chcesz żyć. Żałuję, że nie rozumiałem, jak inwestować w akcje od najmłodszych lat, nie obawiając się o to. Dorastałem myśląc, że tylko mężczyźni odnoszą sukcesy w inwestowaniu. Z tego powodu inwestowanie zawsze było dla mnie przerażające. Musimy nauczyć wszystkich od najmłodszych lat, jak być doświadczonymi inwestorami bez strachu i chciwości.

Zarządzanie Długiem I Pieniędzmi

Maggie Germano, Finansistka, prelegentka i edukatorka finansowa

Chciałbym wiedzieć, że mogę dokonać płatności na moich kredytów studenckich, gdy byłem jeszcze w college ’ u. Nawet gdybym mógł sobie pozwolić tylko na małe płatności, zrobienie wgniecenia przed ukończeniem szkoły byłoby naprawdę dobre. Relatedly, chciałbym wiedzieć, że „zwrot” z moich kredytów studenckich oznaczało, że nadal musiał spłacić z odsetkami później. I że powinienem użyć go do spłacenia pożyczki, zamiast wydawać ją gdzie indziej. Chciałbym też wiedzieć, że nie muszę izolować się, aby trzymać się budżetu i oszczędzać pieniądze. Istnieją sposoby, aby być społecznym, podczas gdy kij żyje w swoich środkach. Spędziłam zbyt dużo czasu w domu, sama, zanim zdałam sobie z tego sprawę!

Elle Martinez, założycielka couple Money i prowadząca Podcast couple Money 

Dla mnie, myślę, że jedną z największych pomocy, jeśli chodzi o finanse jest robienie budżetu opartego na celach. Jestem kimś, kto potrzebuje czegoś konkretnego, aby się skupić i utrzymać motywację, zwłaszcza gdy pracuje nad spłatą naszych długów.

Drugi utwór jest bardziej związany z całym miksem małżeństwa i pieniędzy, który ma Miesięczne daty pieniędzy.

Dzięki tym regularnym i niskim odprawom pomaga nam dostosować liczby w razie potrzeby. Jesteśmy w stanie złapać rzeczy wcześniej. W ten sposób nie są one wielką sprawą, zamiast mieć wydatki lub długi, które wymykają się spod kontroli.

Przedsiębiorczość

Deidra Willis, Certyfikowany Planista Finansowy

W biznesie (więc jest to raczej wskazówka dla niezależnych pracowników/kontrahentów/1099) każdy zarobiony dolar nie jest Twój!  Oddziel swoje pieniądze, a jedyną rzeczą do pracy jako pracownik jest wynagrodzenie, dopóki konto bankowe nie może utrzymać ciebie, twojego zespołu i Twoich wydatków przez miesiąc. Widzę emocje związane z zarabianiem i wydatkami, ale nie właściwie planowaniem biznesu.  Lekcja dla mnie tak doświadczony jak byłem i jestem było to, że operacje biznesowe muszą mieć strukturę finansową, nawet jeśli koszt nie jest jeszcze!

Jak widać, istnieje wiele sposobów podejścia do zarządzania pieniędzmi, inwestycji i ustanowienia własnego myślenia o pieniądzach. Ta rozmowa nie kończy się tutaj! Zbierz razem grupę rodziny i przyjaciół, aby podzielić się własnymi osobistymi lekcjami z pieniędzy. Teraz Można włączyć kilka nowych podejść, jak nadal prosperować na swojej podróży finansowej.

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

8 plusów i minusów Bitcoin

Poprzedni wpis

5 najlepszych narzędzi zakupowych, które nagradzają Cię Za Zakupy lokalne

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły