Artykuły

13 najlepszych prac nocnych i weekendowych

0
13 najlepszych prac nocnych i weekendowych
13 najlepszych prac nocnych i weekendowych

Praca od 9 do 5 to wybór stylu życia i Kariery, którego dokonują miliony ludzi. Te standardowe godziny pracy stały się normą od czasu ich powstania podczas Rewolucji Przemysłowej i określają nowoczesną pracę biurową.

Ale czasy się zmieniają. Praca zdalna jest coraz bardziej powszechna, ponieważ firmy czują się komfortowo w zarządzaniu pracownikami zdalnymi. Ponadto Internet pozwala freelancerom i właścicielom firm zarabiać pieniądze online, aby zapewnić sobie i swoim rodzinom.

Większość miejsc pracy nadal jednak odbywa się w regularnych godzinach pracy. Jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody po dniu pracy lub wolisz pracować do wczesnych godzin porannych, praca nocna może być bardziej odpowiednia.

Według Bureau of Labor Statistics (BLS), 12% zatrudnionych Amerykanów nadal pracuje do 21: 00, a 5% nadal pracuje do północy. Jeśli chcesz do nich dołączyć, warto rozważyć następujące prace nocne.

Dane BLS pokazują, że 51% pracy w nocy ma miejsce, ponieważ taka jest natura pracy. Inne typowe powody, dla których ludzie pracują w nocy, to szukanie lepszej płacy lub większej elastyczności.

Jeśli chcesz pracować w nocy, skup się na znalezieniu pracy, która jest zawsze w nocy, aby uniknąć zmian w kalendarzu. Alternatywnie, wybierz poboczny koncert, który oferuje wystarczającą elastyczność, aby ustawić własne godziny.

Oto 10 najlepszych prac, które można niezawodnie wykonać w nocy.

1. Freelance Writer

 • Plusy: wysokie wynagrodzenie godzinowe; elastyczne umowy; możliwość pracy na boku lub pełny etat
 • Wady: niestabilność płac; czas na pozyskanie klientów różni się między pisarzami
 • Werdykt: jest to opłacalna praca nocna, jeśli możesz sobie pozwolić na poświęcenie czasu na zdobycie klientów i nie potrzebujesz natychmiastowego dochodu.

W 2018 roku w Stanach Zjednoczonych było ponad 123 000 pisarzy i autorów. Średnie wynagrodzenie godzinowe dla pisarzy wynosi około $30 za godzinę.

Ta kategoria obejmuje nie tylko niezależnych pisarzy, ale także autorów i dziennikarzy. W przeciwieństwie do pracowników piszących pozycje lub innych ustaleń w pełnym wymiarze godzin, pisanie freelance jest jednym z najlepszych zadań nocnych z kilku powodów.

Po pierwsze, pisanie prac jest zazwyczaj elastyczne, ponieważ redaktorzy przypisują artykuły o różnych terminach. Tak długo, jak skończysz artykuł na czas i spełnisz określone wymagania redaktora, godziny pracy nie mają znaczenia.

Ta elastyczność sprawia, że pisanie freelance jest realistyczną opcją, jeśli masz już pracę, ale chcesz zwiększyć swoje dochody. Jest to również realna praca online dla studentów, ponieważ twoje pisanie nie będzie kolidować z zajęciami.

Kiedy weźmiesz pod uwagę imponującą średnią płacę godzinową, nawet skromna umowa na piśmie może mieć pozytywny wpływ na twoje finanse. Jest to również ścieżka kariery z pełnym potencjałem, jeśli zbudujesz wystarczającą bazę klientów.

Tak długo, jak możesz zarządzać terminami i nie masz nic przeciwko temu, aby pisać, pisanie freelance jest opłacalną pracą nocną z wysokim pułapem zarobków. Sprawdź naszą listę najlepszych stron internetowych z pracą freelance, aby zacząć.

2. Wirtualny Asystent

 • Plusy: elastyczność; boczny zgiełk lub pełny etat
 • Wady: niestabilność płac
 • Werdykt: jeśli masz wysoki poziom dbałości o szczegóły i jesteś zorganizowany, bycie wirtualnym asystentem to praca nocna z ogromnym potencjałem zarobkowym.

Chociaż możesz pomyśleć, że bycie wirtualnym asystentem wymaga twojej uwagi w ciągu dnia, nie zawsze jest to case. wirtualni asystenci są odpowiedzialni za coś więcej niż tylko przyjmowanie połączeń. Wspólne obowiązki obejmują:

 • Rezerwacja lotów i hoteli
 • Planowanie spotkań
 • Wysyłanie e-maili lub podziękowań do klientów
 • Zadania wprowadzania danych

Jeśli twój Klient zapewnia zadania z wyprzedzeniem, bycie wirtualnym asystentem może być opłacalną pracą nocną. Według Payscale wirtualni asystenci zarabiają około 15 USD za godzinę. Jednak jest to możliwe, aby znaczne dochody jako wirtualny asystent, jeśli wylądujesz odpowiednich klientów.

$10k VA to doskonały kurs, Jeśli masz problemy z podpisaniem klientów i zarabianiem stałych dochodów z pracy VA. $10k VA pomaga udoskonalić swoją wysokość, ustawić odpowiednią stawkę i potencjalnie skalować swoją działalność VA do dochodu w pełnym wymiarze godzin.

3. Kierowca Dostawczy DoorDash

 • Plusy: niska bariera wejścia; elastyczność; potencjał premii
 • Wady: należy wziąć pod uwagę amortyzację pojazdu; musi być wygodny przy dostawach w nocy
 • Werdykt: jeśli mieszkasz w ruchliwym mieście z wystarczającym popytem, praca jako kierowca DoorDash jest wysoce elastyczną pracą nocną, która oferuje przyzwoitą płacę podstawową i szansę na premie.

Jeśli chodzi o elastyczność, trudno jest dopasować zadania GIGA, zwłaszcza te, które wiążą się z dostarczaniem żywności. Jeśli mieszkasz w stosunkowo zaludnionym obszarze, są szanse, że o każdej godzinie pojawi się niekończący się strumień głodnych klientów.

DoorDash jest jedną z największych firm dostarczających żywność, a praca jako kierowca DoorDash jest doskonałym nocnym zgiełkiem. Jako kurier żywności Ustalasz własne godziny pracy, otrzymujesz wynagrodzenie co tydzień za pośrednictwem bezpośredniego depozytu i zarabiasz ponad 18 USD za godzinę.

Ponadto wymagania dotyczące zostania kierowcą DoorDash są dość łagodne:

 • Wieku. Musisz mieć co najmniej 18 lat i posiadać ważny numer ubezpieczenia społecznego.
 • Pojazd. Musisz mieć dowolny samochód, skuter lub rower.
 • Ubezpieczenie. Musisz mieć ubezpieczenie i ważną licencję.

Poza tymi wymaganiami Twój smartfon musi być w stanie uruchomić aplikację DoorDash. DoorDash sprawdza również przeszłość.

DoorDash pay zawiera stawkę bazową plus bieżące promocje, a Ty zachowujesz wszystkie napiwki. Wynagrodzenie podstawowe uwzględnia szacowany czas i odległość dostaw i waha się od $2 do $10 lub więcej. Promocje obejmują bieżące wyzwania Dasher i potencjalne wypłaty szczytowe.

Wyzwania Dasher płacą premie za ukończenie określonej liczby dostaw w określonym czasie. Peak pay występuje podczas napiętych czasów zamówień, zachęcając Dasherów do zalogowania się do aplikacji i rozpoczęcia pracy.

Prawdopodobnie nie zdobędziesz szczytowej płacy o 2 w nocy, ale jeśli pracujesz w pośpiechu z kolacją i nadal pracujesz do nocy, prawdopodobnie możesz znaleźć możliwości szczytowej płacy. Co więcej, Twoje nocne dostawy nadal liczą się jako wyzwania.

Jeśli wybierzesz DoorDash jako swoją nocną pracę, pamiętaj o podstawowych środkach ostrożności. Noś odzież odblaskową, jeśli jesteś kurierem rowerowym, i nosić latarkę, nawet jeśli prowadzisz, ponieważ wielu klientów zapomina zostawić włączone Światła zewnętrzne. Na koniec dowiedz się, które restauracje pozostają otwarte do późna i zaparkuj w pobliżu, czekając na następne zamówienie DoorDash.

4. Rideshare Driver

 • Plusy: niska bariera wejścia; elastyczność; potencjał premii
 • Wady: należy wziąć pod uwagę amortyzację pojazdu; musi być wygodne z nieznajomymi w pojeździe
 • Werdykt: jeśli twój pojazd się kwalifikuje i chcesz szybko zwiększyć swoje dochody, zostanie kierowcą rideshare jest jedną z najlepszych ofert pracy w nocyble.

Jeśli kiedykolwiek opuściłeś koncert, imprezę lub inne duże nocne wydarzenie i zadzwoniłeś na przejażdżkę Uberem lub Lyft, prawdopodobnie zapłaciłeś dość wysokie ceny. Dzieje się tak dlatego, że firmy zajmujące się wynajmem samochodów wyceniają przejazdy w oparciu o podaż i popyt, a w nocy nie zawsze jest nadwyżka kierowców.

Ten model cenowy sprawia, że jazda w aplikacjach do współdzielenia tras, takich jak Uber lub Lyft, jest lukratywną pracą nocną, jeśli pracujesz wydajnie. Oprócz wynagrodzenia podstawowego kierowcy nocni mogą znacznie zwiększyć swoje wynagrodzenie godzinowe, wybierając odpowiedni czas jazdy.

Piątkowe i sobotnie noce są popularne na imprezy, kluby i imprezy, dzięki czemu ceny wzrostowe są bardziej prawdopodobne. Podobnie, praca podczas wakacji, długiego weekendu lub dużego wydarzenia w Twoim mieście, takiego jak Festiwal Muzyczny, również zwiększa prawdopodobieństwo wzrostu cen.

Dodatkowo, wymagania, aby stać się kierowcą rideshare są proste:

 • Pojazd. Twój pojazd musi być w dobrym stanie. Wymagania dotyczące wieku pojazdów Lyft różnią się w zależności od stanu, podczas gdy wymóg Ubera wynosi 15 lat lub nowszy.
 • Wieku. Wymagania Lyft różnią się w zależności od stanu i zazwyczaj wahają się od 21 do 25. Kierowcy Uber muszą spełniać minimalny wiek do prowadzenia pojazdu w swoim mieście i mieć co najmniej rok doświadczenia jazdy. Kierowcy Uber poniżej 23 musi mieć trzy lata doświadczenia jazdy.
 • Ubezpieczenie. Kierowcy Lyft i Uber muszą mieć osobiste ubezpieczenie samochodu.

Obie firmy sprawdzają przeszłość. Poważne naruszenia w historii jazdy, takie jak jazda pod wpływem lub nadmierna prędkość, sprawiają, że nie kwalifikujesz się do pracy jako kierowca przejazdu.

Kierowcy Uber i kierowcy Lyft zarabiają około $12 do $16 za godzinę. Faktoring w amortyzacji pojazdu, koszty paliwa i konsekwencje podatkowe jest ważne, gdy pracuje jako niezależny wykonawca. Jednak nawet przy tych kosztach praca jako kierowca rajdowy jest realnym zgiełkiem bocznym, o ile celujesz w okresy, które prawdopodobnie mają wysokie ceny, zwłaszcza jeśli lubisz jeździć i nie masz nic przeciwko nieznajomym w pojeździe.

5. Barman

 • Plusy: potencjał do pracy na znaczne napiwki; na ogół wymaga doświadczenia, ale nie trzeba stopień
 • Wady: zmienna płaca godzinowa; musi zabezpieczyć tylko nocne zmiany, jeśli twoim celem jest barman oprócz pracy dziennej
 • Werdykt: jeśli masz doświadczenie barmańskie lub jesteś na studiach, rozważ aplikowanie do barów w Twojej okolicy i pracę w piątkowe i sobotnie zmiany nocne, jeśli to możliwe.

Barmanstwo to praca, w której charakter branży zazwyczaj oznacza późne noce. Chociaż restauracje i bary często serwują alkohol w ciągu dnia, istnieje wiele klubów i innych miejsc, które otwierają tylko swoje drzwi i zaczynają serwować w nocy.

Barmanstwo to również praca nocna o dużym potencjale zarobkowym, pod warunkiem, że masz doświadczenie i zapewniasz doskonałą obsługę klienta. Według BLS w Stanach Zjednoczonych jest ponad 640 000 barmanów. Jednak wynagrodzenie godzinowe jest dość zmienne.

Przeciętny barman zarabia nieco ponad $11 za godzinę, w tym napiwki. Ale 10% najlepszych barmanów zarabia podwójnie na godzinę. Praca na napiwki i zapewnienie pracowitych zmian znacząco wpływa na zarobki.

Liczy się również ogólna konkurencja na scenie barmańskiej. Te same dane BLS pokazują sporą rozbieżność w zarobkach według stanu. Na przykład, barmani na Hawajach zarabiają 10 $więcej na godzinę niż barmani w Nowym Jorku, pomimo faktu, że Nowy Jork ma wyższą płacę minimalną o około 4$.

Aby barmanstwo było opłacalna praca w nocy, prawdopodobnie będziesz potrzebował trochę doświadczenia, aby dostać stopę w drzwiach. Dodatkowo, jeśli pracujesz w innym miejscu pracy, ważne jest, aby znaleźć stabilne zmiany, aby upewnić się, że zgiełk barmański nie koliduje z innymi godzinami pracy.

Barmańskie jest naprawdę doskonałą pracą nocną dla studentów, ponieważ nie koliduje z zajęciami. Jeśli już pracujesz w branży usługowej, rozgałęzienie się na barmańskie może nie tylko zwiększyć ogólny dochód, ale także otworzyć nowe możliwości zatrudnienia.

6. Opieka nad dziećmi

 • Plusy: idealny dla studentów, ponieważ można uczyć się podczas opieki nad dziećmi; wysokie wynagrodzenie godzinowe
 • Wady: niestabilność pracy; koszty certyfikacji
 • Werdykt: opieka nad dziećmi to jedna z najlepszych nocnych prac dla studentów lub każdego, kto szuka dodatkowych pieniędzy na zakupy co miesiąc. Brak gwarantowanych zmian sprawia, że jest to zły wybór, jeśli potrzebujesz stałej dodatkowej gotówki.

Jak barman, opieka nad dziećmi to nie tylko praca nocna. Jednak rodzice często polegają na opiekunkach, gdy wychodzisz na nocną imprezę lub wyjeżdżasz na weekend. Tak długo, jak wyraźnie określić swoją dostępność i mieć kilka rodzin, z którymi pracujesz, opieka nad dziećmi może być lukratywnym zgiełku strony, która nie koliduje z harmonogramem.

Według danych Sittercity, jednego z największych internetowych amerykańskich marketów opieki, Opiekunki zarabiają średnio 16,50 USD za godzinę. Liczba dzieci, czas podróży, czas trwania i dodatkowe obowiązki, takie jak gotowanie lub zabieranie dzieci na spotkania, mają również wpływ na wynagrodzenie godzinowe. Im więcej dzieci opiekujesz się dzieckiem i im więcej usług świadczysz, tym więcej zazwyczaj otrzymujesz zapłaty.

Posiadanie certyfikatu, takiego jak szkolenie z pierwszej pomocy i CPR, jest ważne. Warto uzyskać certyfikat od uznanego dostawcy, takiego jak amerykański Czerwony Krzyż lub American Heart Association. Możesz również wyróżnić swoje CV, ukończając dodatkowe kursy, takie jak Certyfikat Online Advanced Child Care Training.

Istnieją na ogół dwa podejścia do znalezienia pracy nad dziećmi. Najbardziej oczywiste jest oferowanie swoich usług rodzinom, które już znasz. Jest to łatwy college strona zgiełku pomysł, aby uniknąć zadłużenia kredytu studenckiego, podczas gdy w college ’ u, bez konieczności intensywnego poszukiwania pracy.

Alternatywnie, marketplaces online to kolejny sposób na znalezienie pracy opiekunki. Sittercity jest opcją, podobnie jak Care.com, kolejny renomowany internetowy rynek dla opiekunów. Publikowanie swoich usług na lokalnych ogłoszeniach lub grupach na Facebooku w Twoim mieście to kolejny sposób na znalezienie pracy.

7. Store Stocker

 • Plusy: stabilne wynagrodzenie godzinowe; duża dostępność pracy
 • Minusy: niższe potencjalne wynagrodzenie niż freelancing lub różne zlecenia; pracochłonne
 • Werdykt: jeśli chcesz stabilnej płacy i nie masz nic przeciwko pracy fizycznej, magazynowanie W Sklepie jest niezawodną pracą nocną do wypróbowania.

Jeśli nigdy nie pracowałeś w handlu detalicznym, możesz nie zdawać sobie sprawy, że większość półek nie jest zaopatrzona w ciągu dnia. Pracownicy dzienni robią od czasu do czasu rundy, aby uzupełnić zapasy całkowicie jałowych półek, ale w większości przypadków uzupełnianie zapasów jest pracą nocną.

Praktycznie każda sieć spożywcza i sklep wielkopowierzchniowy, taki jak Walmart czy Target, zatrudnia magazynierów. Mniejsze sieci mogą łączyć role Store associate i stocker, ale zdecydowanie można znaleźć pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin jako magazynier.

Pełnoetatowi magazynierzy zarabiają około $33,800 rocznie. Magazynierzy towarów zarabiają nieco mniej średnio 28 000 USD rocznie. Jest plenty możliwości w niepełnym wymiarze godzin w tej dziedzinie pracy, jak również.

Praca jako magazyn nocny jest idealna zarówno dla pracowników niepełno – jak i pełnoetatowych. Dodatkowo ta praca jest przyjazna dla introwertyków ze względu na brak wymagań dotyczących obsługi klienta.

8. Recepcja Hotelowa Clerk

 • Plusy: stabilne wynagrodzenie godzinowe; duża dostępność pracy; potencjalne korzyści i korzyści z podróży
 • Minusy: niższe potencjalne wynagrodzenie niż freelancing i różne zlecenia
 • Werdykt: jeśli chcesz pracować w hotelarstwie i korzystać z pewnych przywilejów sieci hotelowej, zostań nocnym recepcjonistą hotelowym jest dla ciebie.

Hotele, motele i ośrodki wypoczynkowe to firmy, które wymagają od pracownika stałej pracy w recepcji. Jeśli lubisz obsługę klienta i chcesz pracować w nocy ze stabilną płacą i godzinami, praca jako Recepcjonista jest inną opcją.

Pracownicy recepcji są odpowiedzialni za powitanie gości, odpowiadanie na pytania i wpisywanie gości. Pracownicy zarządzają również rezerwacjami pokoi, połączeniami przychodzącymi i przetwarzają płatności, gdy goście wymeldują się. Ostatecznie pracownicy recepcji są odpowiedzialni za to, aby goście czuli się jak najbardziej komfortowo. Obsługa klienta jest z pewnością główną umiejętnością, której potrzebujesz do tej pracy.

Pracownicy hotelowi zarabiają około $12.50 za godzinę. Jednak top 10% pracowników recepcji zarabia 17 USD za godzinę, więc jest miejsce na wyższe wynagrodzenie godzinowe.

Ta nocna praca jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży hotelarskiej. To również doskonała praca, jeśli chcesz stabilnych godzin. Dodatkowo, jeśli pracujesz dla dużej sieci hoteli, może być miejsce na rozwój na stanowisko kierownicze lub inne miejsca pracy w firmie.

Ponadto świadczenia z tytułu pracy mogą obejmować zniżki dla pracowników i rodziny na pokoje oraz ewentualne ubezpieczenie zdrowotne lub dentystyczne w zależności od pracodawcy. Pracownicy recepcji hotelowej są zwykle również karmieni w pracy.

9. Księgowy

 • Plusy: wysokie wynagrodzenie godzinowe; duża dostępność pracy
 • Wady: Wcześniejsze doświadczenie i wykształcenie policealne jest często wymogiem
 • Werdykt: ta praca jest idealna, jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w księgowości, ale chcesz przejść do pracy nocnej, aby uzyskać większą elastyczność.

Księgowi są odpowiedzialni za organizowanie dokumentacji finansowej firmy, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz śledzenie kosztów i przychodów.

W 2019 roku w Stanach Zjednoczonych było ponad 1,7 miliona księgowych, księgowych i urzędników audytorskich. Dane BLS pokazują, że ich średnia stawka godzinowa wynosi prawie 20 USD za godzinę.

Księgowi wymagają umiejętności matematycznych i wprowadzania danych. Dodatkowo, większość zadań księgowych wymagają niektórych postsecondary edukacji, i bardziej płatnych miejsc pracy również szukać doświadczenia z popularnych księgowości i oprogramowania księgowego, takich jak Quickbooks lub Xero.

Wielu księgowych pracuje w biurze i w regularnych godzinach. Jednak zdalne księgowość jest również popularna, a tablice pracy, takie jak Flexjobs, mają wiele ofert. Niektóre prace są w niepełnym wymiarze godzin i oferują elastyczne godziny pracy. Dopóki wypełniasz swoje obowiązki, nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się pracować wyłącznie w nocy. Zauważ, że wiele z tych zadań wymaga wcześniejszego doświadczenia w księgowości.

Pro tip: czy chcesz rozpocząć własną działalność księgową? Bookkeepers.com ma Dostępny kurs, który nauczy Cię wszystkiego, co musisz zrobić, aby zacząć. Zacznij od nauki umiejętności, których potrzebujesz, a następnie dowiedz się, jak promować siebie, aby przyciągnąć klientów. Zarejestruj się za darmo Bookkeepers.com online oczywiście.

10. Nocny Ochroniarz

 • Plusy: niska bariera wejścia; duża dostępność pracy
 • Wady: ograniczone możliwości wzrostu płacy godzinowej
 • Werdykt: ta praca wymaga niewiele lub nie ma wcześniejszego doświadczenia zawodowego i jest idealną pracą nocną dla każdego, kto nie ma Dyplomu.

Nocne prace, takie jak barmanstwo lub księgowość, zwykle wymagają wcześniejszego doświadczenia. Podobnie, niezależna praca, taka jak pisanie, często wymaga czasu na znalezienie klientów i stabilną pracę. Jeśli chcesz pracować, która wymaga małego lub żadnego doświadczenia, praca jako nocny ochroniarz jest doskonałym wyborem.

W Stanach Zjednoczonych jest ponad milion ochroniarzy i zarabiają średnio około 14 dolarów za godzinę. Według ZipRecruiter, nocni ochroniarze zarabiają średnio 13 dolarów za godzinę, więc praca w nocy nie wpływa znacząco na wynagrodzenie.

Centra handlowe, firmy, centra sportowe i zakłady produkcyjne to kilka przykładów branż, które zazwyczaj zatrudniają ochroniarzy przez całą dobę. Ochroniarze zazwyczaj monitorują nagrania z monitoringu i patrolują teren, więc musisz przyzwyczaić się do bycia na nogach podczas zmian.

Wymagania dotyczące certyfikacji ochroniarza i ewentualnego posiadania broni palnej różnią się w zależności od kraju. Państwa zazwyczaj mają własne strony internetowe, które opisują kroki, aby stać się licencjonowanym ochroniarzem. Na przykład Kalifornia ma Biuro Bezpieczeństwa i służb śledczych, podczas gdy Waszyngton ma Departament licencjonowania. Każdy stan jest inny i ważne jest, aby przeprowadzić badania, jeśli wykonujesz tę pracę.

Wiele zadań ochroniarza nie wymaga stopnia ani dużego doświadczenia zawodowego. Jeśli pracujesz jako nieuzbrojony ochroniarz, często wystarczy ukończyć określoną liczbę kursów szkoleniowych i złożyć wniosek licencyjny do niezbędnego Wydziału licencyjnego w swoim stanie.

11. Pracownik Magazynu

 • Plusy: niska bariera wejścia; duża dostępność pracy
 • Wady: ograniczone możliwości wzrostu płacy godzinowej
 • Werdykt: poszukaj pracy magazyniera, jeśli chcesz szybko znaleźć pracę nocną, i spróbuj znaleźć pracę z dodatkami, Jeśli wybierasz się na pełny etat

Inną popularną pracą na nocną zmianę jest praca na nocnych zmianach w magazynach.

Wiele fabryk i magazynów pracuje przez całą dobę, aby spełnić limity i obsługiwać logistykę. Twoja praca może wiązać się z pracą na rzeczywistej linii produkcyjnej, ale możesz również znaleźć działy pracy, takie jak wysyłka lub Sprzątanie. Jedną z zalet tej pracy jest to, że wiele magazynów wymaga tylko posiadania dyplomu ukończenia szkoły średniej, aby rozpocząć pracę.

Według Indeed pracownicy magazynu zarabiają średnio 12,82 USD za godzinę. Ale większe firmy często płacą więcej. Na przykład pracownicy magazynu Amazon zarabiają średnio 15 USD za godzinę. I, według Amazon, pracownicy pełnoetatowi otrzymują takie świadczenia jak:

Najważniejsze jest to, że miejsca pracy w magazynach są poszukiwane i mogą zapewnić przyzwoitą stawkę godzinową i świadczenia, jeśli pracujesz dla dużej firmy.

12. Osoby Udzielające Pierwszej Pomocy

 • Plusy: wysokie wynagrodzenie godzinowe; miejsce na rozwój kariery
 • Wady: dyplom ukończenia studiów lub Uczelni jest zazwyczaj wymogiem awansu zawodowego
 • Werdykt: bycie pierwszym respondentem to doskonały wybór kariery, jeśli chcesz pomóc ludziom w swojej społeczności i nie masz nic przeciwko potencjalnie stresującym lub niebezpiecznym sytuacjom

Niektóre prace na nocną zmianę istnieją, ponieważ niektóre usługi publiczne działają przez całą dobę. Na przykład, ratownicy regularnie pracują nadnocne zmiany przez całe tygodnie, a wynagrodzenie jest również wyższe niż wiele innych nocnych prac.

Wynagrodzenia w różnych miejscach pracy first responder obejmują:

 • Strażacy: 48 533 dolarów rocznie według Indeed.
 • Policjanci: 53 423 dolarów rocznie według Indeed.
 • 42 823 dolarów rocznie według Indeed.

Chociaż nie zawsze jest to wymóg, szanse płacy i zatrudnienia zwiększają się dla wszystkich trzech miejsc pracy, tym więcej masz wykształcenia. Co najmniej Ukończenie dyplomu ukończenia studiów za wybraną pracę pierwszego reagowania jest mądrym posunięciem zawodowym. Szkolenie zawodowe jest częścią procesu zatrudniania, a różne państwa mają różne wymagania, aby zostać pierwszym reagującym.

Pamiętaj również, że praca zmianowa jest powszechna dla ratowników, więc możesz pracować w godzinach wieczornych lub na zmiany dzienne, chyba że możesz stworzyć własny harmonogram.

13. Przedstawiciel Ds. Obsługi Klienta

 • Plusy: niska bariera wejścia; duża dostępność pracy
 • Wady: ograniczone możliwości wzrostu płacy godzinowej
 • Werdykt: jeśli masz świetne umiejętności komunikacyjne i szybko rozwiązujesz problemy, zostanie przedstawicielem obsługi klienta jest naturalnym zadaniem

Jeśli chcesz pracować z domu do pracy w nocy, inną realną opcją staje się przedstawiciel obsługi klienta.

Wiele firm zapewnia całodobową obsługę klienta, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Oznacza to, że zazwyczaj można znaleźć pracę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin w call center lub nawet pracy jako przedstawiciel obsługi klienta z własnego domu. Według PayScale przedstawiciele obsługi klienta zarabiają średnio 14,62 USD za godzinę.

Nie potrzebujesz formalnej edukacji dla większości zadań obsługi klienta. Ponadto często można znaleźć oferty pracy na stronach zatrudniania firm lub na różnych stronach internetowych pracy zdalnej, takich jak FlexJobs. Pamiętaj tylko, że jeśli pracujesz w domu, prawdopodobnie potrzebujesz mikrofonu zestawu słuchawkowego i stabilnego połączenia z Internetem, aby wykonać swoją pracę. Ważne są również dobre umiejętności komunikacyjne i cierpliwość wobec klientów.

Ostatnie Słowo

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie chcą pracować w nocy. Jeśli masz obowiązki w ciągu dnia, takie jak inna praca lub opieka nad dziećmi, ale chcesz zwiększyć swoje dochody, praca w nocy jest oczywistym rozwiązaniem. Podobnie, jeśli jesteś studentem z napiętym harmonogramem, praca w nocy może być jedynym sposobem na zrównoważenie studiów i zarabianie pieniędzy w szkole.

Niezależnie od przypadku, istnieje wiele miejsc pracy w nocy, które odpowiadają różnym ludziom i umiejętnościom. Niezależna praca i Ekonomia gig zapewniają poziom elastyczności, który umożliwia pracę wyłącznie w nocy. Natomiast praca w handlu detalicznym lub hotelarstwie zapewnia bardziej stabilne wynagrodzenie i godziny pracy. Tak długo, jak negocjujesz, aby pracować tylko na nocne zmiany, nie będziesz miał żadnych problemów z harmonogramem.

Są już miliony Amerykanów pracujących do wczesnych godzin porannych. Mam nadzieję, że jedna z nocnych prac na tej liście ułatwia Ci pracę i dołączenie do nich.

Co To Jest Private Mortgage Insurance (PMI)

Poprzedni wpis

Jak podnieść swoją wiarygodność kredytową?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły