Artykuły

12 najlepszych kredytodawców hipotecznych 2021

0
12 najlepszych kredytodawców hipotecznych 2021

Dla większości właścicieli domów miejsce, które nazywają domem, jest jednym z najcenniejszych aktywów, które posiadają. Oznacza to, że decyzja o zakupie domu jest jedną z najbardziej konsekwentnych decyzji finansowych, jakie kiedykolwiek podejmą.

Stosunkowo wysoki koszt nieruchomości podnosi stawkę wokół tej decyzji. Pozornie nieznaczne korekty stopy kredytu hipotecznego, o kilka setnych punktu w górę lub w dół, mogą dodawać lub odejmować tysiące kosztów finansowania zewnętrznego przez całe życie. Korzystając z bezpłatnego kalkulatora amortyzacji kredytu hipotecznego, widzimy łączną wypłatę odsetek w wysokości 155 332,36 USD w ciągu 30-letniego kredytu hipotecznego o wartości 300 000 USD ze stałą stopą procentową 3%. Podwyższ roczną stopę procentową do 3,10%, a suma zapłaconych odsetek skoczy do $161,177.71 — wzrost o prawie $6,000.

Ta sama logika dotyczy istniejących właścicieli domów, którzy chcą obniżyć swoje stopy procentowe lub całkowite koszty finansowania zewnętrznego poprzez refinansowanie kredytów hipotecznych. Opłaca się rozglądać się za najlepszymi ratami kredytów hipotecznych, najkorzystniejszymi warunkami kredytowymi i najniższymi ogólnymi miesięcznymi spłatami. Rozpocznij wyszukiwanie z najlepszych kredytodawców hipotecznych wokół.

Najlepsi Kredytodawcy Hipoteczni

Są to jedne z najlepszych kredytodawców hipotecznych dla us homebuyers i właścicieli domów w tym roku. Dla istniejących właścicieli domów, którzy chcą wykorzystać kapitał własny, który zbudowali w swoich nieruchomościach z kredytami mieszkaniowymi lub domowymi liniami kredytowymi (HELOCs), niektóre z tych firm hipotecznych zaliczają się do najlepszych kredytodawców kapitału własnego.

Oprocentowanie i warunki kredytu mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia.

1. loanDepot

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu, kredyty VA, kredyty FHA
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2,75%
 • Werdykt: szeroki wybór rodzajów kredytów hipotecznych w bardzo konkurencyjnych cenach

Kredyt hipoteczny loanDepot specjalizuje się w kredytach mieszkaniowych, w tym kredytach na zakup, kredytach refinansowych i kredytach budowlanych. Firma prowadzi ponad 200 biur w całym kraju, więc jest całkiem prawdopodobne, że mieszkasz w pobliżu sklepu loanDepot.

Jako bezpośredni pożyczkodawca, który zajmuje się wyłącznie finansowaniem nieruchomości, loanDepot oferuje doskonałą siłę cenową (niższe stopy procentowe) i korzystne warunki dla swoich produktów. Przez ponad dekadę w biznesie, loanDepot zapoczątkował około 175 miliardów dolarów w pożyczkach refinansujących i prawie 100 miliardów dolarów w pożyczkach na zakup, zgodnie ze swoją stroną internetową. Jej oferta obejmuje specjalne programy pożyczkowe, takie jak pożyczki VA wspierane przez Departament ds. Weteranów Stanów Zjednoczonych dla członków służby wojskowej i pożyczki FHA wspierane przez Federal Housing Administration dla osób kupujących dom po raz pierwszy z upośledzonym kredytem (minimalny wynik kredytowy 580 lub nawet niższy).

2. Rocket Mortgage (Quicken Loans)

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: konwencjonalne kredyty hipoteczne o stałej stopie procentowej, kredyty hipoteczne o regulowanej stopie procentowej, pożyczki typu jumbo, pożyczki VA (w tym kredyty refinansowe z obniżoną stopą procentową, kredyty FHA (w tym kredyty refinansowe z obniżoną stopą procentową)
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2,88%
 • Werdykt: szybki kredyt hipoteczny i proces wspomagany technologicznie

Dawniej znany jako Quicken Loans, Rocket Mortgage jest pożyczkodawcą online znanym z szybkiego tworzenia pożyczek i gwarantowania. Począwszy od szybkiej wstępnej kwalifikacji i wstępnej kwalifikacji, jego usprawniony proces zawdzięcza wiele najnowocześniejszej technologii, która wymaga dużo pracy z ubieganiem się o kredyt hipoteczny.

Rocket Mortgage bezpiecznie łączy się z Twoim frachunki finansowe, aby dać jasny, kompleksowy obraz swoich dochodów i aktywów, zmniejszając ilość papieru, który musisz nacisnąć, aby dostać się do zamknięcia.

Rocket Mortgage oferuje zróżnicowaną gamę kredytów hipotecznych dla osób kupujących i refinansujących domy, w tym produkty VA i FHA oraz konwencjonalne kredyty o niskich wymaganiach dotyczących zaliczek (nawet 3%). Nie wyklucza niektórych specjalnych rodzajów pożyczek, takich jak kredyty budowlane, i nie oferuje produktów akcji domu, takich jak HELOCs.

3. Lepiej

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu, kredyty jumbo, kredyty FHA
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2,63%
 • Werdykt: bardzo niskie opłaty; szybki wstęp i szybsze zamykanie

Lepszy jest cyfrowy kredytodawca hipoteczny, który zdejmuje proces składania wniosku o kredyt hipoteczny do swojej istoty i pozbywa się wielu opłat (a tym samym kosztów zamknięcia), gdy zakłada się, że nie można negocjować w tym procesie. Do jej wyróżników należą:

 • Brak opłat początkowych (wspólny rodzaj opłaty kredytowej pobieranej przez wielu kredytodawców hipotecznych)
 • Brak prowizji brokera hipotecznego
 • Kompleksowy przepływ pracy online, który pomaga wnioskodawcom dokładnie zobaczyć, gdzie są w procesach aplikacyjnych i ubezpieczeniowych
 • Błyskawiczne szacunki kredytów z przejrzystymi cenami

Better oferuje szeroką gamę opcji hipotecznych dla nabywców i wnioskodawców refinansujących, w tym pożyczki konwencjonalne i pożyczki FHA.

4. USAA

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: VA loans, VA jumbo loans, VA interest rate reduction refinance loans
 • Oprocentowanie kredytu zaczyna się od (30-letnia stała pożyczka na zakup VA): 2.875%
 • Werdykt: doskonałe stawki i warunki na produkty hipoteczne dla członków służby wojskowej i ich rodzin

USAA jest instytucją finansową z pełnym zakresem usług dla członków armii USA i ich najbliższych rodzin. Jego laserowe skupienie na widowni serwisowej jest obosiecznym mieczem. Większość Amerykanów nie kwalifikuje się do członkostwa w USAA, a oferta kredytów hipotecznych USAA jest ograniczona do produktów pożyczkowych VA, które zaspokajają członków wojskowych i weteranów.

Ale dla tych, którzy się kwalifikują, USAA oferuje legendarną obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Jeśli kwalifikujesz się do kredytu mieszkaniowego VA, USAA powinna automatycznie umieścić go na krótkiej liście pożyczkodawców.

5. Veterans United

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: VA loans, VA jumbo loans, VA interest rate reduction refinance loans
 • Oprocentowanie kredytu zaczyna się od (30-letnia stała pożyczka na zakup VA): 2,50%
 • Werdykt: niezwykle konkurencyjne stawki na produkty kredytowe VA

Veterans United jest wojskowym kredytodawcą hipotecznym, który specjalizuje się w produktach VA home loan. Różni się od USAA tym, że nie jest to instytucja finansowa z pełną obsługą. Nie ma kont kontrolnych, ubezpieczeń samochodowych i majątkowych ani usług zarządzania majątkiem.

Ale ma pełną gamę kredytów mieszkaniowych VA (w tym pożyczki refinansowe) o bardzo konkurencyjnych stawkach. Chociaż Veterans United Ma kilkadziesiąt fizycznych oddziałów rozrzuconych po Stanach Zjednoczonych, jest w stanie obniżyć koszty ogólne i przekazać te oszczędności kredytobiorcom za pomocą bardzo niskich stawek.

6. Nowe Amerykańskie Fundusze

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o regulowanym oprocentowaniu, kredyty jumbo, kredyty FHA, Kredyty VA, odwrócone kredyty hipoteczne
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2.50%
 • Werdykt: Kategoria-wiodące oprocentowanie kredytów hipotecznych dla większości kredytobiorców

New American Funding to kompleksowy kredyt hipoteczny, który wykorzystuje sieć lokalnych agentów do dostarczania spersonalizowanych rozwiązań kredytowych z wiodącymi niskimi stawkami. Chociaż musisz pracować za pośrednictwem dedykowanego urzędnika pożyczkowego, aby zastosować i zakończyć gwarantowanie, przede wszystkim Cyfrowy Proces New American Funding utrzymuje niskie koszty i opłaty w zarządzaniu.

New American Funding ma pełną gamę opcji hipotecznych dla kupujących, w tym kredytów konwencjonalnych, jumbo, FHA i VA. Oferuje również odwrócone kredyty hipoteczne, popularny produkt specjalistyczny dla starszych właścicieli domów, którzy zbudowali znaczny kapitał własny w swoich nieruchomościach.

7. Ally Bank

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałej stopie procentowej, kredyty hipoteczne o regulowanej stopie procentowej, kredyty jumbo
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2,75%
 • Werdykt: niski tarcie, głównie Cyfrowy Proces gwarantowania z wielkich kredytów hipotecznych

Ally Bank to kompleksowy bank internetowy, który oferuje kredyty samochodowe i mieszkaniowe.oprócz podstawowego pakietu tanich kont depozytowych i usług maklerskich online.

Warto zauważyć, że oferta kredytów mieszkaniowych Ally nie jest tak obszerna jak niektórzy wyspecjalizowani kredytodawcy hipoteczni. Jest to świetne miejsce do znalezienia konwencjonalnych i dużych kredytów hipotecznych, ale rozwiązania FHA i VA są nieobecne, podobnie jak inne rodzaje specjalistycznych kredytów hipotecznych. A Ally nie oferuje kredytów mieszkaniowych we wszystkich stanach, w tym w niektórych jurysdykcjach o wyższej populacji, takich jak Nowy Jork i Karolina Północna.

Ale Ally oferuje niski tarcie, głównie Cyfrowy Proces gwarantowania i bardzo konkurencyjne stawki. Warto to sprawdzić, nawet jeśli nie masz istniejących relacji z bankiem.

8. Stopa Gwarantowana

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu, kredyty jumbo, kredyty FHA, Kredyty VA
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 2,99%
 • Werdykt: szybka wstępna akceptacja i zamknięcie spersonalizowanym dotykiem

Gwarantowana stawka łączy szybkość i wygodę cyfrowego procesu aplikacyjnego z ludzkim dotykiem sieci pożyczkodawców z siedzibą w oddziale. Jest to system dwutorowy: jeden dla kandydatów, którzy wolą wykonywać większość pracy online w swoim czasie, a drugi dla tych, którzy lubią pracować bezpośrednio z ludzkim agentem. Możesz wybrać, co wolisz.

Gwarantowana stawka ma kilka innych znaczących korzyści, w tym szybkie wstępne zgłoszenie i przyspieszony proces zamykania, który twierdzi, że wykonuje pracę szybciej niż inni kredytodawcy. Jej stawki nie są absolutnie najlepsze w branży, ale ma szeroką gamę rodzajów kredytów hipotecznych, w tym produktów FHA i VA.

9. PrimeLending

PrimeLending oferuje hybrydową aplikację i proces gwarantowania prowadzony przez ludzkich agentów, ale wspomagany przez elegancką platformę cyfrową (Loanplicity), która ogranicza zarządzanie dokumentacją do minimum. Możesz rozpocząć aplikację online i porozmawiać z oficerem pożyczkowym tylko w razie potrzeby lub rozpocząć proces z oficerem i robić rzeczy online, które są wygodne.

PrimeLending ma jedną z najbardziej wszechstronnych linii kredytów hipotecznych-ponad 400 odmian, według firmy. Oprócz bardziej znanych opcji, PrimeLending oferuje specjalne produkty, takie jak kredyty USDA (dla kupujących na obszarach wiejskich) i kredyty budowlane (dla osób budujących lub subsremonty mieszkań).

Jego największą wadą jest brak przejrzystości z góry w odniesieniu do stawek. Musisz rozpocząć proces aplikacji, aby zobaczyć stawki mające zastosowanie do twojej sytuacji kredytowej, dochodu, rodzaju domu i geografii.

10. Connexus Credit Union

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu
 • Oprocentowanie Kredytu Zaczyna Się Od (30-Letni Stały Zakup Konwencjonalny): 3,00%
 • Werdykt: konkurencyjne stawki dla zwykłych kredytobiorców

Connexus Credit Union oferuje konkurencyjne stawki na solidną ofertę konwencjonalnych kredytów zakupowych i refinansowych. Jeśli nie rozważasz niekonwencjonalnych produktów, takich jak pożyczki VA lub pożyczki FHA, Connexus jest zdecydowanie wart sprawdzenia.

Największym połówem są ograniczenia geograficzne Connexus Credit Union. Instytucja ma oddziały tylko w kilku środkowo-zachodnich stanach, w tym Ohio i Wisconsin. Członkostwo nie musi być ograniczone do osób, które mieszkają w tych jurysdykcjach. Ale nadal powinieneś skontaktować się z urzędnikiem kredytowym, aby potwierdzić, że produkty hipoteczne Connexus są dostępne w Twojej okolicy.

11. Fairway Independent Mortgage Corporation

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałej stopie procentowej, kredyty hipoteczne o regulowanej stopie procentowej, pożyczki jumbo, kredyty FHA, Kredyty VA, kredyty remontowe, kredyty USDA, kredyty hipoteczne rezerwowe, kredyty dla lekarzy
 • Oprocentowanie kredytu zaczyna się od: nieujawnione
 • Werdykt: Szybkie wsparcie wstępne i wysokie wsparcie dla kredytobiorców o niskich i umiarkowanych dochodach

Fairway Independent Mortgage Corporation to oddziałowa sieć pożyczkowa z ponad 400 lokalizacjami w całym kraju. W przeciwieństwie do wielu jego rówieśników wspomaganych technologią, jest zbudowany wokół obsługi osoby do osoby, więc musisz czuć się komfortowo z regularną interakcją z ludźmi, aby mieć dobre wrażenia z Fairway.

Podobnie jak inni kredytodawcy, Fairway nie jest bardzo przejrzysty w zakresie stawek. Musisz rozpocząć proces aplikacji, aby uzyskać nawet ogólne poczucie stawek i warunków, do których się kwalifikujesz.

Z drugiej strony Fairway oferuje szybki proces wstępnej akceptacji, co jest fantastyczną wiadomością dla kupujących na konkurencyjnych rynkach. Firma szczyci się również współpracą z kredytobiorcami o niskich i umiarkowanych dochodach (w tym z wysokimi wskaźnikami zadłużenia do dochodu) w celu znalezienia Sprawiedliwych rozwiązań kredytowych, które utrzymają konkurencyjność jej ofert.

Fairway ma imponujący wachlarz kredytów specjalistycznych zbyt: kredyty FHA, pożyczki VA, kredyty USDA, reverse mortgage, a nawet produkty specyficzne dla kariery, takie jak kredyty mieszkaniowe lekarza.

12. NBKC Bank

 • Dostępne rodzaje kredytów hipotecznych: Kredyty hipoteczne konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu, kredyty VA, kredyty budowlane, kredyty pilotażowe
 • Oprocentowanie kredytu zaczyna się od: nieujawnione
 • Werdykt: doskonały skład kredytów specjalistycznych

Bank NBKC jest bankiem internetowym z ładnym zestawem opcji wpłat o niskiej opłacie dla konsumentów i przedsiębiorców. Oferuje również zaskakująco szeroki wachlarz opcji kredytów hipotecznych dla ludzi na rynku na zakup lub refinansowanie nieruchomości mieszkaniowych.

Ma również kilka godnych uwagi specjalnych opcji kredytowych, w tym kredytów budowlanych i pożyczek specjalnie dostosowanych do pilotów komercyjnych.

NBKC nie ujawnia aktualnych stóp kredytów hipotecznych na swojej stronie internetowej, więc trudno jest porównać je z innymi kredytodawcami tylko pod względem kosztów. Ale NBKC ma trwałą reputację zapewniającą doskonałą obsługę klienta, a jego specjalne opcje kredytowe could przypieczętowała umowę dla kandydatów, którzy walczą o znalezienie ich gdzie indziej.

Najlepsze miejsca, aby uzyskać ofertę kredytu hipotecznego w Internecie

Z tak wielu kredytodawców hipotecznych obsługujących USA homebuyers i właścicieli domów teraz, perspektywa poszukiwania notowań stóp z reprezentatywnej próby różnych kredytodawców może być przytłaczająca.

Tutaj pojawiają się agregatory kredytów hipotecznych, takie jak LendingTree. LendingTree i stron internetowych jak to radykalnie skrócić czas i nasilenie wymagane do źródła oprocentowania kredytów i warunków od wielu kredytodawców. Oferty LendingTree:

 • Szybkie kwotowania kredytów związanych z wszelkiego rodzaju nieruchomościami mieszkalnymi: domy jednorodzinne, mieszkania, domy jednorodzinne, nieruchomości wielorodzinne i mieszkania przemysłowe (mobilne)
 • Kwotowania kredytów dostosowane do konkretnych przypadków użycia (takich jak refinansowanie w celu obniżenia stopy procentowej lub zmniejszenia płatności)
 • Notowania dla kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu i kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu
 • Stawki specyficzne dla miasta i stanu, w którym kupujesz lub refinansujesz
 • Stawki, które odpowiadają za wiele czynników, w tym Twój dochód, wynik kredytowy, status współ pożyczkobiorcy i aktualny status homeownership
 • Stawki za domy podstawowe, domy drugie i nieruchomości inwestycyjne
 • Możliwość uzyskania bezpłatnego raportu kredytowego ze swoimi stawkami

Nawet jeśli ostatecznie zdecydujesz się nie iść do przodu z żadnym z kredytodawców LendingTree wysyła swoją drogę, miło jest wiedzieć, gdzie stoisz, jak rozpocząć proces zakupów hipotecznych. LendingTree bierze część zgadywania z tego ćwiczenia, dając ci bardzo potrzebną pewność siebie, jak posuwasz się do przodu.

Ostatnie Słowo

Pozyskiwanie wielu kwotowań stóp to tylko jeden krok na drodze do zakupu domu lub refinansowania kredytów hipotecznych.

Na przykład, jeśli kupujesz, musisz ocenić te oferty i uzyskać wstępnie kwalifikowaną (i ostatecznie wstępnie zatwierdzoną) pożyczkę na tyle dużą, aby sfinansować zakup w docelowym przedziale cenowym. Następnie nadszedł czas, aby złożyć wniosek u najlepszych kredytodawców formalnie i dokładnie ocenić warunki każdej oferty. Może zapłacić za negocjacje, prezentując najlepszych kredytodawców z najlepszą ofertą, aby sprawdzić, czy mogą się dopasować lub pokonać.

W końcu nadejdzie czas, aby wybrać pożyczkę i rozpocząć proces gwarantowania. Zwykle trwa to tygodnie i wiąże się z wieloma problemami między tobą a pożyczkodawcą, ale jest to niezbędna część procesu. Bez niego, twoje marzenie o domu-lub niższe oprocentowanie istniejącego kredytu hipotecznego – może pozostać poza zasięgiem.

Co To jest handel Po godzinach i kto może handlować tymi przedłużonym czasem?

Poprzedni wpis

Strategia inwestycyjna – dogs of the dow

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły