Artykuły

17 najlepszych stron internetowych i platform zakupów online dla głębokich rabatów

0

Niezliczone strony internetowe oferują atrakcyjne rabaty, oferty i kupony dla świadomych budżetu kupujących sklep internetowy. Garstka oferuje podobne korzyści również dla kupujących stacjonarnych.

Ale jakość tych narzędzi jest bardzo zróżnicowana. Niektóre mają minimalny wybór lub zawodne, nieaktualne zapasy wypełnione kodami kuponów, które nie działają. 

Kupujący, którzy chcą uniknąć rozczarowania przy kasie, muszą wiedzieć, na których mogą polegać i które mogą bezpiecznie przekazać.

Najlepsze strony z ofertami sprzedaży bezpośredniej lub modeli hybrydowych

Wszystkie te strony z rabatami i ofertami mają komponent sprzedaży bezpośredniej, który pozwala użytkownikom kupować głęboko obniżone produkty na miejscu lub za pośrednictwem aplikacji. Niektórzy również kuratorują kupony, oferty specjalne i natychmiastowe rabaty od sprzedawców zewnętrznych.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

1. Groupon

 • Co to jest: strona rabatowa i aplikacja catchall, która obejmuje rynek sprzedaży bezpośredniej online i wybrane, ograniczone czasowo kupony do zakupów online i offline
 • Co oferuje: głębokie zniżki od lokalnych partnerów detalicznych w większości dużych miast w USA; specjalne kupony na zniżki na towary i usługi zakupione online lub osobiście; oraz szybko rozwijający się rynek online z głęboko obniżonymi produktami konsumenckimi

Groupon był pionierem koncepcji układów społecznych. Pozwala to dużej liczbie klientów na zakup głęboko obniżonych, ograniczonych czasowo kuponów na określone pakiety produktów lub usług.

Groupon oferuje kupony na wszystko, od artykułów gospodarstwa domowego i artykułów spożywczych po zajęcia, Pakiety wakacyjne i elektronikę z dużymi biletami. Organizuje kupony według kategorii produktu lub usługi i lokalizacji, więc łatwo jest wyszukać odpowiednie kupony w Twojej okolicy.

Groupon nadzoruje również rozwijający się rynek towarów o nazwie Groupon Goods. Możesz kupować bezpośrednio z towarów Groupon, wycinając lokalny detalista i oszczędzając pieniądze.

Oferty towarów Groupon są również ograniczone czasowo, więc często trzeba działać szybko. Niezależnie od tego, czy kupujesz kupony, czy kupujesz bezpośrednio z Grouponu, możesz liczyć na ogromne rabaty-w niektórych przypadkach nawet do 90%.

2. Overstock

 • Co to jest: witryna e-commerce, która bezpośrednio sprzedaje szeroką gamę towarów nietrwałych po głębokich rabatach
 • Co oferuje: głęboko przecenione meble, artykuły gospodarstwa domowego, towary stoczni, Odzież damska i męska, zegarki i biżuteria, elektronika, artykuły biurowe, bagaż i specjalne przedmioty świąteczne; szeroki wybór sprawiedliwego handlu, który obejmuje etyczną odzież, artykuły domowe i biżuterię przyjazną dla budżetu; uważaj na okazjonalne oferty flash trwające jeden dzień lub krócej, szczególnie wokół świąt detalicznych, takich jak Czarny piątek

Jeśli należy do lub wokół domu, na ciele lub w biurze, Overstockprobably sprzedaje go za mniej niż sugerowana cena detaliczna.

Rabaty są bardzo zróżnicowane, od 10% do ponad 70% i często zmieniają się z czasem. Wiele z głęboko zdyskontowanych zapasów Overstock jest off-brand. Ale można odebrać wysokiej klasy marki na wyprzedaży.

Dołącz do klubu O, aby uzyskać:

 • Nagrody w wysokości 5% z powrotem przy przyszłych zamówieniach
 • Darmowa dostawa
 • Bezpłatne usprawnione zwroty
 • Korzyści tylko dla członków, takie jak do 40% zniżki w sklepie z dodatkowymi nagrodami i podwójne nagrody przy recenzowaniu zakupionych produktów (do 40 USD za recenzję) 

Klubowe O członkostwo w programie Rewards kosztuje 19,95 USD rocznie. To nie nic, ale jest to kradzież w porównaniu do członkostwa Amazon Prime, które kosztuje ponad $100 rocznie.

3. Woot

 • Co to jest: witryna e-commerce, która bezpośrednio sprzedaje stale zmieniającą się ofertę mocno zdyskontowanych towarów
 • Co oferuje: Głębokie, ograniczone czasowo zniżki na konkretne produkty z wysokiej klasy, okazyjne i generyczne marki w elektronice, oprogramowaniu, artykułach domowych i ogrodniczych, artykułach sportowych, odzieży, dzieciach i alkoholach (głównie winie)

Woot nazywa się ” original daily deals site.”Woot kupuje towary luzem, a następnie sprzedaje je bezpośrednio po głębokich rabatach-w wielu przypadkach w górę o 50%. Po wyczerpaniu zapasów produktu umowa kończy się.

Woot początkowo oferował tylko jedną ofertę dziennie, ale teraz prowadzi setki jednoczesnych ofert, które zwykle trwają od kilku dni do tygodnia.

Teraz część Amazon, Woot oferuje członkom Amazon Prime bezpłatną wysyłkę standardową na większość produktów i bezpłatną wysyłkę ekspresową na zamówienia w sekcji koszule. 

Jednak Amazon Prime kosztuje $119 rocznie, więc obietnica bezpłatnej wysyłki na okazjonalne zakupy Woot może nie wystarczyć, aby uzasadnić członkostwo.

Witryny te wykorzystują wkład społeczności lub redaktorów do zarządzania ofertami, rabatami, wyprzedażami i kuponami od sprzedawców zewnętrznych. Użyj ich, aby porównać ceny w wielu sklepach internetowych przed wyborem najlepszego dopasowania.

4. Ben ’ s Bargains

 • Co to jest: kompleksowy wybór ofert innych firm z całego Internetu
 • Co oferuje: wyselekcjonowane oferty i ekskluzywne oferty od setek sklepów internetowych, głównie z branży odzieżowej, elektronicznej, spożywczej, domowej, dziecięcej, podróżniczej i rekreacyjnej oraz rozrywkowej

Ben ’ s Bargains jest prowadzony przez zespół entuzjastów zniżek poświęconych odkrywaniu najlepszych ofert w świecie e-commerce.

Ci ciężko pracujący badacze stale skanują sieć w poszukiwaniu atrakcyjnych rabatów. Udaje im się nawet wypuścić kilka gratisów, choć są to przede wszystkim towary o niższej wartości, takie jak albumy MP3.

Publikują te oferty na stronie internetowej z krótkimi wyjaśnieniami i linkami do stron z opisami sprzedawców. Podczas gdy Ben nie sprzedaje niczego sam, od czasu do czasu prowadzi bezpłatne konkursy rozdawnicze.

Ben ’ s jest znany ze swojej zdolności do oznaczania błędów cenowych, źle oznaczonych towarów, które często są znacznie tańsze niż powinny być. Te oferty nie trwają długo, ale Ben jest prawdopodobnie najlepszym miejscem, aby je znaleźć.

5. Slickdeals

 • Co to jest: wyselekcjonowany wybór głównie ograniczonych czasowo zniżek i kuponów od sprzedawców zewnętrznych
 • Co oferuje: dostęp do głębokich rabatów i kodów kuponów innych firm na elektronikę, odzież, biżuterię i akcesoria osobiste, rzeczy dla dzieci, części i akcesoria samochodowe i artykuły spożywcze; wiadomości o oczekujących rabatach i wakacjach detalicznych, a także powiadomienia o nowych ofertach od ulubionych sprzedawców użytkowników 

Użytkownicy przesyłają tysiące ofert dziennie do Slickdeals, które publikują je dla całej społeczności.

Zespół redakcyjny Slickdeals następnie wyszukuje najbardziej atrakcyjne oferty na podstawie głosów społeczności i opinii i umieszcza je na pierwszej stronie witryny. Tak więc ulubione oferty użytkowników wznoszą się na szczyt.

Slickdeals organizuje swoje oferty na kategorie i strony handlowców. Polecane kupcy to Kohl ’ s, Best Buy, Amazon, Walmart, eBay i Target. Zniżki sięgają nawet 90%, a niższa wartość gratisy są czasami dostępne również.

Slickdeals poważnie podchodzi do tworzenia społeczności wśród konsumentów online. Nawet jeśli nie jesteś na rynku konkretnego produktu, sprawdź fora społecznościowe witryny, aby uzyskać porady dotyczące pomocy technicznej, kody do gier i recenzje produktów generowane przez użytkowników.

6. DealNews

 • Co to jest: wyselekcjonowana witryna z rabatami, ofertami i kuponami stron trzecich, która zawiera niekonwencjonalne oferty, takie jak rozliczenia pozwów zbiorowych
 • Co oferuje: szeroki wybór głębokich rabatów (często ze szczegółowymi wyjaśnieniami i porównaniami cen) na popularne produkty, w tym elektronikę, Artykuły spożywcze, odzież, artykuły domowe i ogrodowe oraz meble

Pod wieloma względami, DealNews jest jak Ben ’ s Bargains i Slickdeals. Rabaty i kupony wahają się od 80% do 90%, Wszystkie od sprzedawców zewnętrznych.

DealNews wyróżnia się szczegółowymi ofertami ofert, które często zawierają porównania cen, które są przydatne dla kupujących, którzy walczą o wartość towarów, które rozważają.

Czasami dostępne są również rabaty dla detalistów, takie jak 40% zniżek w Costco. DealNews nawet wyszukuje możliwości z innych stron rabatowych i dealowych, takich jak Woot.

DealNews ma również obszerną sekcję wiadomości na swoim blogu, z dużą ilością treści opracowanych przez wewnętrznych ekspertów ds. handlu detalicznego.

Jest to fantastyczne źródło informacji i wiadomości na temat branży detalicznej w ogóle, w tym kwestii ochrony konsumentów, które mogą mieć wpływ na decyzje zakupowe.

7. TechBargains

 • Co to jest: wyselekcjonowana strona z rabatami, ofertami i kuponami innych firm, która wykracza poza tylko gadżety
 • Co oferuje: podobnie jak wiele innych witryn z ofertami, zespół redakcyjny zbiera okazje i kupony z całego Internetu; kategorie obejmują elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, Artykuły spożywcze, meble, odzież, artykuły biurowe ,Usługi biurowe (takie jak hosting) oraz media i rozrywkę

Nazwa TechBargains jest nieco myląca. Strona rozpoczęła się od skupienia się na elektronice i akcesoriach komputerowych, ale od tego czasu rozszerzyła się o szerszy zakres zapasów.

Dzięki ofertom poświęconym pakietom podróżnym, subskrypcjom czasopism i hostingowi, TechBargains rzuca szerszą sieć niż oferty Bena lub Slickdeals. Na przykład, dwie najlepsze oferty, które kiedyś znalazłem, to 3-liniowa paczka 21-uncjowych pudełek Cheez-It i 100-liniowe pudełko Gevalia K-cups.

Podobnie jak DealNews, TechBargains jest idealnym rozwiązaniem dla kupujących poszukujących przydatnych informacji, takich jak najlepsza lub najtańsza wersja produktu, przed zakupem.

Jego oferty zawierają zazwyczaj więcej treści niż konkurenci, z sporadycznym wyjątkiem DealNews. Ale TechBargains ma mało wiadomości i ogłoszeń związanych z transakcjami, co jest jedną z mocnych stron Slickdeals.

8. Oferty Brada

 • Co to jest: wyselekcjonowana strona z rabatami, ofertami i kuponami innych firm z mniej solidnym wyborem, który jest bardziej niż równoważony przez fachową opiekę i szczegółowe opisy produktów
 • Co oferuje: aktualne, zazwyczaj ograniczone czasowo oferty od sprzedawców zewnętrznych w dobrach domowych i podwórkowych, artykułach sportowych, rozrywkowych, elektronice, odzieży, jedzeniu i napojach oraz przestrzeniach turystycznych; szczegółowe oferty podobne do recenzji są dużym plusem

Brad ’ S Deals reklamuje wyselekcjonowane oferty i szczyci się dobrze dobraną, dobrze zbadaną selekcją. Redaktorzy nie wzywają po prostu do nadsyłania zgłoszeń użytkowników i publikowania tego, co otrzymają. Zamiast Tego, Broferty reklamowe współpracują z tysiącami sprzedawców, więcej niż wiele konkurencyjnych witryn i aplikacji.

Jego wybór nie obejmuje tak wielu kategorii lub poszczególnych produktów, jak niektórzy konkurenci. Jego głównym punktem sprzedaży jest doskonałe doświadczenie użytkownika. Jego oferty są na ogół dobrze napisane i zawierają małe, ale istotne szczegóły, takie jak kiedy cena zakupu Zawiera podatek od sprzedaży.

Dodatkowo, TechBargains i DealNews są trochę krat na oczy, ale oferty Brada mają stonowany interfejs użytkownika, który jest przyjemny w pracy.

Brad ’ S czasami oferuje zniżki znacznie powyżej 50%, ale nie ma bezpośredniej mocy cenowej. Oznacza to, że jego oferty mogą nie być tak dobre, jak te znalezione na konkurencyjnych stronach. Dodatkowo, umowy Brada mają przytulne relacje z kupcami, co rodzi pytania o jego obiektywizm.

Na szczęście umowy Brada mają ścisły proces zatwierdzania kupców, co eliminuje wielu kandydatów. Jednym z ważnych kryteriów jest zdolność sprzedawcy lub chęć oferowania ekskluzywnych ofert lub cen dostępnych tylko dla użytkowników ofert Brada. Na ekskluzywne oferty, Brad naprawdę oferuje najlepsze możliwe ceny.

9. BuyVia

 • Co To jest: natychmiastowe oferty i kody kuponów od znanych sprzedawców internetowych, takich jak Newegg i Walmart
 • Co oferuje: stale zmieniający się wybór natychmiastowych Transakcji Kasowych (bezpłatna wysyłka, procent zniżki, oferty pakietowe) i kodów kuponów od sprzedawców zewnętrznych w zakresie elektroniki, oprogramowania, odzieży i przestrzeni artykułów gospodarstwa domowego, między innymi; pomocne treści, w tym blog wypełniony wskazówkami i bezpłatny biuletyn

BuyViacurates setki natychmiastowych ofert, rabatów i kodów kuponów na produkty konsumenckie, takie jak elektronika, odzież, produkty do pielęgnacji osobistej i artykuły gospodarstwa domowego.

BuyVia mocno zajmuje się transakcjami. Wydaje się, że w ogóle nie opiera się na przesłaniach użytkowników.

Oferty BuyVia są często specyficzne dla produktu i zazwyczaj zawierają obszerne opisy produktów i zalecenia, dzięki czemu są idealne dla klientów, którzy nadal badają swoje opcje.

Zniżki w zakresie od 20% do 40% są powszechne, podobnie jak oferty bezpłatnej wysyłki. A zniżki na północ od 50% nie są niespotykane. Najlepsze oferty są na modnej odzieży i akcesoriów, gdzie to często znaleźć zniżki wyższe niż 70%.

Sprawdź blog i bezpłatny biuletyn BuyVia, aby uzyskać oszczędne porady dotyczące zakupów i przewodniki dotyczące zakupów dla poszczególnych kategorii.

10. Offers.com

 • Co to jest: ekspansywne oferty natychmiastowe i kupony online witryny i aplikacji z niektórych niekonwencjonalnych ofert, takich jak kupić laptopa, dostać darmowy drone
 • Co oferuje: tysiące natychmiastowych ofert i kuponów elektronicznych u sprzedawców zewnętrznych w szerokiej gamie branż, w tym towary ogólne, Moda i odzież, artykuły gospodarstwa domowego, rozrywka, oprogramowanie, Podróże i rozrywka, Artykuły sportowe i ulepszenia domu

Oferty.comis w zasadzie większa wersja BuyVia. Jest to ogromna, dobrze dobrana strona i aplikacja, która współpracuje z ponad markami i sprzedawcami 10,000, w tym znanymi sprzedawcami, takimi jak Target i Sears.

Oferty są zazwyczaj zniżki (zniżki) lub kody kuponów stosowane automatycznie przy kasie. Ale oferty darmowej wysyłki I KUP-JEDEN, DOSTAĆ-JEDEN oferty są również dość powszechne. Rabaty mogą przekroczyć 80%, choć 50% lub mniej jest bardziej typowe.

Oprócz swoich rozmiarów i hojnych rabatów, Offers.com ma sporo niekonwencjonalnych ofert, które czynią go godnym dodatkiem do rutynowych zakupów online.</p>

Na przykład Dell rzucił kiedyś darmowy dron z zakupem laptopa o wartości 499 lub więcej. I takie otwierające oczy możliwości pojawiają się na tej stronie dość regularnie.

Offers.com posiada również wygodny system powiadomień e-mail, blog z przydatnymi oszczędnościami i poradami zakupowymi oraz dodatek do przeglądarki, który powiadamia użytkowników, gdy odwiedzają witryny z aktywnymi Offers.com umowa stoi.

11. Meh

 • Co to jest: strona z ofertami offbeat z opcją płatnego członkostwa ($5.99 miesięcznie), która uprawnia do bezpłatnej standardowej wysyłki
 • Co oferuje: wybór wyselekcjonowanych ofert na produkty konsumenckie, takie jak elektronika, żywność nietrwała i artykuły gospodarstwa domowego; forum, na którym użytkownicy mogą publikować i udostępniać treści związane z transakcjami

Meh to dziwaczna strona internetowa zawierająca stały strumień wyselekcjonowanych rekomendacji produktów po znacznie obniżonych cenach. Nowa umowa pojawia się każdej nocy o północy.

Bardziej niż większość innych witryn z ofertami, Meh zbudowało społeczność ludzi, którzy naprawdę lubią oszczędzać pieniądze. Jego forum użytkowników jest angażujące i pouczające, a okazjonalne ankiety pomagają Ci mieć oko na to, na czym teraz zależy innym oszczędnym ludziom. Ale jeśli jesteś tam tylko dla transakcji, znajdziesz wiele z nich zbyt.

Przed dokonaniem pierwszego zakupu na Meh należy utworzyć darmowe konto. Nie jesteś zobowiązany do uaktualnienia do $5.99-miesięczny plan Członkostwa na stronie. Jeśli jednak planujesz dokonać więcej niż jednego zakupu miesięcznie, bezpłatna standardowa wysyłka tylko dla członków prawdopodobnie sama się opłaci. 

12. MorningSave

 • Co to jest: strona internetowa oferująca ekskluzywne oferty znanych marek konsumenckich
 • Co oferuje: nowe zbiory ekskluzywnych ofert każdego ranka, z których wiele pojawia się również w popularnych talk showach, takich jak „Steve” ze Stevem Harveyem, Wendy Williams „Wendy Extra” I „The Talk”

MorningSave jest niezastąpionym miejscem dla wczesnych ptaków. Każdego ranka publikuje nowe oferty marek, które rozpoznajesz. MorningSave nazywa te oferty „ekskluzywnymi” i chociaż są one również opisywane w popularnych programach do rozmów, najłatwiejszym sposobem na skorzystanie z nich jest kupowanie przez MorningSave.

MorningSave wymaga utworzenia konta przed złożeniem pierwszego zamówienia. Jeśli chcesz darmową standardową wysyłkę MorningSave bez uczucia presji na binge-buy, aby spełnić minimalne zamówienia, uaktualnij do płatnego planu członkostwa za $ 5.99 miesięcznie. 

Nonmembers, którzy płacą $ 8.99 opłata za wysyłkę może również uzyskać bezpłatną wysyłkę na wszystko, co kupują w ciągu godziny od złożenia pierwotnego zamówienia. 

Poranne zniżki rutynowo top 30% off cena katalogowa. Aby uzyskać jeszcze głębsze zniżki, udaj się do sekcji wyprzedaży, która zawiera oferty na północ od 60% zniżki.

13. Okazja Ćpun

 • Co to jest: strona ze zniżkami, która każdego dnia ostrzega członków o nowych ofertach
 • Co oferuje: wiele alertów o transakcjach dla różnych produktów konsumenckich oraz niezwykle niskie minimum darmowej wysyłki ($15)

Bargain Junkie to codzienna strona z ofertami, która każdego dnia wysyła nowy alert do subskrybentów biuletynu e-mail. Jeśli nie chcesz dodawać się do kolejnej listy mailingowej, po prostu odwiedź stronę główną, aby zobaczyć nadal aktywne oferty z obniżonymi cenami.

Bargain Junkie wyróżnia się oferowaniem bezpłatnej wysyłki przy niezwykle małych zamówieniach (15 USD lub więcej) bez wymaganego płatnego członkostwa. Jego sekcja ofert $5 jest również imponująca, z mocno zdyskontowaną listą towarówd Po $5, niezależnie od pierwotnej ceny. Wiele ofert $ 5 było pierwotnie $ 25 lub więcej.

Sekcja wyprzedaży okazjonalnych ćpunów jest oddzielona od ofert $5, ale oferuje podobne zniżki. Nierzadko zdarza się znaleźć 60% zniżki.

14. UntilGone

 • Co to jest: repozytorium ofert ograniczonych czasowo na produkty konsumenckie i towary domowe
 • Co oferuje: wszystko, od zabawek i elektroniki osobistej po towary o wyższej wartości, takie jak sprzęt do ćwiczeń domowych i artykuły sportowe

UntilGone naprawdę pochyla się nad koncepcją ograniczonego czasu. Każda transakcja jest wyraźnie ograniczona czasowo i ilościowo, a preferowane ceny są dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Zapisz się do newslettera e-mailowego, aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnej oferty. Dopóki nie można kontrolować, jak długo dany przedmiot pozostaje w magazynie. 

UntilGone niesie mieszankę produktów konsumenckich. W przeciwieństwie do niektórych stron z ofertami, nie jest on ciężki dla towarów o niższej wartości. Możesz znaleźć domowe bieżnie, odkurzacze, Meble, Maszyny do pielęgnacji trawników, a nawet Drony, wszystko w imponujących rabatach.

UntilGone ma niezwykle hojną okazję dla nowych subskrybentów newslettera e-mail. Automatycznie wprowadzasz Miesięczne losowanie karty podarunkowej o wartości 100 USD podczas rejestracji.

15. Codzienne Kradzieże

 • Co to jest: codzienna strona internetowa z głębokimi zniżkami na szereg towarów, w tym odzież, elektronika, artykuły gospodarstwa domowego oraz produkty zdrowotne i zdrowotne
 • Co oferuje: łatwy w użyciu asortyment produktów ze zniżkami, często z dzikimi zniżkami i bezpłatną wysyłką na cały pokład

Daily Steals zawiera torebkę z produktami konsumenckimi, z których wiele sprzedaje się za ułamek kosztów pierwotnej ceny katalogowej. Zniżki na wyprzedaż na północ od 70% zniżki są powszechne. Nowe oferty pojawiają się online z dnia na dzień, chociaż strona ma wiele produktów w swoim ekwipunku, a stare oferty wydają się trzymać przez jakiś czas.

Codzienne kradzieże są łatwe w portfelu,jeśli chodzi o wysyłkę. Wysyłka w USA jest bezpłatna na wiele produktów. Zapisz się do newslettera e-mail, aby uzyskać 5% zniżki na następne zamówienie.

16. DailySale.com

 • Co to jest: codzienna strona z ofertami, która jest ciężka na osobistą elektronikę
 • Co oferuje: dobrane codzienne oferty z naciskiem na elektronikę, taką jak tablety, smartwatche i smartfony, często ze zniżkami 50% lub więcej

DailySale.com serwuje różnorodne produkty ze zniżkami za pośrednictwem swojej strony internetowej i biuletynu e-mailowego. Najlepsze oferty są odnowione elektroniki, które rutynowo sprzedają za mniej niż 50% pierwotnej ceny.

Mimo codziennej umowy, DailySale.com zapewnia dużą ilość produktów ze zniżką. Jeśli nie chcesz, aby potencjalne znaleziska zgubiły się w przetasowaniu, nałóż nawyk regularnego sprawdzania nowych przybyszów. 

Lub po prostu zapisz się na DailySale.com newsletter i uzyskać dodatkowe $10 od pierwszego zamówienia $50 lub więcej. Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniach o wartości 49 USD lub większej, oraz DailySale.com ma 30-dniową politykę zwrotu i wymiany praktycznie wszystkich towarów.

17. Tanga

 • Co to jest: zróżnicowana codzienna i sezonowa strona z artykułami gospodarstwa domowego, elektroniką i odzieżą
 • Co oferuje: ukierunkowane dzienne i sezonowe rabaty na szeroką gamę produktów, w tym wiele z wieloma opcjami kolorów i rozmiarów.

Tanga to kolejna witryna z codzienną ofertą, która obejmuje prawie każdą kategorię produktów konsumenckich, o których możesz pomyśleć. Obiecuje zniżki do 90%, chociaż 50% i niższe jest więcej typical. 

Tanga dzieli swoje oferty na Polecane oferty i wszystko inne. Mówi, że polecana grupa zawiera najlepsze dostępne oferty. Wysyłka jest również bezpłatna w przypadku wielu produktów, w tym nieporęcznych, których konkurenci pobierają ładną złotówkę za wysyłkę.

Tanga ma niezwykłą ilość zapasów w porównaniu do niektórych innych witryn z codziennymi transakcjami. Wiele polecanych produktów jest dostępnych w wielu kolorach, rozmiarach i ilościach, więc nie ma wibracji „take-it-or-leave-it” w witrynach z mniejszym wyborem. 

Ostatnie Słowo

Jeśli jedna strona z ofertą nie ma tego, czego szukasz lub najlepszej oferty, na pewno będziesz miał więcej szczęścia z inną.

Jednocześnie witrynom deal często brakuje głębi, której oczekują wyjątkowo wymagający klienci lub prawdziwi eksperci kategorii.

Na przykład, jeśli szukasz niszowej strony, która sprzedaje 300 różnych stylów szalików lub każdą torebkę projektanta wykonaną w ciągu ostatnich 20 lat, wszystko po najlepszych cenach w Internecie, prawdopodobnie nie znajdziesz go na tej liście. 

Na szczęście te strony mogą pomóc w prawie każdym innym przypadku zakupów online, od Amazon Prime Day bonanza do wyczerpującego wyszukiwania najlepszego materaca, który można kupić w budżecie.

Terapia bez ubezpieczenia-jak uzyskać niedrogą opiekę psychiczną

Poprzedni wpis

Payoff Review-Get a Personal Loan to Get Out of Credit card Debt

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły