Artykuły

28 Najlepszych Promocji i Ofert Na Nowe Konto Bankowe

0
28 Najlepszych Promocji i Ofert Na Nowe Konto Bankowe

Można zarobić 100$, otwierając nowe konto bankowe. Ale sortowanie najlepszych ofert może być trudne. Nie brakuje kuszących możliwości dla klientów bankowych w tej chwili.

Chętnie wykonamy pracę za Ciebie. Zespół Money Crashers przeczesuje setki ofert kont bankowych każdego miesiąca, aby znaleźć najbardziej lukratywne bonusy rejestracyjne-niektóre o wartości do 1000 $lub więcej.

Nie chcesz przegapić? Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszą podsumowaniem najlepszych promocji bankowych w tym miesiącu i wymaganiami, które musisz spełnić, aby zakwalifikować się do każdej z nich. Większość z nich jest dostępna dla nowych klientów we wszystkich 50 stanach, ale niektórzy mają ograniczenia geograficzne, o których należy pamiętać.

Najlepsze promocje na konta bankowe w listopadzie 2021

To są najlepsze promocje bankowe aktywne teraz. Obejmują one połączenie wysokowydajnych kont kontrolnych i wysokodochodowych kont oszczędnościowych.

Wiele z nich jest dostępnych za pośrednictwem popularnych banków stacjonarnych i internetowych, które oferują również konkurencyjne zyski z innych rodzajów rachunków depozytowych, takich jak rachunki rynku pieniężnego i certyfikaty depozytowe (CDs).

A jeśli jesteś na rynku nowego kredytu mieszkaniowego lub pożyczki osobistej, otwarcie konta depozytowego w jednym z tych banków może uprawniać do specjalnych przywilejów, takich jak niższe koszty zamknięcia i niższe stopy procentowe.

1. Konto Citi Priority-do 1500 $ bonusu gotówkowego

Przez ograniczony czas bonus na konto czekowe i oszczędnościowe o wartości do 1500 USD po otwarciu konta Citi Priority i wykonaniu wszystkich wymaganych czynności. Oto jak:

 • Otwarcie nowych kwalifikowanych kont sprawdzających i oszczędnościowych Citi Priority w okresie trwania oferty (do 01.01.2012 r.) 4, 2022).
 • Dokonaj kwalifikującej wpłaty nowych środków na Citi Handlowy między rachunkami czekowymi i oszczędnościowymi w ciągu 20 dni od otwarcia konta.
 • Zachowaj minimalne saldo równe lub większe od początkowego depozytu między dwoma kontami przez 60 kolejnych dni kalendarzowych po 21 dniu.

Poziomy bonusowe są następujące:

 • $300: minimalny depozyt i minimalne saldo między $15,000 i $49,999
 • $700: minimalny depozyt i minimalne saldo między $50,000 i $199,999
 • $1,500: minimalny depozyt i minimalne saldo w wysokości $ 200,000 lub większej

Po ukończeniu wszystkich kwalifikujących się działań otrzymasz bonus na swoje konto w ciągu 90 dni kalendarzowych. Aby otrzymać tę ofertę, należy złożyć wniosek na stronie oferty, do której link znajduje się poniżej.

Idąc dalej, musisz utrzymywać saldo w wysokości 50 000 USD lub wyższej na wszystkich kwalifikujących się połączonych kontach Citi, w tym połączonych kontach depozytowych, emerytalnych i inwestycyjnych.

2. Hsbc Premier Checking – $ 450 Welcome Offer

HSBC ma kolejną świetną ofertę dla nowych klientów sprawdzających Premier.

Oto jak to działa. Zdobądź powitalny depozyt w wysokości 450 USD dla kwalifikujących się nowych klientów, którzy otworzą nowe konto czekowe Hsbc Premier i wykonają następujące czynności kwalifikujące.

 • Otwórz swoje nowe konto czekowe Hsbc Premier online by Jan. 5.2022; oraz
 • Dokonuj cyklicznych miesięcznych kwalifikujących się wpłat bezpośrednich o łącznej wartości co najmniej 5 000 USD od strony trzeciej na swoje konto czekowe Hsbc Premier przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe od drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta.

Automatycznie otrzymasz $ 450 powitalny depozyt w twoje nowe konto czekowe Hsbc Premier około ośmiu tygodni po zakończeniu wszystkich działań kwalifikacyjnych. To takie proste.

Produkty depozytowe są oferowane w USA przez HSBC Bank USA, N. A., członek FDIC.

APLIKUJ TERAZ

3. Chase Total Checking® – Bonus 225 $

Otwórz nowe konto Chase Total Checking® i skonfiguruj bezpośredni depozyt w ciągu 90 dni od rejestracji kuponu. Następnie otrzymasz bonus w wysokości 225 $w ciągu 15 dni roboczych.

Opłata miesięczna wynosi 12 USD, ale jest uchylona, jeśli w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym spełnisz co najmniej jedno z poniższych kryteriów:

 • Wykonaj bezpośrednie depozyty o łącznej wartości 500 USD lub więcej dokonane na konto.
 • Utrzymuj minimalne dzienne saldo w wysokości 1500 USD.
 • Utrzymuj średnie dzienne saldo w wysokości 5,000 lub więcej w kwalifikujących się powiązanych depozytach lub inwestycjach.
 • Zapłać co najmniej 25 USD w kwalifikujących się Usługach lub opłatach związanych z czekami.

Aby otrzymać ten bonus, możesz złożyć wniosek online za pomocą powyższego linku lub wpisać swój adres e-mail tutaj i zabrać kupon do lokalnego oddziału Chase. Musisz zgłosić się do Jan. 19, 2022.

Chase ma bankomaty i oddziały we wszystkich 48 stanach w kontynentalnych Stanach USA. ta oferta jest dostępna online w całym kraju, z wyjątkiem mieszkańców AK, HI I PR.

APLIKUJ TERAZ

4. TD Bank Beyond Checking℠ – $ 300 Bonus gotówkowy

Złóż wniosek online o nowy Bank TD poza rachunkiem kontrolnym, a otrzymasz bonus gotówkowy w wysokości 300$, gdy otrzymasz bezpośrednie depozyty w wysokości ponad 2500 $w ciągu 60 dni. Aby zakwalifikować się do tej oferty, musisz być mieszkańcem USA i ubiegać się o ofertę online.

Konto czekowe Beyond zwykle obejmuje miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 25 USD, ale jest uchylone z miesięcznymi bezpośrednimi depozytami w wysokości 5 000 USD lub więcej, minimalnym dziennym Saldem w wysokości 2 500 USD lub łącznym Saldem w wysokości 25 000 USD na kwalifikujących się kontach TD.

Ta oferta jest dostępna dla mieszkańców następujących stanów: CT, DE, DC, FL, ME, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, ri, SC, VT, VA.

APLIKUJ TERAZ

5. Aspiration Plus-Bonus 200 $

Otwórz nowe konto Aspiration Spend & Save w Aspiration Plus i wykonaj czynności kwalifikacyjne, aby otrzymać bonus na otwarcie konta w wysokości 200 USD.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zdobyć bonus, to otworzyć i zasilić swoje konto $10 lub więcej, a następnie dokonać co najmniej $1,000 w skumulowanych kwalifikujących się zakupach kartą debetową w ciągu pierwszych 60 dni. Bonus w wysokości 200 $powinien pojawić się na koncie w ciągu 120 dni.

Idąc dalej, będziesz cieszyć się wszystkimi tymi aspiracjami Plus korzyściami (i więcej) za $7.99 miesięcznie lub $ 71.88 rocznie:

 • Zarabiaj do 1,00% odsetek na Koncie Oszczędnościowym
 • Kompensacja emisji dwutlenku węgla przy zakupie gazu z Planet Protection
 • Co miesiąc zwracana jest jedna opłata za bankomat poza siecią (oprócz nieograniczonego dostępu do ponad 55 000 bezpłatnych bankomatów w sieci Aspiration)
 • 10% zwrotu gotówki u wybranych partnerów, takich jak Warby Parker i TOMS
 • Natychmiastowy dostęp do cyfrowej karty debetowej

APLIKUJ TERAZ

6. Huntington Bank Huntington 25 Checking® – Bonus 500 $

Przez ograniczony czas Huntington Bank oferuje jeden z najbardziej hojnych bonusów do otwierania nowych kont-o wartości 500 $po zakończeniu kwalifikujących się działań. Oto jak to działa:

 • Otwórz konto Huntington Bank Huntington 25 Checking ® pomiędzy Październik 1, 2021, oraz Luty 7, 2022.
 • Dokonaj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 15 000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
 • Zachowaj otwarte konto flub minimum 90 dni.

Po ukończeniu tych kwalifikujących się działań, powinieneś otrzymać bonus 500 $na nowym koncie w ciągu 14 dni

Konto dostępne dla mieszkańców Kolorado, Illinois, Indiany, Kentucky, Michigan, Minnesoty, Ohio, Pensylwanii, Dakoty Południowej, Wirginii Zachodniej lub Wisconsin

Dowiedz Się Więcej

7. Wirtualny Portfel PNC-do 300 $ bonusu

Zdobądź bonus o wartości do 300 $po otwarciu nowego wirtualnego portfela PNC do grudnia. 31.02.2021 R. oraz zakończenie działań kwalifikacyjnych. Oto jak działa ta oferta:

 • Zarabiaj 50 USD po otwarciu nowego wirtualnego portfela PNC i ustaleniu całkowitej kwalifikującej się wpłaty bezpośredniej na konto wydatków w wysokości 500 USD lub więcej.
 • Zarabiaj 200 USD po otwarciu nowego wirtualnego portfela PNC z wydatkami na wydajność i ustaleniu całkowitej kwalifikującej się wpłaty bezpośredniej na konto wydatków w wysokości 2000 USD lub więcej.
 • Zdobądź 300 USD po otwarciu nowego wirtualnego portfela PNC z wydajnością Wybierz i ustal całkowitą kwalifikującą się wpłatę bezpośrednią w wysokości 5 000 USD lub więcej na konto wydatków.

Kwalifikujące się depozyty bezpośrednie muszą zostać otrzymane w ciągu pierwszych 60 dni. Twój bonus zostanie przelany na kwalifikujące się konto w ciągu 60 do 90 dni po spełnieniu wszystkich warunków. Twój wirtualny portfel musi pozostać otwarty, aby otrzymać nagrodę.

Ta oferta jest dostępna w CA, TX, AZ, NM, co, PA, FL, OH, WV, DE, NJ, SC, NC, GA, KY, IN, mi, IL, MD, DC, WV i WI.

8. Wells Fargo Codzienne Sprawdzanie – $ 200 Bonus

Otwórz nowe konto Wells Fargo i wykonaj wymagane kroki oferty, aby zdobyć bonus gotówkowy w wysokości 200$. Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe codzienne konto czekowe, korzystając z poniższego linku oferty lub nowe kwalifikujące się konto czekowe w uczestniczącym oddziale Wells Fargo.
 • Dokonaj depozytu otwierającego w wysokości co najmniej $25.
 • Otrzymaj łącznie co najmniej 1000 USD w ramach kwalifikujących się wpłat bezpośrednich na nowe konto czekowe w okresie kwalifikacyjnym (w ciągu 90 dni kalendarzowych od otwarcia konta).

Po spełnieniu wymagań oferty, powinieneś otrzymać bonus czekowy w wysokości 200 $W ciągu 30 dni od zakończenia okresu kwalifikacyjnego. Twoje konto musi być otwarte przez cały okres oferty i otwarte w dobrej kondycji po wysłaniu bonusu.

Ta oferta jest dostępna dla nowych klientów odwiertów Fargo sprawdzających w wybranych miastach w AK, AL, AZ, CA, CO, CT, GA, FL, IA, ID, IL, KS, LA, MI, MN, MO, MS, MT, NC, NE, ND, NM, NV, lub, OK, PA, SC, SD, TN, TX, UT, VA, WA, WI, WV i WY.

9. Sprawdzanie Żołędzi-Bonus 75 $

Szukasz konta czekowego, które pomoże Ci wydawać i oszczędzać na przyszłość? Jesteś świetnym kandydatem do sprawdzania żołędzi.

Przez ograniczony czas możesz zakwalifikować się do bonusu w wysokości 75$, gdy otworzysz nowe konto czekowe Acorns i wykonasz czynności kwalifikacyjne.

Oto, co musisz zrobić:

 • Skonfiguruj swoje konto czekowe Acorns w ciągu 3 minut lub mniej, korzystając z linku na tej stronie i uzyskaj zatwierdzenie dla swojego konta do grudnia. 31, 2021.
 • Dokonaj sprawdzenia bezpośredniej metody wpłaty u pracodawcy.
 • Odbierz 2 bezpośrednie deposiedzi co najmniej $250 za depozyt w okresie oferty.

To wszystko. Wykonaj te czynności, a zobaczysz bonus 75 $na koncie czekowym żołędzi w ciągu 45 dni.

Ta oferta jest dostępna zarówno dla nowych, jak i istniejących klientów, którzy nigdy nie założyli bezpośredniego depozytu. Aby otrzymać bonus, Twoje konto Acorns Invest musi być otwarte, zweryfikowane i w dobrej kondycji w momencie realizacji nagrody, podobnie jak Twoje konto czekowe Acorns.

APLIKUJ TERAZ

10. Chase Secure BankingSM – $100 Bonus

Otwórz nowy pościg bezpieczna bankowośćSM Konto i ukończ działania kwalifikacyjne w ciągu 60 dni od rejestracji kuponu, aby zdobyć bonus 100$.

Oto jak to działa:

 • Otwórz swoje konto online lub wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać kupon i przynieś go do oddziału Chase, aby otworzyć konto.
 • Następnie wykonaj 10 kwalifikujących się transakcji w ciągu 60 dni od rejestracji kuponu.

Bonus w wysokości 100 $otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych po zaksięgowaniu kwalifikujących się transakcji na twoim koncie. Musisz zgłosić się do Jan. 19, 2022.

Chase ma bankomaty i oddziały we wszystkich 48 stanach w kontynentalnych Stanach USA, a ta oferta jest dostępna online w całym kraju, z wyjątkiem mieszkańców AK, HI I PR.

APLIKUJ TERAZ

11. Czek Na Nagrody W Banku Axos – Bonus 100 $

Tylko przez ograniczony czas możesz zdobyć bonus w wysokości 100$, gdy otworzysz nowe konto czekowe Axos Bank Rewards i wykonasz czynności kwalifikacyjne.

Wystarczy otworzyć nowe konto z zaledwie $ 50 w nowych pieniądzach za pomocą kodu promocyjnego ” wakacje.”Następnie otrzymuj kwalifikujące się bezpośrednie depozyty osób trzecich o łącznej wartości co najmniej 1500 USD w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia konta. Twoje konto musi pozostać otwarte przez 180 dni lub może obowiązywać opłata za wcześniejsze zamknięcie w wysokości 100 USD.

To wszystko, co musisz zrobić, aby zarobić i zachować premię. Bonus powinien pojawić się na nowym koncie czekowym w ciągu pięciu dni roboczych od daty trzeciego cyklu wyciągu.

Idąc dalej, Zarabiaj do 1,00% APY w okresie rozliczeniowym po zakończeniu działań kwalifikacyjnych. Szczegóły w Regulaminie.

Dowiedz Się Więcej

12. TD Bank Convenience Checking℠ – $ 150 Cash Bonus

Alternatywą dla TD Banku poza sprawdzeniem oferty powyżej, można ubiegać się on-line o nowe konto TD Bank Convenience CheckingSM, który ma znacznie niższy wymóg minimalnego salda. Otrzymasz $ 150 bonus gotówkowy, gdy otrzymasz bezpośrednie depozyty powyżej $ 500 w ciągu 60 dni.

Aby zakwalifikować się do tej oferty, musisz być mieszkańcem USA i ubiegać się o ofertę online. Konto sprawdzające wygodę zazwyczaj zawiera miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 15 USD, ale jest uchylone, jeśli utrzymasz niskie minimalne dzienne saldo w wysokości co najmniej 100 USD.

Studenci i Młodzi dorośli w wieku od 17 do 23 lat kwalifikują się do dodatkowych korzyści, takich jak brak miesięcznych opłat za utrzymanie i brak minimalnych wymagań dotyczących salda.

Ta oferta jest dostępna dla mieszkańców następujących stanów: CT, DE, DC, FL, ME, MD, MA, NH, NJ, NY, NC, PA, ri, SC, VT, VA.

APLIKUJ TERAZ

13. Konto czekowe Citigold® – Bonus gotówkowy do 1500 $

Przez ograniczony czas możesz otrzymać bonus na konto czekowe i oszczędnościowe o wartości do 1500 USD, gdy otworzysz kwalifikujące się konto czekowe Citigold® i wykonasz kwalifikujące się czynności.

Oto jak działa ta okazja bonusowa:

 • Otwórz konto czekowe Citigold® 4, 2022
 • W ciągu 20 dni od otwarcia konta, dokonać kwalifikującej wpłaty w nowym-do-Citi środków pomiędzy nowymi rachunkami czekowymi i oszczędnościowymi.
 • Utrzymuj minimalne saldo równe lub większe od minimalnego depozytu między kontami czekowymi i oszczędnościowymi przez co najmniej 60 kolejnych dni kalendarzowych po 21 dniu.

Poziomy bonusowe są następujące:

 • $300: minimalny depozyt i minimalne saldo między $15,000 i $49,999.
 • $700: minimalny depozyt i minimalne saldo między $50,000 i $199,999
 • $1,500: minimalny depozyt i minimalne saldo w wysokości $ 200,000 lub większej

Po zakończeniu kwalifikujących się działań bonus powinien zostać zdeponowany na otwartym, kwalifikującym się koncie w ciągu 90 dni kalendarzowych.

Ta oferta jest dostępna dla nowych posiadaczy kont znajdujących się we wszystkich 50 stanach.

Aby zachować uprawnienia do konta czekowego Citigold®, należy utrzymywać łączne średnie miesięczne saldo w wysokości 200 000 USD na kwalifikujących się połączonych kontach bankowych, emerytalnych i inwestycyjnych.

 

14. BMO Harris Smart AdvantageTM Checking – $ 200 Bonus

Otwórz nowe konto czekowe BMO Harris Smart Advantage by Jan. 28, 2022, a otrzymasz bonus gotówkowy w wysokości 200$, gdy otrzymasz łącznie co najmniej 4000 $ w kwalifikujących się depozytach bezpośrednich w ciągu pierwszych 90 dni twoje konto jest otwarte.

To jest to-to takie proste.

Oferta jest ograniczona do jednej na klienta. Nie jest on dostępny dla obecnych klientów BMO Harris personal checking ani dla poprzednich klientów, którzy zamknęli konto BMO Harris personal checking w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Możesz otworzyć konto online, w oddziale BMO Harris, online lub dzwoniąc pod numer 1-800-546-6101. Otwarcie konta online jest ograniczone do wnioskodawców, którzy mieszkają w Arizonie, Florydzie, Illinois, Indianie, Kansas, Minnesocie, Missouri lub Wisconsin

15. Aspiracja-Bonus 100 $

Aspiration ma kolejną szansę bonusową dla nowych posiadaczy kont. Chociaż ten nie jest tak hojny jak Aspiration Plus opportunity, nie wiąże się również z miesięczną opłatą serwisową.

Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe konto Aspiration Spend & Save bez miesięcznej opłaty serwisowej.
 • Dokonaj co najmniej 1000 $łącznych zakupów kartą debetową w ciągu pierwszych 60 dni.

Pozwól do 120 dni kalendarzowych od daty otwarcia konta, aby bonus gotówkowy w wysokości 100 USD mógł zostać wysłany na twoje konto Aspiration Spend & Save. Twoje konto musi być otwarte i mieć dobrą kondycję do dnia przyznania kredytu.

APLIKUJ TERAZ

16. Bask Bank-1000 Mil Premiowych AAdvantage®

Bask Bank oferuje doskonałą okazję dla nowych posiadaczy kont do gromadzenia mil American Airlines AAdvantage® w ciągu pierwszego roku od otwarcia Konta Oszczędnościowego Bask.

Oto jak to działa:

 • Wpłać 5000 USD w nowych pieniądzach (środki nie były wcześniej zdeponowane w Bask Bank lub jego oddziałach) na nowe konto oszczędnościowe Bask w ciągu 30 dni od otwarcia.
 • Utrzymuj minimalne saldo konta w wysokości 5000 USD przez co najmniej 90 kolejnych dni w ciągu pierwszych 120 dni od otwarcia konta, a otrzymasz 1000 mil AAdvantage®.

Bask Bank przyznaje mile premiowe w ciągu 10 bukilka dni od potwierdzenia, że spełniłeś wymagania bonusowe. Wyślij mile na swoje konto AAdvantage® do ośmiu tygodni.

Wartość tej oferty zostanie zgłoszona do urzędu skarbowego, a odbiorca jest odpowiedzialny za wszelkie podatki federalne, stanowe lub lokalne związane z tą ofertą.

APLIKUJ TERAZ

Bask Bank i BankDirect są oddziałami Texas Capital Bank, N. A. członek FDIC. Suma wszystkich depozytów w (I) Bask Bank; (ii) BankDirect; I (iii) Texas Capital Bank, N. A. są ubezpieczone do $250,000.  Dodatkowa ochrona może być dostępna w zależności od tego, jak przechowywane są Twoje zasoby.

17. Huntington Bank Huntington 5 Checking® – $ 200 Bonus

Nie jesteś gotowy na konto Huntington 25? Otwórz konto Huntington 5 Checking® w okresie trwania oferty i wykonaj czynności kwalifikacyjne, aby zdobyć bonus, który jest prawie tak hojny — i znacznie bardziej dostępny niż oferta Huntington 25.

Oto, co musisz zrobić:

 • Otwórz konto Huntington Bank Huntington 5 Checking ® pomiędzy Październik 1, 2021, oraz Luty 7, 2022.
 • Dokonaj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 1000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
 • Utrzymuj konto otwarte przez co najmniej 90 dni.

Bonus w wysokości 200 $powinien pojawić się na nowym koncie w ciągu 14 dni od zakończenia działań kwalifikacyjnych.

Konto dostępne dla mieszkańców Kolorado, Illinois, Indiany, Kentucky, Michigan, Minnesoty, Ohio, Pensylwanii, Dakoty Południowej, Wirginii Zachodniej lub Wisconsin

Dowiedz Się Więcej

18. Huntington Bank Asterisk – Free Checking® – Bonus 150 $

Najbardziej dostępne konto czekowe Huntington Bank, bez opłat konserwacyjnych Asterisk-Free Checking®, ma również możliwość otwarcia nowego konta bonusowego.

Wymagania bonusowe są identyczne jak w ofercie Huntington 5: Otwórz konto między Październik 1, 2021, oraz Luty 7, 2022, następnie dokonaj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 1000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta i utrzymuj konto otwarte przez co najmniej 90 dni.

Bonus powinien pojawić się na koncie w ciągu 14 dni od zakończenia działań kwalifikacyjnych.

Konto dostępne dla mieszkańców Kolorado, Illinois, Indiany, Kentucky, Michigan, Minnesoty, Ohio, Pensylwanii, Dakoty Południowej, Wirginii Zachodniej lub Wisconsin

Dowiedz Się Więcej

19. Chase Business Complete Checking – $ 300 Bonus

Właściciele małych firm (w tym właściciele jednoosobowi) mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na popularnym koncie biznesowym: $300 dla nowych klientów Chase Business Complete Checking, którzy otwierają konto online lub osobiście i wykonują czynności kwalifikacyjne.

Aby zakwalifikować się do tej możliwości, po prostu otwórz nowe konto Chase Business Complete Checking z kwalifikującymi się działaniami. Nie jest wymagany minimalny depozyt otwarcia. Idąc dalej, korzystaj z wielu sposobów na odstąpienie od miesięcznej opłaty za usługę 15.

Chase ma bankomaty i oddziały we wszystkich 48 stanach w kontynentalnych Stanach USA, a ta oferta jest dostępna online w całym kraju, z wyjątkiem mieszkańców AK, HI I PR.

APLIKUJ TERAZ

20. SoFi Money-Bonus gotówkowy do 100 $

Otwórz nowe konto SoFi Money i wykonaj czynności kwalifikacyjne, aby otrzymać bonus gotówkowy o wartości do 100$. Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe konto i wpłać $ 100, aby zarobić $ 25.
 • Skonfiguruj bezpośredni depozyt o wartości co najmniej $500, aby zarobić dodatkowe $75.

To wszystko, co musisz zrobić, aby ubiegać się o $ 100 w całkowitej premii money. W przyszłości będziesz cieszyć się ubezpieczeniem FDIC na saldach do 1,5 miliona USD i godnym pozazdroszczenia zestawem profitów wyłącznie dla posiadaczy kont SoFi.

Dowiedz Się Więcej

21. Axos Bank Basic Business Checking-Oferta Powitalna W Wysokości 100 USD

Przez ograniczony czas możesz kwalifikować się do bonusu powitalnego w wysokości 100 USD, Gdy złożysz wniosek i otworzysz nowe konto czekowe Axos Bank Basic Business.

Oto jak się zakwalifikować:

 • Złóż wniosek o nowy rachunek rozliczeniowy Axos Bank Basic Business, używając kodu promocyjnego „EARN100”.
 • Wpłać co najmniej $5,000 w nowych pieniądzach na swoje konto.
 • Utrzymuj średnie dzienne saldo w wysokości co najmniej $5,000 w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Po zakończeniu czynności kwalifikacyjnych bonus należy otrzymać w ciągu pięciu dni roboczych od daty trzeciego cyklu wyciągu. Twoje konto musi pozostać otwarte przez co najmniej 180 dni, aby uniknąć opłaty za wcześniejsze zamknięcie w wysokości 50 USD.

APLIKUJ TERAZ

22. Brex Cash-do 50 000 punktów bonusowych

Brex Cash ma dwupoziomową ofertę otwarcia konta dla nowych klientów. Wybierz opcję, która lepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy:

 • Zdobądź 30 000 punktów bonusowych po otwarciu konta i wydaniu 3500 USD na zakupy w ciągu 30 dni.
 • Zdobądź 50 000 punktów bonusowych po otwarciu konta i wydaniu 9 000 USD na zakupy w ciągu 30 dni.

Idąc dalej, nie będziesz płacić żadnych opłat za konto i nie będziesz musiał spełniać żadnych minimalnych wymagań dotyczących dziennego salda. Dodatkowo, ciesz się dodatkowymi korzyściami o wartości aż 150 000 USD i hojnym trwającym programem nagród.

Dowiedz Się Więcej

23. Acorns Invest-Bonus 10 $

Nowi użytkownicy Acorns Invest kwalifikują się do łatwego $10 z kwalifikującym się nowym kontem. Oto jak działa promocja:

 • Zarejestruj się w Acorns i otwórz nowe konto inwestycyjne.
 • Dokonaj pierwszej inwestycji na nowym koncie (minimum $ 5).

To wszystko, co musisz zrobić, aby otrzymać bonus $10. Przejdź do Acorns Personal ($3 miesięcznie), aby skorzystać z wielu dodatkowych funkcji, w tym konta emerytalnego korzystnego z podatku i konta czekowego, które obiecuje do 10% inwestycji bonusowych na wybrane zakupy.

APLIKUJ TERAZ

24. Skyone Federal Credit Union-do 500 $ Bonusu na Kartę Podarunkową

Otwórz członkostwo Federalnej Unii Kredytowej SkyOne z kwalifikującym się kontem, aby uzyskać możliwość zarobienia do $ 500 w kartach upominkowych Amazon.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć zarabiać, to skierować znajomych do SkyOne. Za każde udane polecenie otrzymasz kolejną kartę podarunkową Amazon o wartości 25$, do 500 W sumie bonusów na karty podarunkowe każdego roku. „Udane polecenie” liczy się jako konto otwarte osobiście lub online, które pozostaje otwarte i w dobrej kondycji przez co najmniej 30 dni.

Możesz zarobić do 500 w kartach upominkowych każdego roku dzięki udanym poleceniom. Idąc dalej, musisz utrzymać saldo w wysokości co najmniej $500, aby zarobić dywidendy.

APLIKUJ TERAZ

25. PSECU-do 250 $bonusu gotówkowego

Nowi członkowie PSECU mogą wybrać jedną z dwóch wspaniałych możliwości bonusowych o wartości do 250 $ w gotówce. Po prostu uzyskaj zatwierdzenie na konto czekowe PSECU za pomocą kodu promocyjnego „MEMBER”, a następnie wykonaj czynności kwalifikacyjne, aby zakwalifikować się do bonusu 250$.

Oto jak to działa:

 • Otwórz swoje konto, używając kodu promocyjnego „MEMBER”.
 • Dodaj kartę debetową.
 • Zarejestruj się w bankowości cyfrowej.
 • Dodaj miesięczny bezpośredni depozyt w wysokości co najmniej $200 (musi powtarzać się co miesiąc, aby się zakwalifikować).

Musisz ukończyć kwalifikujące się activw ciągu 90 dni od ustanowienia członkostwa. PSECU zdeponuje wypłaty bonusowe kwalifikującym się odbiorcom w ciągu 45 dni od spełnienia wszystkich wymagań bonusowych.

Te oferty są dostępne dla nowych członków PSECU, którzy dołączą do grudnia. 31, 2021. Kandydaci, którzy mieszkają poza Pensylwanią, muszą dołączyć do Pennsylvania Recreation and Park Society i zapłacić składkę członkowską w wysokości 20 USD, aby kwalifikować się do członkostwa PSECU.

APLIKUJ TERAZ

26. Regions Bank-do 100 $ bonusu gotówkowego każdego roku

Otwórz nowe konto czekowe w banku Regions, online lub w oddziale. Następnie otwórz konto oszczędnościowe regions LifeGreen z depozytem otwierającym w wysokości 50 lub więcej.

Następnie skonfiguruj cykliczny miesięczny przelew w wysokości 10 USD lub więcej z konta czekowego Regions na konto oszczędnościowe LifeGreen i wykonaj co najmniej 12 miesięcznych przelewów.

Co roku otrzymasz 1% bonusu oszczędnościowego w dniu rocznicy konta, na podstawie średniego miesięcznego salda konta z poprzednich 12 miesięcy, do maksymalnej rocznej premii oszczędnościowej w wysokości 100 USD.

Bonus należy wpłacić na konto w dniu roboczym następującym po dacie rocznicy.

APLIKUJ TERAZ

27. PNC Bank Business Checking lub Business Checking Plus – $ 200 cash Bonus

Nowi posiadacze kont czekowych PNC Bank business mogą kwalifikować się do oferty bonusowej w wysokości 200 USD dostępnej do końca pierwszego kwartału 2021 roku. Oto jak to działa:

 • Otwórz kwalifikujące się konto (Business Checking lub Business Checking Plus) do grudnia 2018 r. 31, 2021.
 • Utrzymuj średnie saldo cyklu (saldo konta) w wysokości 5 000 USD (lub więcej) dla każdego z pierwszych trzech cykli wyciągu.
 • Zrealizuj co najmniej 20 kwalifikujących się transakcji kartą debetową w ciągu pierwszych trzech cykli wyciągów.

Powinieneś otrzymać bonus gotówkowy w wysokości 200 $na swoim nowym koncie w ciągu 90 dni od ukończenia tych kwalifikujących się działań.

Idąc dalej, możesz zrezygnować z miesięcznych opłat serwisowych za sprawdzanie firmy i sprawdzanie firmy Plus.

Oferta jest dostępna na terenie całego kraju.

APLIKUJ TERAZ

28. Alliant Credit Union-Bonus 100 $

Alliant Credit Union oferuje rzadką możliwość premii na swoim wysoko dochodowym koncie oszczędnościowym (Alliant Ultimate Opportunity Savings Account) we współpracy z Suze Orman, ekspertem ds. finansów osobistych.

Aby zakwalifikować się do premii 100 $Alliant, musisz wykonać następujące czynności:

 • Złóż wniosek o Konto Oszczędnościowe Alliant Ultimate Opportunity za pomocą łatwej aplikacji online Alliant (zobacz stronę internetową Alliant, aby uzyskać informacje o przystąpieniu, jeśli nie jesteś jeszcze członkiem) do grudnia. 31, 2021.
 • Przez 12 kolejnych miesięcy wpłacaj co najmniej $100 na nowe konto oszczędnościowe każdego miesiąca. Musisz dokonać pierwszej wpłaty w wysokości $100 w ciągu 30 dni od otwarcia konta.
 • Na koniec okresu kwalifikacyjnego (12 miesięcy) miej na koncie saldo w wysokości co najmniej 1200 USD.

Bonus w wysokości 100 $powinien pojawić się na koncie w ciągu 4 tygodni od ukończenia tych kwalifikujących się działań. Podczas oczekiwania będziesz cieszyć się jednym z najlepszych zysków oszczędności w okolicy (obecnie 0.55% APY, ale może ulec zmianie z dominującymi stawkami).

Jeśli podoba Ci się doświadczenie z Alliant, rozważ połączenie Konta Oszczędnościowego Ultimate Opportunity z bezpłatnym kontem czekowym dla nastolatków, którego wysoka rentowność czyni go jednym z najlepszych kont bankowych dla dzieci poniżej 18 roku życia.

Dowiedz Się Więcej

Ostatnie Słowo

Wybierz te promocje bankowe. Zasłużyłeś na nie. Ale nie pozwól, aby bonusy na koncie bankowym miały ostatnie słowo o tym, gdzie zdecydujesz się na bank.

Wybierając bank, ważne jest, aby znaleźć taki, który odpowiada twoim potrzebom – niezależnie od tego, czy jest to korzystne oprocentowane konta, niskie lub brak opłat, Ochrona debetu, dostęp do potencjalnie lukratywnych kart kredytowych z zwrotem gotówki, czy przyjazne dla urządzeń mobilnych funkcje bankowości internetowej.

Promocje na konta bankowe dla nowych klientów są wspaniałe, ale korzystanie z permanentnych profitów to sam w sobie długotrwały bonus. Zasługujesz na bank, który jest gotów pracować każdego dnia, aby zarobić na swój biznes.

Ujawnienie redakcyjne: Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę banku. Opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie autorami, a nie opiniami reklamodawcy bankowego i nie zostały zweryfikowane, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę bankowego. Ta strona może zostać zrekompensowana za pośrednictwem programu partnerskiego bank advertiser.

8 Najlepsze Promocje I Oferty Kont Bankowych Dla Firm

Poprzedni wpis

23 Najlepsze Nagrody Karta Kredytowa Rejestracja Bonus Oferty, Oferty I Promocje

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły