Artykuły

1040.com Recenzja-Łatwe Rozliczanie Podatku Online

0

Tani dostawca prep podatku online 1040.com posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jeden punkt cenowy, który jest odpowiedni dla sytuacji podatkowych o dowolnej złożoności.

Choć nie jest za darmo, 1040.com jest zdecydowanie godnym wyborem dla filerów, którzy woleliby nie płacić setek za prep osobisty lub płacić podwójnie za pełną pomoc serwisową w TurboTax lub H & R Block. To powiedziawszy, dostajesz to, za co płacisz. Nie trzyma cię za rękę na każdym etapie ani nie zapewnia całodobowego dostępu do dyżurnych ekspertów podatkowych. 

Ale jeśli jesteś wystarczająco pewny siebie, aby zakończyć swój powrót przy minimalnej pomocy, 1040.com to świetny wybór. Po prostu upewnij się, że rozumiesz jego plany, funkcje, Zalety, Wady i ogólną przydatność.

Bez względu na to, jak skomplikowana jest Twoja sytuacja podatkowa, możesz użyć 1040.com aby zakończyć i złożyć federalny zwrot i wszelkie wymagane zwroty stanowe za jedyne $25. Obejmuje to wszystkie funkcje i możliwości. 

Będzie lepiej.

Interfejs prep ma niezwykle ostry wygląd i otwarty układ, który umożliwia swobodny przepływ między sekcjami i formularzami. Po wprowadzeniu danych demograficznych możesz je przeglądać w dowolnej kolejności. 

Ponadto automatycznie uzupełnia wszystkie istotne formularze przed oficjalnym rozpoczęciem powrotu stanu, dzięki czemu jego wypełnienie jest znacznie szybsze.

Obejmuje również wsparcie dla każdej sytuacji podatkowej, w tym formularze i harmonogramy dla:

 • Szczegółowe Odliczenia. Jeśli planujesz wyszczególnić odliczenia, w tym podatki od nieruchomości, odsetki od kredytu hipotecznego i kwalifikowane wydatki medyczne, możesz to zrobić za pomocą tego planu.
 • Ulgi Emerytalne. Jeśli przyczyniłeś się do sponsorowanego przez pracodawcę planu emerytalnego, możesz skorzystać z odpowiednich ulg podatkowych.
 • Dochody Emerytalne. Uzyskaj dostęp do wymaganych dokumentów, Jeśli uzyskałeś dochód z dystrybucji kont emerytalnych, Ubezpieczeń Społecznych lub emerytur pracodawcy.
 • Różne Potrącenia. Obejmują one wydatki wychowawców, koszty przeprowadzki, alimenty wypłacone i IRAs.
 • Dzieci i osoby pozostające na utrzymaniu. Jeśli masz dzieci lub osoby pozostające na utrzymaniu, możesz ubiegać się o wszystkie odpowiednie ulgi podatkowe i odliczenia, w tym wydatki na edukację i oszczędności.
 • Samozatrudnienie i dochody małych przedsiębiorstw. Jeśli jesteś freelancerem, solopreneurem lub właścicielem małej firmy, może być konieczne złożenie harmonogramu C. jeśli zarabiasz z partnerstwa lub korporacji C, może być również konieczne zgłoszenie dochodu zgodnie z harmonogramem K-1.
 • Dochód Beneficjenta. Jeśli jesteś beneficjentem nieruchomości lub zaufania, możesz zgłosić dochód uzyskany z tych źródeł.
 • Wsparcie dla nieraportowanych porad. Jeśli chcesz zgłosić Cash tips za pośrednictwem swojego pracodawcy, możesz to zrobić za pomocą tego oprogramowania.
 • Wsparcie w mniej powszechnych sytuacjach. Inne mniej powszechne źródła dochodu, w tym dochody z wynajmu i wygrane z gier hazardowych, są wspierane przez 1040.com. tak są mniej powszechne odliczenia i kredyty.

Dodatkowe funkcje 1040.com

Oddzielony od procesu przygotowania do opodatkowania, 1040.com posiada kilka przydatnych funkcji, w tym gwarancje podatkowe podobne do innych stron tax prep.

Śledzenie Zwrotów

To oprogramowanie tax prep ma śledzenie zwrotów w czasie rzeczywistym, które wyświetla oczekiwane federalne i stanowe zwroty podatku lub zobowiązania. Liczby te są wyraźnie widoczne w górnej części interfejsu prep i zmieniają się podczas dodawania nowych informacji.

Zapłać Ze Zwrotem

Jeśli kwalifikujesz się do zwrotu podatku federalnego, możesz go użyć do zapłaty 1040.com Prep fees. Może być opłata manipulacyjna, więc sprawdź 1040.com drobnym drukiem dla szczegółów.

Maksymalna Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Jak większość programów do przygotowywania podatków online, 1040.com ma maksymalną gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli złożysz identyczny zwrot z konkurentem i uzyskasz większy zwrot, 1040.com może zwrócić różnicę z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń i ograniczeń. Kontakt 1040.com zespół wsparcia, aby uzyskać więcej informacji.

Gwarancja Dokładności

Kiedy używasz 1040.com, możesz mieć prawo do odszkodowania, jeśli twój powrót jest dotknięty przez jakiekolwiek błędy lub pominięcia jego oprogramowania spowodowane. Warunki mogą ulec zmianie, więc skontaktuj się z 1040.com po najnowsze szczegóły.

Wsparcie dla projektów czystej wody

Drake Software, 1040.com firma macierzysta, współpracuje z Healing Waters International, organizacją non-profit z Denver, która inwestuje w projekty czystej wody na całym świecie. Firma przekazała wystarczająco dużo, aby zabezpieczyć około 20 milionów galonów i liczenia.

Jeśli chcesz, aby Twoje opłaty podatkowe miały wpływ na świat, trudno byłoby znaleźć lepszą firmę do prowadzenia interesów.

Zalety 1040.com

To oprogramowanie prep online ma wiele zalet. Najbardziej godne uwagi sprawiają, że jest to jeden z tańszych, łatwiejsze w użyciu bare-bones tax Prep opcji bez mylenia dzwony i gwizdki.

 • Niski koszt bez względu na złożoność. Zapłać ryczałtową opłatę w wysokości 25 USD, aby przygotować i złożyć zwroty, niezależnie od złożoności. To doskonała oferta dla osób z trudnymi sytuacjami podatkowymi.
 • Zwroty państwowe uwzględnione w kosztach Prep. W przeciwieństwie do wielu konkurentów, 1040.com nie pobiera dodatkowych opłat za deklaracje podatkowe, nawet jeśli musisz złożyć więcej niż jeden.
 • Zapłać Prep Za Zwrot Pieniędzy. Możesz zapłacić swoje opłaty prep z Federalnego zwrotu podatku, jeśli jest wystarczająco duży, co jest idealne dla osób posiadających pieniądze.
 • Przyjazny Dla Urządzeń Mobilnych, Przyjazny Dla Użytkownika Interfejs. Jego przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs jest błyskawiczny w użyciu, łatwo top-five wybór dla filers, którzy wolą urządzenia przenośne, takie jak smartfony i Tablety. Jest to również jedna z najłatwiejszych platform do przygotowania podatków.
 • Obszerna Treść Pomocy. Filers mogą uzyskać dostęp do obszernej bazy danych treści pomocy podzielonej na dwie główne sekcje: Bazę Wiedzy i sekcję FAQ z dziesiątkami typowych pytań związanych z podatkami.
 • Twoje opłaty Prep wspierają dobrą sprawę. Jeśli chcesz, aby pieniądze, które wydajesz, coś znaczyły, pokochasz 1040.com. jego spółka macierzysta przekazuje część swoich przychodów organizacji non-profit clean water charity Healing Waters International.

Wady 1040.com

Oprogramowanie no tax prep jest idealne dla każdego filera. Oraz 1040.com wady dotyczą przede wszystkim mniej doświadczonych podatników, którzy preferują profesjonalne trzymanie za rękę.

 • Ograniczone Profesjonalne Wsparcie. Profesjonalne wsparcie nie jest tak solidne, jak lepiej znani konkurenci, tacy jak TurboTax czy H&R Block. Nie ma możliwości bezpośredniej pracy z księgowym, na przykład. 
 • Brak Możliwości Zgłoszenia Pełnej Usługi. Nie można również uzyskać dostępu do opcji wypełniania pełnych usług. To jest DIY całą drogę. Jeśli uważasz, że możesz potrzebować trzymania za rękę, lepiej skorzystać z samodzielnej księgowej lub pełnej usługi online. 
 • Glitchy Live Chat System. Interfejs czatu na żywo ma pewne irytujące niespójności. Nie wpłynie to na każdego, kto korzysta z platformy, ale może okazać się kłopotliwe, jeśli utkniesz.

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, 1040.com nie jest to szczególnie znana platforma podatkowa. Więc jak to się układa z większymi nazwami, takimi jak H & R Block, A leader w przygotowaniach do podatków dla MAJSTERKOWICZÓW?

1040.com Blok H&R
Darmowy Plan Brak Tak, tylko w prostych sytuacjach
Pomoc Ekspertów Tylko podstawowe wsparcie Tak, przygotowanie z asystą zaczyna się od $40; przygotowanie z pełną obsługą zaczyna się od $ 80
Zapłacić Ze Zwrotem? Tak, za dodatkową opłatą Tak, za dodatkową opłatą
Najdroższy Koszt Planu $25 Już od około $85

Ostatnie Słowo

Zanim natkniesz się 1040.com nie myślałem zbytnio o przygotowaniach podatkowych. OK, nie myślałem o tym.

Ale teraz, gdy miałem okazję korzystać z tego prostego produktu, jestem zaskoczony i trochę zawstydzony. Wkład 2 USD za zwrot w kierunku czystej wody w miejscach bez niej jest małym aktem, który robi dużą różnicę.

Nie mówię, że powinieneś przygotować podatki z 1040.com po prostu dlatego, że jego firma macierzysta jest bardziej głośna o swojej działalności charytatywnej niż większość, ale są zdecydowanie gorsze powody do zmiany. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe, jeśli nie kochasz swojego obecnego dostawcy prep tax.

9 aplikacji ułatwiających spłatę kredytów studenckich

Poprzedni wpis

Glass-Steagall Banking Act of 1933: Definition, Purpose, and Repeal

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły