Artykuły

23 Najlepsze Nagrody Karta Kredytowa Rejestracja Bonus Oferty, Oferty I Promocje

0

Niewiele nagród i profitów kart kredytowych jest cenniejszych niż bonusy rejestracyjne-znane również jako Oferty powitalne, premie za wczesne wydawanie lub bonusy dla nowych członków karty, w zależności od wydawcy.

Co miesiąc przeglądamy dziesiątki nowych i istniejących ofert bonusowych na rejestrację kart kredytowych-niektóre o wartości 1000 lub więcej – i prezentujemy tutaj najlepsze oferty.

Jeśli szukasz karty kredytowej, która nagradza cię od momentu rejestracji lub przynajmniej w ciągu kilku miesięcy, zapoznaj się z tymi wspaniałymi bonusami dla członków karty na miesiąc listopad 2021.

Najlepsze Bonusy Za Rejestrację Karty Kredytowej (Listopad 2021)

Są to najlepsze karty kredytowe Rejestracja bonusy, powitalne oferty, i wczesne wydać premie dostępne teraz.

1. Karta Chase Sapphire Preferred®

60 000 punktów bonusowych (o wartości do 750 $na podróż i zwrot pieniędzy), gdy wydasz 4 000 $na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

APLIKUJ TERAZ

Karta Chase Sapphire Preferred® znajduje się na naszej liście najlepszych kart kredytowych.

W dużej mierze jest to związane z jego hojnym bonusem rejestracyjnym: 60 000 dodatkowych punktów Ultimate Rewards, gdy wydasz co najmniej 4 000 $w ciągu trzech miesięcy, wystarczy, aby kupić 750 $w podróży (hotele, bilety lotnicze, wynajem samochodów i rejsy) za pośrednictwem portalu podróży Ultimate Rewards Chase lub porównywalną kwotę w ogólnych odkupieniach za pomocą narzędzia Chase Pay Yourself Back.

W przyszłości zdobędziecie nagrody za imponujący klip:

 • Łącznie 5 punktów za 1 $ wydane na kwalifikujące się zakupy podróży dokonane za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards po wyczerpaniu rocznego kredytu hotelowego Ultimate Rewards w wysokości 50 $
 • 3 punkty za 1 USD wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach, w tym na kolację i na wynos, a także na wybrane usługi streamingowe i zakupy online
 • 2 punkty za 1 USD wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy podróży
 • 1 punkt za 1 USD wydane na większość innych kwalifikujących się zakupów

Najlepszym sposobem na wymianę jest podróż przez portal Ultimate Rewards. Masz gwarancję, aby wyodrębnić $ 0.0125 za punkt, zamieniając (na przykład) 50,000 punktów w $625 w przelot, pobyty hotelowe, wynajem samochodów i inne przedmioty podróżne.

Możesz również wymienić na karty podarunkowe, gotówkę (kredyty na wyciągu, bezpośrednie depozyty lub czeki) i towary, głównie po stawce 0,01 USD za punkt.

Jedną z najlepszych cech tej karty jest układ transferu 1 do 1 punktu, który liczy około tuzina uczestniczących programów lojalnościowych jako partnerów-w tym znanych firm, takich jak Southwest Airlines Rapid Rewards i United MileagePlus.

Jest to niezwykle potężna korzyść, która może pomnożyć wartość twoich punktów na lotach długodystansowych i innych opcjach wymiany, dla których punkty mają zazwyczaj wyższą wartość.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 60 000 dodatkowych punktów Ultimate Rewards, jeśli wydasz co najmniej 4 000 $w ciągu trzech miesięcy. Jest to warte do 750$, gdy zostaną wykorzystane na kwalifikujące się Podróże i zwróć sobie odkupienie, a 600$, gdy zostaną wykorzystane na gotówkę.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 5 punktów za 1 $ wydane na kwalifikujące się zakupy dokonane za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards (po wyczerpaniu rocznego kredytu hotelowego Ultimate Rewards w wysokości 50$). Zdobądź 3 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracji, wybrane zakupy usług streamingowych, zakupy online. Zdobądź 2 punkty za 1 $wydane na inne zakupy podróży. Większość innych zakupów zarobić nieograniczony 1 punkt za $ 1 wydane. Jednak zakupy Lyft zdobywają 5 punktów za 1 $ wydane do marca 2022 r., a kwalifikujące się zakupy sprzętu Peloton (Rower, Rower+ bieżnik, bieżnik+ i akcesoria powyżej 1800 USD) zdobywają 5 punktów za 1 $wydane do marca 2022 r., do 25 000 zdobytych punktów bonusowych.
 • Najważniejsze opłaty: opłata roczna wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $10 lub 5%. Przelewy salda kosztują więcej $5 lub 5%.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Inne korzyści: Posiadacze Kart otrzymają pakiety VIP, wczesny dostęp, ekskluzywne oferty i usługi konsjerża podczas wydarzeń rozrywkowych i sportowych, w tym PGA Championship, a także do 60 $z powrotem za kwalifikujące się członkostwo na peletonie do grudnia 2021. Istnieje również wiele korzyści związanych z zakupem i podróżą, w tym ochrona cen, ubezpieczenie od odwołania/przerwania podróży, ubezpieczenie samochodu z wypożyczalni, ubezpieczenie opóźnienia bagażu, ochrona przed przedłużoną gwarancją, Ochrona zakupu (zwrot kosztów utraconych lub uszkodzonych zakupów) i Ochrona zwrotów (zwrot niektórych odrzuconych zwrotów).

Zobacz naszą recenzję Chase Sapphire Preferred Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

APLIKUJ TERAZ

2. Karta Chase Sapphire Reserve®

50 000 punktów Ultimate Rewards (o wartości do 750 $W Podróży i zwrot kosztów), gdy wydasz 4 000 $na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

APLIKUJ TERAZ

Chase Sapphire Reserve ® Card to wyjątkowa karta z nagrodami podróżnymi dla osób często podróżujących, które lubią podróżować, przebywać i bawić się w dobrym stylu.

Jeśli wydasz 4000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta, otrzymasz 50 000 dodatkowych punktów Ultimate Rewards. To jest dobre dla do $750 W zakupach podróży po zrealizowaniu za pośrednictwem portalu podróży Ultimate Rewards Chase lub do $500 W cash back.

Stroma roczna opłata Chase Sapphire Reserve w wysokości 550 USD wystarczy, aby dać oszczędnym posiadaczom kart pauzę. Jeśli jednak możesz w pełni skorzystać z programu nagród i korzyści z podróży, jest to niewielka cena.

Zdobywasz nieograniczone 3 punkty Ultimate Rewards za 1 $wydane na większość podróży i wszystkie kwalifikujące się zakupy gastronomiczne, plus 1 punkt za 1 $wydane na wszystko inne. Kwalifikujące się podróże lotnicze oraz zakupy hoteli i samochodów dokonane za pośrednictwem Chase Travel zdobywają odpowiednio 5 i 10 punktów za każdy wydany 1$.

Punkty są warte 0,015$, gdy są wymieniane na podróże-o 50% lepsze niż większość kart lojalnościowych ogólnego przeznaczenia. Dodatkowo możesz przenosić swoje punkty w stosunku 1 do 1 do kilkunastu programów lojalnościowych, w tym Southwest Rapid Rewards i United MileagePlus.

Nadal nie jesteś przekonany? Sapphire Reserves oferuje bezpłatne przywileje wstępu do ponad 1000 Saloników lotniskowych na całym świecie dzięki bezpłatnemu członkostwu Priority Pass Select, rocznemu kredytowi podróżnemu w wysokości 300 USD, który można wymienić na zakupy podróżne pobierane z karty, a także ekskluzywnym rabatom i korzyściom w największych wypożyczalniach samochodów.

 • Bonus Rejestracyjny: Zdobądź 50 000 punktów Ultimate Rewards, które można wykorzystać do 750 $na zakupach podróży zrealizowanych za pośrednictwem portalu Chase ’ a Ultimate Rewards travel i kwalifikujących się zwrotów, jeśli wydasz co najmniej 4 000 $w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta.
 • Bieżące Nagrody: Zdobądź 3 punkty za 1 $wydane na zakupy gastronomiczne i większość zakupów turystycznych oraz 1 punkt za 1 $wydane na większość innych zakupów. Zdobądź 5 punktów za 1 USD wydane na zakupy podróży lotniczych made przez Chase Travel i 10 łącznych punktów za 1 $ wydane na zakupy hoteli i samochodów dokonanych za pośrednictwem Chase Travel. Zakupy dokonane za pomocą Lyft zarabiają 10 punktów za 1 $ wydane do marca 2022. Kwalifikujące się zakupy sprzętu Peloton (Rower, Rower+ bieżnik, bieżnik+ i akcesoria powyżej 1800 USD) zdobywają 10 punktów za 1 USD wydane do marca 2022 r., do 50 000 zdobytych punktów bonusowych.
 • Kluczowe Opłaty: Opłata roczna wynosi $550. Każdy dodatkowy autoryzowany użytkownik kosztuje 75 USD rocznie. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $10 lub 5%. Przelewy salda kosztują więcej $5 lub 5%.
 • Wprowadzenie APR: Brak
 • Inne Korzyści: Ta karta ma zbyt wiele korzyści o wartości dodanej, aby ją wymienić. Najważniejsze to 1-do-1 Transfer uzgodnień z około tuzina innych programów lojalnościowych podróży, bezpłatne subskrypcje Lyft Pink i DoorDash dashpass (łączna wartość ponad $300), dostęp do airport lounge w ponad 1,000 Salonikach na całym świecie (Priority Pass), $100 TSA Precheck lub Global Entry fee application waiver oraz specjalne zniżki na wynajem samochodów i przywileje z krajowych i innych dużych firm.

Zobacz naszą recenzję Chase Sapphire Reserve Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

3. Platinum Card® od American Express

100 000 bonusowych punktów lojalnościowych (o wartości do 750 usd na Podróże i zakupy Online) , jeśli wydasz 6 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 6 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby dołączyć do grona dumnych Platynowych kart od członków American Express, otrzymasz 100 000 bonusowych punktów lojalnościowych za dokonanie zakupów w wysokości 6 000 USD w ciągu sześciu miesięcy.

Dodatkowo, zdobądź 10 punktów za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach na całym świecie, a gdy robisz małe zakupy w USA w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, Twoje konto jest otwarte (do 25 000 USD w łącznych zakupach).

W zależności od sposobu ich wykorzystania, punkty programu lojalnościowego są warte do 0,01 USD za sztukę. Punkty można wymieniać na kredyty na wyciągu, przejazdy Uberem i zakupy online (w tym karty podarunkowe i bilety lotnicze) za pośrednictwem portalu e-commerce AmEx lub Amazon.

Po otwarciu konta karta ta zdobywa nieograniczone 5 punktów Membership Rewards za każdy 1 USD wydany na przelot zakupiony bezpośrednio u linii lotniczej, a także przedpłacone zakupy hoteli i przelotowe dokonane za pośrednictwem portalu podróży American Express. Wszystkie inne zakupy zarabiają nieograniczony 1 punkt za każdy wydany $1.

Platynowa karta ma rażącą wadę dla oszczędnych konsumentów: mocny $ 550 opłata roczna. Jednak dodatkowe korzyści są ogromne: roczny kredyt w wysokości 200 usd na nieprzewidziane wydatki linii lotniczych (wymagana rejestracja), do 200 USD rocznych kredytów Uber (wymagana rejestracja), bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie (wymagana rejestracja) i wiele innych. Warunki mają zastosowanie do wszystkich tych świadczeń.

 • Oferta Powitalna: Zdobądź 100 000 punktów bonusowych Membership Rewards, jeśli wydasz co najmniej 6 000 USD w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta. Dodatkowo, zdobądź 10 punktów za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach na całym świecie, a gdy robisz małe zakupy w USA w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, Twoje konto jest otwarte (do 25 000 USD w łącznych zakupach).
 • Bieżące Nagrody: Nielimitowane 5 punktów za 1 USD wydane na przelot zakupiony bezpośrednio u linii lotniczej oraz na przedpłacone zakupy hoteli i przelotu dokonane za pośrednictwem American Express Travel. Nieograniczony 1 punkt za 1 $ wydane na wszystkie inne zakupy.
 • Klucz Fees: Opłata roczna wynosi 695 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz strona o stawkach i opłatach.
 • Wprowadzenie APR: Brak
 • Inne Korzyści: Otrzymujesz kredyt w wysokości 200 USD (płatny jako przelew na konto Platinum Card) na nieprzewidziane wydatki, takie jak posiłki i napoje, z wybraną linią lotniczą (wymagana rejestracja). Otrzymasz również bezpłatny lub obniżony dostęp do ponad 1000 Saloników lotniskowych na całym świecie (wymagana rejestracja). Otrzymasz do $200 w kredytach Uber każdego roku (wymagana rejestracja). Możesz korzystać z bezpłatnego statusu Gold / Gold Elite w Hilton Honors i Marriott Bonvoy, o ile Twoje konto pozostaje otwarte i w dobrej kondycji (wymagana rejestracja). Co pięć lat kwalifikujesz się do naliczenia opłaty za wpisowe (wartość 100 USD). I kwalifikujesz się do specjalnych profitów i zniżek w obiektach w programie Fine Hotels & Resorts®, a także do wielu innych korzyści.

Zobacz naszą recenzję American Express Platinum Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

4. American Express ® Gold Card

60 000 punktów bonusowych Membership Rewards (o wartości do 600 usd na Podróże i zakupy Online) , jeśli wydasz 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 6 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Karta American Express® Gold ma doskonałą ofertę powitalną o wartości 60 000 punktów lojalnościowych po otwarciu konta i wydaniu 4000 USD na zakupy kartą w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. To jest warte do $600 Po wykupieniu na podróże i inne przedmioty.

Amex Gold ma świetny program nagród, który sprzyja również restauracjom (w tym zamówieniom na wynos i dostawom) oraz zakupom w supermarketach, a także wielu korzyściom i korzyściom wartym setki rocznie. Jedną z atrakcji jest do $120 w rocznej gotówce Uber, dobry przeciwko Uber zjada zakupów i wydatków przejazdu.

 • Oferta powitalna: Zdobądź 60 000 punktów Membership Rewards po otwarciu konta karty i wydaj 4 000 USD na zakupy kartą w ciągu pierwszych sześciu miesięcy.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 4 punkty za 1 $wydane na zakupy w restauracji (w tym na wynos i dostawę) i 4 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się Zakupy Uber Eats. Zdobądź 4 punkty za 1 USD wydane na zakupy w supermarketach w USA, do 25 000 USD w rocznych wydatkach w supermarketach. Zdobądź 3 punkty za 1 $wydane na przelot zakupiony bezpośrednio u linii lotniczej i na amextravel.com. wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 punkt za wydany 1$. Wymieniaj na rezerwacje podróży, przejazdy Uberem, karty upominkowe, kredyty na wyciągi i wiele innych na portalu American Express Membership Rewards.
 • Wprowadzenie APR: brak. Szczegółowe stawki i opłaty związane z kartą American Express® Gold Card można znaleźć na stronie strona o stawkach i opłatach.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi $250. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: Uzyskaj do 10 $w gotówce Uber (do 120 $ rocznie, co jest korzystne dla Uber Eats i Uber rideshare purchases), gdy dodasz złotą kartę jako metodę płatności w aplikacji, plus 10 $w kredytach gastronomicznych miesięcznie (do 120 $rocznie) w wybranych sieciach i aplikacjach uczestniczących w programie, w tym Seamless. Aby korzystać z tych korzyści, wymagana jest rejestracja.

Zobacz naszą recenzję karty American Express® Gold, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej i dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

Dowiedz Się Więcej

5. Karta Hilton Honors American Express Surpass®

130 000 punktów Honors (do 26 bezpłatnych noclegów), gdy wydasz 2000 $na zakupy w pierwszych 3 Months 

Dowiedz Się Więcej

Karta Hilton Honors American Express Surpass® ma hojną ofertę powitalną i zaskakująco osiągalną, która nadrabia roczną opłatę w wysokości 95 USD. Jeśli wydasz co najmniej 2000 usd na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy, otrzymasz 130 000 punktów bonusowych Honors.

Jest to warte do 26 bezpłatnych noclegów w uczestniczących hotelach i ośrodkach Hilton, ale większość obiektów wymaga znacznie więcej punktów za noc premiową: 20 000 i więcej, w zależności od miejsca pobytu.

W przyszłości ta karta ma hojny program nagród, który oferuje 12 punktów za 1 $wydane w uczestniczących hotelach Hilton, 6 punktów za 1 $ wydane na wybrane codzienne zakupy i 3 punkty za 1 $wydane na wszystko inne. Jest mały, ale pomocny bonus za każdą internetową, opłaconą pełną rezerwację Hilton dokonaną kartą.

Dodatkowo możesz cieszyć się darmowym statusem Honors Gold tak długo, jak długo Twoje konto pozostaje otwarte i w dobrej kondycji. Złote korzyści obejmują ogromny bonus na podstawie zarobków punktów Honors, bezpłatne ulepszenia pokoju, jeśli są dostępne, prezenty powitalne przy zameldowaniu, późne wymeldowanie i wiele innych.

 • Oferta Powitalna: Zdobądź 130 000 punktów bonusowych Honors, jeśli wydasz co najmniej 2 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Jest to warte nawet 26 bezpłatnych noclegów w hotelach Hilton o najniższym poziomie, choć większość hoteli i kurortów wymaga znacznie więcej.
 • Bieżące Nagrody: Zdobądź 12 punktów Honors za 1 $wydane w hotelach Hilton; 6 punktów za 1 $wydane w restauracjach, supermarketach i stacjach benzynowych; oraz 3 punkty za 1 $wydane na wszystko inne.
 • Kluczowe Opłaty: Opłata roczna wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz strona o stawkach i opłatach.
 • Wprowadzenie APR: Brak
 • Inne Korzyści: Posiadacze kart automatycznie uzyskują Status Hilton Honors Gold i mogą przejść na Status Diamond, wydając łącznie 40 000 USD rocznie. Tak długo, jak Twoje konto pozostanie otwarte i w dobrej kondycji, co roku otrzymasz bezpłatną nagrodę weekend night.

Zobacz naszą recenzję karty American Express Hilton Honors Surpass, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

6. Karta US Bank Altitude® Connect Visa Signature®

50 000 punktów bonusowych po wydaniu 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 120 dni

APLIKUJ TERAZ

Karta U. S. Bank Altitude ® Connect Visa Signature® (zobacz stawki i opłaty)oferuje hojny i dość łatwy do osiągnięcia bonus: 50 000 punktów bonusowych po wydaniu 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 120 dni od otwarcia konta. Po wykupieniu na podróż, towary i zwrot gotówki, jest to warte do $500.

Idąc dalej, Altitude Connect zarabia 4 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy podróży i stacji benzynowych, 2 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym, dostawie artykułów spożywczych, restauracjach i streamingu oraz 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.

Po pierwszym roku pobierana jest roczna opłata w wysokości 95 USD, która jest częściowo równoważona do 30 USD w rocznych kredytach za kwalifikujące się usługi streamingowe (Netflix, Spotify® i inne) oraz opłata aplikacyjna w wysokości 100 USD dla członków TSA PreCheck® i Global Entry® co cztery lata. Dodatkowo punkty nie tracą ważności po zdobyciu.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 50 000 punktów bonusowych po wydaniu 3 000 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 120 daYs otwarcia konta. To jest warte $500 Po wykupieniu na podróż, towar, zwrot gotówki, karty upominkowe i inne.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 4 punkty za 1 $wydane na podróże i zakupy na stacji benzynowej oraz 2 punkty za 1 $wydane na zakupy w sklepie spożywczym, dostawie artykułów spożywczych, restauracjach i streamingu. Zdobądź 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Punkty wygasają po zdobyciu, pod warunkiem, że Twoje konto pozostaje otwarte i ma dobrą kondycję, a Ty możesz wymienić je na podróże, karty upominkowe, towary, zwrot gotówki i inne.
 • Ważne opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD po pierwszym roku (gdy wynosi 0 USD). Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Inne korzyści: Zarabiaj do 100 USD w kredytach na wyciągu za opłatą za aplikację TSA PreCheck® lub Global Entry® (raz na cztery lata) i do 30 USD w kredytach na wyciągu rocznym za kwalifikujące się zakupy streamingowe, w tym Netflix i Spotify®. Zapłacić miesięczny rachunek za telefon komórkowy za pomocą karty, aby zakwalifikować się do $ 600 w zakresie ochrony telefonu komórkowego, jeśli telefon zostanie zgubiony lub skradziony.
 • Obowiązuje regulamin: Zobacz stawki i opłaty.

APLIKUJ TERAZ

7. Świat karty kredytowej Hyatt

Zdobądź więcej niż 30 000 punktów bonusowych w ciągu pierwszych 6 miesięcy

APLIKUJ TERAZ

Opłata roczna w wysokości 95 USD w World of Hyatt Credit Card jest ponadprzeciętna dzięki imponującemu dwuczęściowemu bonusowi rejestracyjnemu o wartości do 10 noclegów premiowych z kwalifikującymi się wydatkami w ciągu pierwszych sześciu miesięcy.

Po pierwsze, otrzymasz 30 000 punktów bonusowych po wydaniu 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Następnie zdobądź kolejne 2 punkty bonusowe za 1 $ wydane na zakupy, które zarabiają 1 punkt bonusowy do 15 000 $w ciągu pierwszych sześciu miesięcy otwarcia konta.

Ta karta ma również przyjemny program nagród: nieograniczone 4 bonusowe punkty Hyatt za 1 $wydane w Hyatt properties, które można wymienić od 5000 punktów za noc premiową w podstawowych obiektach kategorii 1. Ta karta ma również bezpłatny status World of Hyatt Discoverist.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 30 000 punktów po wydaniu 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Dodatkowo, zdobądź 2 punkty bonusowe za 1 $wydane na zakupy, które zdobędą 1 punkt bonusowy do 15 000 $w ciągu pierwszych 6 miesięcy otwarcia konta.
 • Stawka nagród: Zdobądź nieograniczone 4 bonusowe punkty Hyatt za 1 $ wydane w Hyatt properties. Zdobądź nieograniczone 2 punkty bonusowe za 1 USD wydane na zakupy w restauracjach, lokalne taryfy tranzytowe i dojazdy do pracy, członkostwo w fitness i siłowni oraz bilety lotnicze i inne usługi lotnicze wykonane bezpośrednio z linią lotniczą. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zdobywają nieograniczony 1 punkt bonusowy za każdy wydany 1$.
 • Ważne opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Inne korzyści: ciesz się automatycznym statusem Hyatt Discoverist, z korzyściami, w tym 10% bonusem na pobyty Hyatt, bezpłatnym dostępem do internetu, jeśli jest dostępny, i późnym wymeldowaniem. Ponadto otrzymasz darmowy nocleg z nagrodami w obiektach kategorii od 1 do 4 po rocznicy członkostwa w programie cardmember oraz kolejny darmowy nocleg z nagrodami po wydaniu co najmniej 15 000 USD na kwalifikujące się zakupy w dowolnym roku rocznicy członkostwa w programie cardmember.

Zobacz naszą recenzję Chase World of Hyatt Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

8. Karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless ® od Chase

Zdobądź 3 bezpłatne noclegi (o wartości do 50 000 punktów) po zakupach objętych promocją; dodatkowo Zdobądź 10x dopunkty tal za kwalifikujące się zakupy w wybranych kategoriach

APLIKUJ TERAZ

Bonus za rejestrację karty Marriott Bonvoy Boundless Card jest bardzo hojny: 3 bezpłatne noclegi (o wartości do 50 000 punktów) po kwalifikujących się zakupach. Dodatkowo zdobądź 10x punktów za kwalifikujące się zakupy w wybranych kategoriach.

W przyszłości zdobędziesz do 17 punktów za każde 1 $wydane w uczestniczących hotelach Marriott Bonvoy na całym świecie oraz nieograniczone 2 punkty za 1 $wydane na wszystkie inne zakupy, bez ograniczeń wydatków w żadnej z kategorii.

W przypadku obiektów kategorii 1 o niskim koszcie wartość wykupu może być jeszcze niższa w okresach niskiego popytu. Posiadacze kart o dobrej reputacji również automatycznie kwalifikują się do statusu Silver Elite.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 3 bezpłatne noclegi premiowe po zakupach objętych promocją. Dodatkowo zdobądź 10x punktów za kwalifikujące się zakupy w wybranych kategoriach. Każda nagroda bonusowa free night ma poziom redemption do 50 000 punktów. Niektóre hotele mają opłaty uzdrowiskowe.
 • Stawka nagród: Zdobądź do 17 punktów Bonvoy za każdy 1 $wydany na wszystkie kwalifikujące się zakupy w uczestniczących w programie obiektach Marriott Bonvoy. Zdobądź nieograniczone 2x punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Ważne opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD i nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Przelewy salda kosztują więcej $5 lub 5% i zaliczki gotówkowe kosztują więcej $ 10 lub 5%.
 • Inne korzyści: każdego roku po rocznicy założenia konta otrzymasz kredyt na 1 darmowy nocleg w hotelach Marriott z progami wykupu do 35 000 punktów za noc. Wszyscy posiadacze kart w dobrej kondycji kwalifikują się do statusu Silver Elite, z korzyściami, takimi jak 10% wzrost zarobków punktów bazowych na kwalifikujących się pobytach i gwarantowanych rezerwacjach, jeśli są dostępne. Wydaj co najmniej 35 000 USD na kwalifikujące się zakupy w roku kalendarzowym, aby zakwalifikować się do statusu Gold Elite, z korzyściami, w tym elastycznym wymeldowaniem i 25% wzrostem zarobków w punktach bazowych na płatnych pobytach.

Zobacz naszą kartę kredytową Marriott Bonvoy Boundless® od Chase Review, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

9. Karta kredytowa IHG Rewards Club Premier

150 000 dodatkowych punktów IHG Rewards, gdy wydasz 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

APLIKUJ TERAZ

Karta IHG Rewards Club Premier card ma łatwo dostępny bonus rejestracyjny o wartości ponad 10 noclegów w uczestniczących hotelach IHG. Aby zdobyć 150 000 punktów bonusowych, wystarczy wydać 3 000 lub więcej na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdy konto jest otwarte.

Nie jesteś zadowolony z początkowego wyniku? Dzięki tej karcie otrzymasz łącznie do 25 punktów IHG Rewards za 1 USD wydane w hotelach Intercontinental Hotel Group, w tym Holiday Inn i Staybridge Suites. Kwalifikujące się zakupy w restauracjach, sklepach spożywczych i stacjach benzynowych zdobywają 2 punkty za wydany 1$.

Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 punkt za wydany 1$, bez ograniczeń i ograniczeń wydatków. Wymieniaj punkty na nocleg premiowy w uczestniczących obiektach IHG, zaczynając od 10 000 punktów.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 150 000 punktów bonusowych po wydaniu co najmniej 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy, gdy Twoje konto jest otwarte. Ten bonus jest wart więcej niż 10 noclegów premiowych w niższych cenach IHG properties.
 • Stawka nagród: otrzymasz do 25 punktów IHG za 1 $ wydane na wszystkie kwalifikujące się zakupy w hotelach IHG. Ta stawka zarobkowa includes 10 punktów za 1 $wydane kartą i 15 punktów bazowych za 1 $wydane jako członek IHG Rewards Club(zdobyte niezależnie od statusu członka karty). Otrzymasz nieograniczone 2 punkty za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach, stacjach benzynowych i sklepach spożywczych. Otrzymasz 1 punkt za każdy $1 wydany na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wprowadzenie APR: nie ma promocji intro APR.
 • Ważne Opłaty: po pierwszym roku naliczana jest opłata roczna w wysokości 89 USD (gdy wstępna opłata roczna wynosi 0 USD) i brak opłat za transakcje zagraniczne.
 • Inne korzyści: Zdobądź 1 nocleg gratis rocznie w wybranych hotelach IHG po rocznicy założenia konta oraz 10 000 punktów bonusowych, jeśli wydasz co najmniej 20 000 USD i dokonasz dodatkowego zakupu w roku kalendarzowym. Tak długo, jak Twoje konto pozostanie otwarte i w dobrej kondycji, będziesz kwalifikować się do statusu Platinum Elite, z korzyściami, w tym 50% premią do zarobków w punktach bazowych, priorytetową odprawą, jeśli jest dostępna, i bezpłatnymi ulepszeniami pokoju, jeśli są dostępne.

Zobacz naszą recenzję karty IHG Rewards Club Premier, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

10. Karta Marriott Bonvoy Business ™ American Express®

Zdobądź 125 000 bonusowych punktów Bonvoy i 2 nagrody Free Night (maksymalna wartość 50 000 punktów każda) po dokonaniu 5 000 $kwalifikujących się zakupów w ciągu pierwszych 3 miesięcy (Oferta Wygasa W Listopadzie 3, 2021)

APLIKUJ TERAZ

Karta Biznesowa Marriott Bonvoy ma fantastyczną ofertę powitalną składającą się z dwóch elementów: 125 000 bonusowych punktów Bonvoy i 2 bezpłatnych noclegów premiowych (maksymalna wartość wykupu 50 000 punktów każdy) po użyciu karty do dokonania 5 000 USD kwalifikujących się zakupów w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

W przyszłości Zdobądź 4 punkty za 1 USD wydane na kwalifikujące się zakupy dokonane w amerykańskich restauracjach i amerykańskich stacjach benzynowych,zakupy telekomunikacji bezprzewodowej dokonywane bezpośrednio u amerykańskich dostawców oraz wysyłkę. Zdobądź 2 punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Obowiązują warunki i zasady — zobacz stawki i opłaty.

 • Oferta powitalna: Zdobądź 125 000 punktów bonusowych Marriott Bonvoy i 2 nagrody bonusowe free night po użyciu nowej karty, aby dokonać 5 000 USD w kwalifikujących się zakupach w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Każda nagroda bonusowa free night ma poziom redemption do 50 000 punktów. Niektóre hotele mają opłaty uzdrowiskowe. Oferta ta kończy się w listopadzie. 3, 2021.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 6 punktów za każde 1 $ kwalifikujących się zakupów w uczestniczących hotelach Marriott Bonvoy. Kwalifikujące się zakupy dokonane w amerykańskich restauracjach, na amerykańskich stacjach benzynowych, za usługi telefonii bezprzewodowej zakupione bezpośrednio u amerykańskich dostawców oraz zakupy wysyłkowe w USA zdobywają 4 punkty za wydany 1 USD. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zdobywają 2 punkty za wydany 1$.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi $125. Nie ma żadnych zagranicznych opłat transakcyjnych. Zaliczki gotówkowe kosztują do $5 lub 3%, w zależności od tego, która wartość jest większa. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę stronę stawki i opłaty.
 • Inne korzyści: korzystaj z bezpłatnego statusu Silver Elite w programie Marriott Bonvoy i otrzymuj 1 bezpłatną noc nagród w obiektach biorących udział w programie rocznie po rocznicy członkostwa w programie cardmember (poziom realizacji na poziomie 35 000 punktów lub poniżej). Uzyskaj status Gold Elite z 35 000 USD w kwalifikujących się zakupach w roku kalendarzowym i drugą darmową noc premiową po wydaniu co najmniej 60 000 USD w kwalifikujących się zakupach w roku kalendarzowym (również z poziomem realizacji poniżej 35 000 punktów).
 • Obowiązują warunki i zasady: Zobacz stawki i opłaty.

Zobacz nasz American Express Marriott Bonvoy Business Card Review aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

11. Wizytówka Hilton Honors American Express

Zdobądź do 180 000 punktów bonusowych jako nowy członek karty: 130 000 punktów bonusowych przy 2000 USD za kwalifikujące się zakupy w pierwszych 3 miesiącach i do 50 000 punktów bonusowych przy sumie 10 000 USD za kwalifikujące się zakupy w pierwszych 6 miesiącach

APLIKUJ TERAZ

Karta Biznesowa Hilton Honors American Express ma jedną z najlepszych ofert powitalnych każdej biznesowej karty kredytowej (obowiązują warunki). Nowi członkowie kart mogą zarobić:

 • 130 000 punktów bonusowych programu Hilton Honors po wydaniu co najmniej 2 000 USD na kwalifikujące się zakupy kartą w ciągu pierwszych trzech miesięcy od daty członkostwa w programie
 • Dodatkowe 50 000 punktów bonusowych po wydaniu w sumie 10 000 $na karcie w ciągu pierwszych sześciu miesięcy Twoje konto jest otwarte

Idąc dalej, ta karta ma świetny program nagród, który zarabia:

 • 12 punktów programu Hilton Honors za 1 USD wydane na kwalifikujące się zakupy dokonane bezpośrednio w hotelach i ośrodkach w ofercie Hilton
 • 6 punktów za 1 USD wydane na wybrane kwalifikujące się zakupy Biznesowe, w tym ZAKUPY na stacjach benzynowych, zakupy komunikacji bezprzewodowej dokonane bezpośrednio u dostawców i zakupy przesyłek w USA
 • 6 punktów za 1 USD wydane na wybrane zakupy podróży partnerskich, w tym loty zarezerwowane bezpośrednio przez linie lotnicze lub zakupy podróży Amex i wynajmu samochodów dokonane bezpośrednio w wypożyczalniach samochodów
 • 6 punktów za 1 $ wydane na zakupy w restauracji w USA.
 • 3 punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.

Ponadto wszyscy uprawnieni posiadacze Karty Hilton Honors American Express mogą korzystać z bezpłatnego statusu Hilton Honors Gold, z takimi korzyściami, jak 80% bonus od wszystkich zarobków w punktach bazowych i bezpłatne ulepszenia pokoju, jeśli są dostępne. Obowiązują warunki.

I to nie wszystko. Wydaj 40 000 USD na kwalifikujące się zakupy kartą w roku kalendarzowym, aby zdobyć status Hilton Honors Diamond do końca następnego roku kalendarzowego.

 • Oferta powitalna: Zdobądź do 180 000 punktów bonusowych programu Hilton Honors jako nowy członek karty. Po pierwsze, zdobądź 130 000 punktów Honors po wydaniu 2000 usd na kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta. Po drugie, możesz zdobyć dodatkowe 50 000 punktów bonusowych po wydaniu w sumie 10 000 $na karcie w ciągu pierwszych sześciu miesięcy Twoje konto jest otwarte. Obowiązują warunki.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $5 lub 3%. Spóźnione i zwrócone płatności kosztują do $39.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Apr regularne: zmienna Apr regularne dla zakupów waha się od 15,74% do 24,74% APR, w zależności od dominujących stóp procentowych i osobistej zdolności kredytowej. Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Hilton Honors American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.
 • Inne korzyści: zdobądź jedną bezpłatną nagrodę za nocleg weekendowy po wydaniu 15 000 USD na kartę w roku kalendarzowym, a także kolejną nagrodę za nocleg weekendowy po wydaniu dodatkowych 45 000 USD na kartę w tym samym roku kalendarzowym (za całkowite roczne wydatki w wysokości 60 000 USD). Obowiązują warunki.

Więcej informacji można znaleźć w naszym przeglądzie wizytówek Hilton Honors American Express. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Hilton Honors American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

APLIKUJ TERAZ

12. Citi Premier,, Karta

60 000 bonusowych punktów ThankYou®, gdy wydasz 4 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Premia za rejestrację karty Citi Premier ® jest warta do 600 USD, jeśli zostanie wykorzystana na kwalifikujące się zakupy w rozległym portalu nagród ThankYou Citi.

Musisz wydać $4,000 na kwalifikujące się zakupy w ciągu trzech miesięcy, aby zakwalifikować się do tego bonusu, ale to nie powinno być nie do pokonania dla posiadaczy kart, którzy zdecydowali się tymczasowo używać Premier jako swojej podstawowej karty kredytowej.

To nie wszystko. Citi Premier należy do mniejszości kart turystycznych, które liczą zakupy na stacji benzynowej jako zakupy podróży, więc możesz liczyć na zdobycie 3 punktów za 1 $wydane na każde tankowanie. To świetna wiadomość dla posiadaczy kart z długimi dojazdami,a także częstych wycieczkowiczów.

Jeśli nie chcesz wymieniać zgromadzonych punktów na zakupy podróżne w portalu Thankyou Rewards, prześlij je do partnerów Citi dozen-plus travel loyalty w celu bezpośredniej wymiany. Większość partnerów honor point przenosi się w stosunku 1 do 1, potencjalnie zwiększając ich wartość, gdy nadejdzie czas na odkupienie. Głównymi partnerami podróży są JetBlue, Virgin Atlantic i Turkish Airlines.

Nie przegap rocznego kredytu oszczędnościowego w wysokości 100 USD, stosowanego w przypadku kwalifikujących się pobytów hotelowych w wysokości 500 USD lub więcej raz w roku.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 60 000 punktów bonusowych ThankYou po dokonaniu 4 000 USD za zakupy kartą w ciągu pierwszych trzech miesięcy Twoje konto jest otwarte. To jest warte do $600 Po wykupieniu za podróż zarezerwowaną za pośrednictwem portalu nagród ThankYou.
 • Stawka nagród: Zdobądź nieograniczone 3 punkty za 1 $wydane na wszystkie kwalifikujące się zakupy w restauracjach, supermarketach, stacjach benzynowych, liniach lotniczych i hotelach. Zdobądź nieograniczony 1 punkt za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Punkty nie tracą ważności, gdy Twoje konto pozostaje otwarte i w dobrej kondycji.
 • Ważne opłaty: opłata roczna wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: ciesz się wyłącznym lub priorytetowym dostępem do tysięcy pokazów i wydarzeń w całych Stanach Zjednoczonych.

Zobacz naszą recenzję karty Citi Premier, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

13. Karta U. S. Bank Altitude® Go Visa Signature®

20 000 punktów bonusowych, gdy wydasz 1 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 90 dni

APLIKUJ TERAZ

Karta U. S. Bank Altitude® Go Visa Signature® to bezpłatna roczna karta premiowa z doskonałą zachętą dla częstych gości restauracji i solidnymi nagrodami w supermarkecie i na stacji benzynowej.

Usługi przesyłania strumieniowego również dobrze się tutaj sprawdzają, zdobywając 2 punkty za 1 USD wydane na wszystkie kwalifikujące się zakupy i kwalifikując się do kredytu w wysokości 15 USD po 11 miesiącach zakupów.

Ale bonus rejestracyjny jest tam, gdzie wysokość naprawdę świeci. Jest wart do $200 w gotówce, kartach podarunkowych, towarach lub zwrotach podróży, jedna z najlepszych wartości dla nowych członków karty bez rocznej opłaty.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 20 000 punktów bonusowych po wydaniu 1000 usd na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 90 dni. To wartość 200 $na każdą opcję wykupu.
 • Stawka nagród: Zdobądź 4 punkty za 1 $wydane na jedzenie na wynos, dostawę żywności i zakupy gastronomiczne. Zdobądź 2 punkty za 1 USD wydane na zakupy w sklepie spożywczym, dostawie artykułów spożywczych, usługach strumieniowych i na stacji benzynowej. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 punkt za wydany 1$.
 • Wstępny APR: ciesz się 0% APR na zakupach i równowadze transfers przez pierwsze 12 cykli rozliczeniowych. Następnie stosuje się zmienny regularny APR (obecnie od 14,99% do 23,99%, w zależności od zdolności kredytowej po otwarciu konta).
 • Ważne opłaty: nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: oprócz 2x punktów za kwalifikujące się zakupy strumieniowe otrzymasz kredyt w wysokości 15 USD po dokonaniu 11 miesięcy zakupów usług strumieniowych. Ponadto korzystaj z szeregu potencjalnie cennych korzyści związanych z podpisaniem wizy.
 • Zobacz Regulamin

Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

14. Karta Blue Cash Preferred® od American Express

300 USD kredytu na wyciągu po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 6 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Karta American Express Blue Cash Preferred ma hojną ofertę powitalną: kredyt na wyciągu w wysokości 300 USD po wydaniu co najmniej 3000 USD w kwalifikujących się zakupach w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.

Idąc dalej, Blue Cash Preferred ma świetny program nagród cash-back. Zarabiasz 6% cash back na wybranych mediach cyfrowych i serwisach streamingowych oraz 6% cash back na zakupach w supermarketach do 6000 USD w sumie zakupów rocznie.

Otrzymujesz również 3% zwrotu gotówki na zakupach na amerykańskich stacjach benzynowych i 1% Na Wszystko inne. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.

 • Oferta Powitalna: Zarabiaj $ 300 z powrotem po wydaniu co najmniej $3,000 na zakupy w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.
 • Bieżące Nagrody: Zarabiaj 6% cash back na wybranych usługach streamingowych i cyfrowych mediach, w tym Netflix i HBO; 6% cash back na zakupach w supermarketach do 6 000 USD rocznie; zarabiaj 3% cash back na zakupach na amerykańskich stacjach benzynowych i operatorach tranzytowych (w tym rideshare); nieograniczony 1% Na Wszystko inne. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.
 • Kluczowe Opłaty: Opłata roczna wynosi 0 USD za pierwszy rok, a następnie 95 USD każdego roku. Opłata za transakcję zagraniczną wynosi 2,7%. Zobacz strona o stawkach i opłatach.
 • Wprowadzenie APR: 0% APR na zakupy przez pierwsze 12 cykli rozliczeniowych od otwarcia konta. Następnie stosuje się zmienne APR regularne, obecnie od 13,99% do 23,99%.

Zobacz naszą recenzję karty American Express Blue Cash Preferred, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

15. Chase Freedom ® Nieograniczona Karta Kredytowa

200 $ premii gotówkowej, gdy wydasz 500 $Na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy; 5% zwrotu gotówki na kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym (do wydanych 12 000$) w pierwszym roku

APLIKUJ TERAZ

Karta Chase Freedom Unlimited łączy atrakcyjny Bonus rejestracyjny z solidnym programem zwrotu gotówki.

Możesz rozpocząć członkostwo karty z $ 200 Bonus gotówka, gdy wydać $500 w kwalifikujących się zakupów w ciągu pierwszych trzech miesięcy i 5% cash back na zakupy w sklepie spożywczym na maksymalnie $12,000 wydane w pierwszym roku, z wyjątkiem zakupów spożywczych w Target lub Walmart.

Regularna stopa zwrotu gotówki z tej karty jest również przyzwoita: 1,5%, bez ograniczeń i ograniczeń. Nie musisz się też martwić o rotację kategorii. Chociaż niektóre zakupy z portalu Chase Ultimate Rewards mogą uzyskać do 10% zwrotu gotówki w niektórych przypadkach.

Możesz czerwonyzbieraj punkty za wyciąg z konta, depozyt na koncie bankowym, karty upominkowe od wybranych sprzedawców i zakupy towarów dokonane za pośrednictwem portalu Ultimate Rewards. Dla nowych posiadaczy kart istnieje 15-miesięczna promocja 0% APR na zakupy i przelewy salda, po której obowiązuje regularna zmienna APR.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 200 $ premii gotówkowej, gdy wydasz co najmniej 500 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy Twoje konto jest otwarte. Dodatkowo, zarobić 5% cash back na zakupy w sklepie spożywczym na maksymalnie $12,000 wydane w pierwszym roku. Ta korzyść nie obejmuje zakupów spożywczych w Target lub Walmart.
 • Bieżące nagrody: Wszystkie regularne zakupy objęte promocją otrzymują nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5%. Niektóre zakupy dokonane za pośrednictwem portalu Ultimate Rewards Chase ’ a mogą zarobić do 10% zwrotu. Do marca 2022 r. zdobądź 5% sumy zwrotu gotówki na kwalifikujących się zakupach Lyft. Zakupy podróżne dokonane za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards zapewniają również 5% zwrotu gotówki każdego dnia, a zakupy w drogeriach i restauracjach (w tym Jedzenie na wynos i dostawa) zapewniają 3% zwrotu gotówki.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $10 lub 5%. Opłata za transakcję zagraniczną wynosi 3%.
 • Wstępny APR: 0% APR na zakupy i przelewy salda przez pierwsze 15 cykli rozliczeniowych od otwarcia konta. Następnie stosuje się zmienną regularną APR.
 • Zwykły APR: po zakończeniu okresu wprowadzającego stosuje się zmienny zwykły APR, obecnie 14,99% do 24,74% APR.
 • Inne korzyści: Chase ’ s Purchase Protection, polisa ubezpieczeniowa, obejmuje wszystkie zakupy dokonane za pomocą karty Chase Freedom card przez 120 dni, do 500 USD za roszczenie i 50 000 USD za konto. Inne korzyści obejmują rozszerzoną gwarancję do jednego roku, bezpłatną ochronę przed oszustwami i trzymiesięczną bezpłatną subskrypcję Doordashs DashPass, a następnie dziewięć miesięcy z 50% zniżką (Aktywuj do grudnia. 31, 2020).

Zobacz naszą recenzję karty Chase Freedom Unlimited, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

16. Chase Freedom Flex Card

200 $ premii gotówkowej, gdy wydasz 500 $Na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy; 5% zwrotu gotówki na kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym (do wydanych 12 000$) w pierwszym roku

APLIKUJ TERAZ

Chase Freedom Flex to nowa i ulepszona wersja ukochanej karty kredytowej Chase Freedom, znanej przez konsumentów na całym świecie z 5% kwartalnych rotacyjnych kategorii zwrotu gotówki. Freedom Flex zachowuje te 5% kategorie i dodaje kilka nowych możliwości zwrotu gotówki, ale to bonusy rejestracyjne, w których Flex naprawdę błyszczy.

Nowi posiadacze kart mają możliwość zarobienia 200 $ bonusu cash back, gdy wydadzą co najmniej 500 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu trzech cykli rozliczeniowych od otwarcia konta.

I, podobnie jak w przypadku Freedom Unlimited, 5% zarobków cash back na kwalifikujących się zakupach w sklepie spożywczym (ograniczone do $12,000 w kwalifikujących się wydatkach i z wyłączeniem zakupów w Target i Walmart) rozciąga się przez pierwszy rok.

Z przodu cash back wszystkie zakupy Freedom Flex zarabiają co najmniej 1% cash back, bez ograniczeń i ograniczeń. Zakupy do $1,500 w kwartalnych obrotowych kategoriach zarabiają 5% cash back.

Podróże dokonane za pośrednictwem portalu Ultimate Rewards Chase ’ a zapewniają 5% zwrotu gotówki każdego dnia. Zakupy w drogeriach i restauracjach (w tym Jedzenie na wynos i dostawa) również codziennie otrzymują 3% zwrotu gotówki.

Wymień na wyciągi, depozyt na koncie bankowym, karty upominkowe dla wybranych sprzedawców detalicznych, zakupy podróżne i rodzajel zakupy towarów w dowolnej ilości.

Uwaga: musisz ręcznie aktywować obracanie karty Chase Freedom Flex o 5% w ciągu ostatniego miesiąca każdego kwartału. Proces nie jest bardzo czasochłonny, ale wymaga działania z twojej strony.

 • Bonus rejestracyjny: Zarabiaj $ 200 w gotówce, gdy wydasz $ 500 na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Dodatkowo, zarobić 5% cash back na zakupy w sklepie spożywczym na maksymalnie $12,000 wydane w pierwszym roku. Ta korzyść nie obejmuje zakupów spożywczych w Target lub Walmart.
 • Bieżące Nagrody: wszystkie zakupy zarabiają nieograniczony 1% zwrotu gotówki. Możesz zarobić 5% cash back do $1,500 w łącznych zakupach w niektórych obrotowych kategoriach wydatków w każdym kwartale. Zakupy podróżne dokonane za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards zapewniają również 5% zwrotu gotówki każdego dnia, a zakupy w drogeriach i restauracjach (w tym Jedzenie na wynos i dostawa) zapewniają 3% zwrotu gotówki.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej. Opłata za transakcję zagraniczną wynosi 3%.
 • Wstępny APR: ciesz się 0% APR na zakupach i przelewach salda przez pierwsze 15 cykli rozliczeniowych od otwarcia konta. Następnie stosuje się zmienną regularną APR.
 • Zwykły APR: po zakończeniu okresu wprowadzającego stosuje się zmienny zwykły APR, obecnie 14,99% do 24,74% APR.
 • Inne Korzyści. Ta karta ma wiele korzyści o wartości dodanej, w tym ograniczone czasowo możliwości z DoorDash i Lyft.

Zobacz naszą recenzję karty kredytowej Chase Freedom Flex, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

17. Capital One SavorOne Cash Rewards Karta Kredytowa

200 $ premii gotówkowej po wydaniu 500 $Na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Karta kredytowa Capital One SavorOne Cash Rewards ma łatwo osiągalną premię za wczesne wydawanie zgodnie z najlepszymi bonusami dla kart kredytowych cash back bez opłaty rocznej: $ 200 Bonus gotówkowy po wydaniu co najmniej $500 w kwalifikujących się zakupach w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Idąc dalej, ciesz się jednym z najlepszych poziomów cash-back w branży: nieograniczony 3% cash back na streaming, Jedzenie, i zakupy w sklepach spożywczych (z wyjątkiem zakupów w Target, Walmart,i innych Superstore). Jest też hojna promocja 0% APR na zakupy.

 • Early Spend Bonus: Zarabiaj $200 po wydaniu $ 500 na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.
 • Bieżące nagrody: zdobywaj nieograniczone 3% zwrotu gotówki za kwalifikujące się posiłki, streaming i zakupy w sklepach spożywczych (z wyjątkiem zakupów w supermarketach, takich jak Walmart i Target). Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają nieograniczony 1% zwrotu gotówki.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Wstępny APR: ciesz się 0% APR na zakupach i przelewach salda przez pierwsze 15 miesięcy od daty otwarcia konta. Następnie stosuje się zmienną regularną APR (obecnie zmienna od 14,99% do 24,99%).
 • Inne korzyści: ciesz się potencjalnymi oszczędnościami na wcześniejszych zakupach dzięki Capital One Shopping i Paribus, a także rozszerzonymi gwarancjami na wybrane zakupione przedmioty. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od produktu.

Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

18. Citi Custom Cash Card Card

Zarabiaj $ 200 Cash Back (20,000 ThankYou Points) po wydaniu $750 na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

Citi Custom Cash Card to bezroczna karta kredytowa cash back z solidnym i łatwym do osiągnięcia bonusem rejestracyjnym o wartości 200$. Aby na to zarobić, wystarczy swydaj 750 usd na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy Twoje konto jest otwarte.

Idąc dalej, możesz skorzystać z długiego transferu salda 0% APR i promocji zakupu, która trwa 15 miesięcy od otwarcia konta, a także solidnego programu nagród cash-back, który zarabia do 5% na kwalifikujących się zakupach.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 200 $ cash back (wypełniony jako 20 000 punktów ThankYou) po wydaniu 750 $W pierwszych trzech miesiącach członkostwa w karcie. Możesz wymienić punkty ThankYou na kredyty na wyciągu, depozyty na koncie bankowym, karty podarunkowe, zakupy Amazon i inne.
 • Bieżące nagrody: co miesiąc automatycznie otrzymasz 5% zwrotu gotówki za pierwsze 500 $W zakupach w najlepszej kategorii wydatków kwalifikujących się w danym okresie. Powyżej miesięcznego limitu wydatków otrzymasz 1% zwrotu gotówki za zakupy w najlepszych kategoriach. Otrzymasz również 1% zwrotu gotówki na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Kategorie wydatków kwalifikujące się do zdobycia bonusowej gotówki obejmują restauracje, stacje benzynowe, wybrane Podróże, wybrane tranzyty, wybrane usługi transmisji strumieniowej, rozrywkę na żywo, sklepy z artykułami gospodarstwa domowego i apteki.
 • Ważne opłaty: nie ma opłaty rocznej. Transakcje zagraniczne kosztują 3% kwoty transakcji.
 • Wstępny APR: ciesz się 0% APR na zakupach i przelewach salda przez 15 miesięcy. Następnie stosuje się zmienne regularne APR.
 • Inne korzyści: oprócz hojnego programu zwrotu gotówki z karty, posiadacze kart mogą korzystać z pełnego wachlarza dodatkowych korzyści i korzyści Mastercard.

Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

19. Karta American Express Cash Magnet®

Do 150 $ bonusu, gdy wydasz 1000 $na zakupy w ciągu pierwszych 12 miesięcy

Dowiedz Się Więcej

American Express Cash Magnet Card ma jedną z najbardziej hojnych ofert powitalnych w przestrzeni zwrotu gotówki: bonus gotówkowy 150, gdy wydasz co najmniej 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Idąc dalej, wszystkie zakupy zarabiają nieograniczony 1,5% cash back, bez limitów wydatków, rotacyjnych kategorii nagród, ograniczeń dotyczących tego, ile możesz zarobić.

Zwrot gotówki jest naliczany jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu, karty upominkowe od wybranych sprzedawców detalicznych, zakupy towarów i inne przedmioty. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.

 • Oferta powitalna: Zarabiaj $150, gdy wydasz $1,000 na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Cash back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.
 • Bieżące Nagrody: wszystkie kwalifikujące się zakupy otrzymują nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5%, bez ograniczeń i ograniczeń co do tego, ile możesz zarobić.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej. Opłata za transakcję zagraniczną wynosi 2,7%. Zobacz strona o stawkach i opłatach.
 • Wstępny APR: 0% APR na zakupy przez pierwsze 15 cykli rozliczeniowych od otwarcia konta. Następnie stosuje się zmienny APR regularny, obecnie od 13,99% do 23,99%.

Zobacz naszą recenzję karty American Express Cash Magnet Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

20. Delta Skymiles ® Gold American Express Card

40 000 bonusowych SkyMiles po wydaniu 1000 $W ciągu pierwszych 3 miesięcy w pierwszym roku członkostwa w Cardm; Plus, Zarabiaj do 50 $ w kredytach na wyciągu na kwalifikujących się zakupach restauracji w USA na karcie w ciągu pierwszych 3 miesięcy 

Dowiedz Się Więcej

Karta Delta SkyMiles® Gold American Express ma bardzo dobry limoferta powitalna ited-time: 40,000 bonus SkyMiles po wydaniu co najmniej 1,000 w kwalifikujących się zakupach w pierwszych trzech miesiącach, plus do 50 z powrotem w kredytach na wyciągu za kwalifikujące się zakupy w amerykańskich restauracjach w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

Oprócz podróży z nagrodami, możesz wymienić SkyMiles na podwyższenie klasy i towary nieobjęte przelotem.

Po otwarciu konta wszystkie bilety lotnicze Delta i dodatkowe zakupy zarabiają 2 SkyMiles za $1. Zakupy w restauracjach na całym świecie i zakupy w supermarketach w USA zarabiają również 2 SkyMiles za wydany 1 USD. Wszystkie inne zakupy zarabiają 1 SkyMile za $1. Nie ma żadnych limitów wydatków ani ograniczeń.

Dodatkowo, podczas lotu Deltą otrzymasz doskonałe menu korzyści przyjaznych podróżnikom, w tym pierwszeństwo wejścia na pokład (Główna kabina 1).

 • Oferta Powitalna: Zdobądź 40 000 bonusowych SkyMiles po wydaniu co najmniej 1000 $NA kwalifikujące się zakupy w pierwszych trzech miesiącach. Dodatkowo w ciągu pierwszych trzech miesięcy możesz zarobić do 50 $z powrotem w kredytach na wyciągu za kwalifikujące się zakupy w amerykańskich restauracjach.
 • Bieżące Nagrody: Zdobądź 2 SkyMiles za 1 USD wydane na zakupy Delta, zakupy w restauracjach na całym świecie i zakupy w supermarketach w USA. Wszystkie inne zakupy zarabiają 1 SkyMile za $1 wydane na wszystko inne. Wydaj 10 000 USD lub więcej na zakupy kartą w roku kalendarzowym, aby otrzymać kredyt w wysokości 100 USD na lot Delta.
 • Kluczowe Opłaty: Opłata roczna w wysokości 99 USD zostaje uchylona w pierwszym roku. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz strona o stawkach i opłatach.
 • Wprowadzenie APR: Brak
 • Inne Korzyści: Posiadacze kart korzystają z przywilejów wejścia na pokład kabiny Głównej 1 i 20% pewnych zakupów podczas lotu.

Zobacz naszą recenzję karty Delta SkyMiles Gold American Express, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak złożyć wniosek tutaj.

Dowiedz Się Więcej

21. TD Cash karta kredytowa Visa

$150 bonus gotówkowy, gdy wydasz $ 500 Na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 90 dni

Dowiedz Się Więcej

Karta kredytowa TD Cash Visa to prosta karta kredytowa typu cash-back z prostym bonusem rejestracyjnym i bez opłaty rocznej. Kiedy otworzysz konto i wydasz co najmniej 500 $na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy, otrzymasz 150 $bonusu cash back. Spokojnie!

Idąc dalej, ta karta zapewnia nieograniczony 3% zwrotu gotówki na zakupy gastronomiczne, nieograniczony 2% zwrotu gotówki na zakupy w sklepie spożywczym i nieograniczony 1% zwrotu gotówki na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy. Nie trzeba dodawać, że jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w restauracjach i wycieczkach do supermarketu.

Dzięki 15-miesięcznej, nieoprocentowanej promocji salda i zakupu, Karta TD Cash jest również przydatna dla osób zajmujących się istniejącym zadłużeniem z wysoko oprocentowanymi kartami kredytowymi lub planujących sfinansować duże zakupy. W przeciwnym razie to, co widzisz, jest tym, co dostajesz.

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź $ 150 bonus cash back, gdy wydasz co najmniej $500 na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni twoje konto jest otwarte.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź nieograniczony 3% zwrotu gotówki na zakupy gastronomiczne, 2% zwrotu gotówki na zakupy w sklepie spożywczym i nieograniczony 1% zwrotu gotówki na wszystkie inne zakupy.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcję zagraniczną
 • Wstępny APR: 0% APR na przelewy salda i zakupy przez pierwsze 15 cykli rozliczeniowych.
 • Inne korzyści: otrzymasz bezpłatny wynik kredytowy VantageScore i narzędzia do budowania kredytów w pulpicie nawigacyjnym konta online.

Przeczytaj naszą recenzję karty kredytowej TD Cash Visa, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tym card i dowiedz się, jak aplikować tutaj.

Dowiedz Się Więcej

22. Delta SkyMiles ® Platinum Business American Express Card

60 000 bonusowych SkyMiles, 5 000 bonusowych MQMs i 100 USD kredytu na wyciągu po wydaniu 3 000 USD na kwalifikujące się zakupy w pierwszych 3 miesiącach 

APLIKUJ TERAZ

Karta Delta Skymiles ® Platinum Business American Express, biznesowy odpowiednik karty kredytowej Delta SkyMiles Platinum, ma bardzo atrakcyjną ofertę powitalną z trzema komponentami.

Oto jak to działa: po wydaniu $3,000 NA kwalifikujące się zakupy za pomocą nowej karty w ciągu pierwszych trzech miesięcy członkostwa, otrzymasz 60,000 bonusowych SkyMiles, 5,000 bonusowych mil kwalifikacyjnych medalion (MQM, które liczą się do pożądanych poziomów statusu medalion Delta) oraz 100 USD na wyciągu.

Idąc dalej, możesz skorzystać z hojnego programu nagród, który daje pierwszeństwo zakupom dokonanym w Delta i większości hoteli — i ogólnie dużym zakupom-wraz z podwyższeniem statusu, co może kwalifikować Cię do bonusowych zarobków MQM przez cały rok. Obowiązują warunki-zobacz stawki i opłaty.

 • Oferta powitalna: Wydaj co najmniej $3,000 NA kwalifikujące się zakupy za pomocą nowej karty w ciągu pierwszych trzech miesięcy, aby zdobyć 60,000 bonusowych SkyMiles i 5,000 bonusowych mil kwalifikacyjnych medalion (MQMs).
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 3 SkyMiles za 1 $ wydane na kwalifikujące się zakupy Delta i zakupy dokonane bezpośrednio w hotelach. Zdobądź 1 SkyMile za 1 $ wydane na wszystkie inne zakupy, z wyjątkiem 1,5 Skymile za 1 $ wydane (do 50 000 dodatkowych mil) na zakupy powyżej 5 000$. Dodatkowo, dzięki zwiększeniu statusu, wydaj co najmniej 25 000 USD na kwalifikujące się zakupy w roku kalendarzowym, aby zdobyć 10 000 mil kwalifikacyjnych premiowych medalion (MQM) i kolejne 25 000 USD na kwalifikujące się zakupy (50 000 USD łącznych wydatków kwalifikacyjnych), aby zdobyć kolejne 10 000 dodatkowych MQM, co daje łączną potencjalną roczną premię na wydatki w wysokości 20 000 MQM. Dodatkowo w 2021 r. zdobądź dodatkowe 2500 MQMs po dokonaniu zakupów w wysokości 25 000 USD (do dwóch razy). Jest to dodatek do 10 000 MQM, które zdobędziesz dzięki statusowi Boost.
 • Kluczowe opłaty: jest opłata roczna w wysokości 250 USD. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $5 lub 3%. Zaległe opłaty i zwrócone płatności kosztują do $39. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę stronę stawki i opłaty.
 • Inne korzyści: skorzystaj z pierwszeństwa wejścia na pokład w kabinie głównej 1, 20% zniżki na zakupy podczas lotu, bezpłatnego bagażu rejestrowanego dla posiadacza karty i nie tylko.
 • Obowiązują warunki i zasady: Zobacz stawki i opłaty

Zobacz naszą recenzję karty Delta SkyMiles® Platinum Business American Express, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

23. Delta Skymiles ® Gold Business American Express Card

Zdobądź 50 000 bonusowych SkyMiles i Kredyt na wyciągu w wysokości 50 USD po wydaniu 2 000 USD na kwalifikujące się zakupy w pierwszych 3 miesiącach

APLIKUJ TERAZ

Karta Delta Skymiles Gold Business American Express jest mniej hojną wersją Karty Delta SkyMiles Platinum Business American Express, z nieco mniej hojną ofertą powitalną.

Jest to jednak nieco bardziej osiągalne. Wystarczy wydać $ 2,000 na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy członkostwa w karcie, aby zdobyć 50,000 bonusowych SkyMiles i kredyt na wyciągu w wysokości $ 50.

Idąc dalej, otrzymasz 2 SkyMiles za 1 $wydane na solidną gamę zakupów innych niż Delta, w tym

 • Reklama w USA w wybranych mediach
 • Wysyłka w USA
 • Wyżywienie w wybranej restauracjints

Zakupy Delta zarobić 2 SkyMiles za $ 1 wydane zbyt. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 SkyMile za wydany 1$. Obowiązują warunki-zobacz stawki i opłaty.

 • Oferta powitalna: Zdobądź 50 000 premii Delta SkyMiles i kredyt na wyciągu w wysokości 50 USD po wydaniu 2000 usd na zakupy za pomocą nowej karty w ciągu pierwszych trzech miesięcy.
 • Bieżące nagrody: Zdobądź 2 SkyMiles za 1 USD wydane na kwalifikujące się zakupy Delta i zakupy kwalifikujących się reklam amerykańskich w wybranych mediach, wysyłkę w USA i posiłki w wybranych restauracjach. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają 1 SkyMile za wydany 1$.
 • Kluczowe opłaty :roczna opłata w wysokości 99 USD jest uchylana w ciągu pierwszego roku. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stronę stawki i opłaty.
 • Zwykły APR: regularny APR waha się od 15,74% do 24,74%, w zależności od obowiązujących stawek i osobistej zdolności kredytowej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę stronę stawki i opłaty.
 • Inne korzyści: skorzystaj z bezpłatnego bagażu rejestrowanego i pierwszeństwa wejścia na pokład (dla posiadacza karty) podczas lotów Delta.
 • Obowiązują warunki i zasady: Zobacz stawki i opłaty

Zobacz naszą recenzję wizytówki Delta Skymiles Gold SkyMiles, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

Ostatnie Słowo

W przeciwieństwie do Nagród Cash-back karty kredytowej, nowe bonusy dla członków karty są skutecznie jednorazowe. Po zarejestrowaniu się na kartę kredytową i podjąć wszelkie działania wymagane do uzyskania bonusu, to wszystko na chwilę, ewentualnie na zawsze.

To nie jest dobry pomysł, aby ubiegać się o zbyt wiele kart kredytowych z nowymi bonusami dla członków karty na raz albo. Ubieganie się o wiele kart kredytowych w krótkim okresie może zaszkodzić profilowi kredytowemu, obniżyć ocenę kredytową i utrudnić uzyskanie niedrogiego finansowania.

Premie za rejestrację karty kredytowej są bardziej zmienne i krótsze niż większość innych rodzajów nagród za Karty kredytowe. Wielu wydawców kart kredytowych oferuje premie rejestracyjne tylko w ciągu pierwszych kilku miesięcy lub kwartałów istnienia karty, a następnie zaprzestaje programu i ma nadzieję, że inne korzyści i nagrody ich kart będą wystarczające, aby utrzymać nowych klientów.

Nie oznacza to, że nowe bonusy dla członków karty nie powinny uwzględniać wyboru karty kredytowej. Daleko mi do tego. Niektóre z najlepszych kart kredytowych mają atrakcyjne bonusy, które uzupełniają hojne programy zwrotu gotówki, niskie Apr, leczenie VIP i inne korzyści.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Blue Cash Preferred® od American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby dowiedzieć się więcej o stawkach i opłatach karty Hilton Honors Surpass od American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach Platinum Card® od American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty American Express Cash Magnet®, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby dowiedzieć się więcej o stawkach i opłatach karty American Express® Gold Card, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Delta Skymiles ® Gold American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Marriott Bonvoy Business™ American Express®, odwiedź Stronę stawki i opłaty.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty kredytowej Delta SkyMiles ® Platinum Business od American Express, odwiedź tę stronę stawek i opłat.

> Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty kredytowej Delta Skymiles ® Gold Business firmy American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Hilton Honors American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Delta SkyMiles® Platinum American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.

28 Najlepszych Promocji i Ofert Na Nowe Konto Bankowe

Poprzedni wpis

9 najlepszych akcji do kupienia już teraz (listopad 2021)

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły