Artykuły

10 trików karty upominkowej – oszczędzaj na codziennych zakupach

0
10 trików karty upominkowej - oszczędzaj na codziennych zakupach
10 trików karty upominkowej - oszczędzaj na codziennych zakupach

Karty upominkowe to popularny prezent na każdą okazję. Możesz ich użyć, aby pokazać komuś, komu zależy, dając im szansę na wybór prezentu, który im się spodoba. Ale to nie wszystko.

Istnieje wiele sposobów wykorzystania kart upominkowych, aby zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach.

Karty upominkowe hacki, aby zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach

Te wskazówki mogą pomóc ci używać kart upominkowych, aby zaoszczędzić pieniądze na rzeczach, które kupujesz każdego dnia.

1. Kup Karty Upominkowe Rabatowe Z Witryn Odsprzedaży Kart Upominkowych

Istnieje wiele miejsc do odsprzedaży kart podarunkowych, w tym podwyżka, GiftDeals( dawniej Cardpool), Gift Card Granny, Giftcards.com i CardCash. Strony te pozwalają kupić karty upominkowe dla popularnych sprzedawców, takich jak Starbucks, Chipotle, Home Depot, Sephora, Old Navy, CVS, Macy ’ s i Walmart.

W zależności od sklepu czasami można znaleźć karty upominkowe dostępne za 20% zniżki lub więcej. Oznacza to, że możesz otrzymać kartę podarunkową 50 za jedyne 40 USD, oszczędzając znaczną ilość pieniędzy na zakupach, które i tak zamierzałeś zrobić.

Na przykład, jeśli często robisz zakupy w Kohl ’ s, zainwestuj w jedną lub więcej kart podarunkowych ze zniżką, aby zaoszczędzić do 20% od góry. Możesz też kupić karty podarunkowe do pobliskiego sklepu spożywczego, zamiast płacić kartą kredytową. Możesz zrobić to samo w przypadku jednorazowych zakupów, takich jak pościel z Bed Bath & Beyond.

2. Sprawdź oferty kart podarunkowych dla sprzedawców

Innym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zwrócenie uwagi na oferty kart podarunkowych.

Niektóre sklepy oferują specjalne promocje, zwłaszcza w okresie świąt lub wydarzeń, takich jak Dzień Matki. Podczas promocji możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości mniejszej niż nominał lub przy zakupie określonej kwoty. Na przykład, kupując kartę podarunkową o wartości 50 USD, otrzymasz bonusową kartę podarunkową o wartości 10 USD.

Kluby hurtowe, takie jak Costco, sprzedają również karty upominkowe o wysokiej wartości innych sprzedawców detalicznych ze zniżką. Więc jeśli jesteś częścią hurtowego klubu, czasami możesz znaleźć dobre oferty w ten sposób. Członkowie Amazon Prime mogą również od czasu do czasu znaleźć oferty kart podarunkowych na stronie Amazon.

Jeśli zobaczysz kartę podarunkową sklepu, w którym robisz zakupy, regularnie dostępną ze zniżką,odebranie jej może zaoszczędzić pieniądze. Upewnij się tylko, że używasz tej wskazówki tylko do miejsc, w których i tak robisz zakupy. Każda karta podarunkowa, której używasz do zakupów, których w przeciwnym razie byś nie zrobił, to pieniądze w draniu.

3. Kup Karty Podarunkowe Z Cash-Back Karty Kredytowe

Korzystanie z karty kredytowej cash-back do zakupu kart upominkowych pozwala zamienić swój zakup w Nagrody, nawet jeśli trzeba zapłacić wartość nominalną za kartę.

Sztuką jest kupowanie kart upominkowych u sprzedawcy, w którym można zarobić wyższą stawkę nagród niż jest to typowe. Na przykład, jeśli masz kartę kredytową, która oferuje 1% zwrotu gotówki przy większości zakupów, ale 5% zwrotu gotówki podczas zakupów w sklepach z artykułami biurowymi, masz możliwość.

Wystarczy wpaść do lokalnych zszywek i kupić kartę upominkową do miejsca, które często odwiedzasz, takiego jak sieć spożywcza lub restauracja. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki przy zakupie zamiast 1%, które otrzymałbyś kupując bezpośrednio od sprzedawcy. To skutecznie oszczędza 4% zakupu.

Należy pamiętać, że niektórzy wystawcy kart kredytowych uważają karty podarunkowe za ekwiwalenty pieniężne i nie oferują na nich nagród. Najpierw sprawdź drobny druk umowy karty kredytowej.

4. Wykorzystaj Karty kredytowe i nagrody aplikacji na karty podarunkowe

Istnieje kilka sposobów na zdobycie darmowych kart upominkowych z nagrodami.

Po pierwsze, wiele programów nagród kart kredytowych pozwala wymienić swoje nagrody na darmowe karty upominkowe. Ale pomyśl uważnieo tym, jak możesz w pełni wykorzystać swoje nagrody, zanim użyjesz ich do kart podarunkowych.

Firmy obsługujące karty kredytowe mają wiele opcji wymiany punktów, więc wykonaj matematykę, aby dowiedzieć się, co jest dla ciebie najlepsze. I jak zawsze, nigdy nie zabieraj Karty Podarunkowej do miejsca, którego nie odwiedzasz.

Na przykład, jeśli możesz wymienić 2500 punktów karty kredytowej na 25 $ wysłane na konto bankowe lub 25 $ docelowe karty podarunkowe, lepszym pomysłem jest wzięcie gotówki, ponieważ jest warta tyle samo i jest bardziej elastyczna. Możesz nawet użyć go do zakupu docelowych kart upominkowych ze zniżką, aby uzyskać więcej niż $25 w sile nabywczej.

Ale jeśli otrzymasz więcej wartości za te same punkty, takie jak bezpłatna karta podarunkowa Amazon o wartości $30 za punkty 2,500 zamiast $25 w gotówce, a następnie wykupienie Karty Podarunkowej jest lepszą ofertą, jeśli robisz zakupy w Amazon.

Istnieją również aplikacje do skanowania paragonów, takie jak Ibotta i Fetch, które nagradzają cię za zakup określonych produktów lub skanowanie paragonu po zakupie. Te aplikacje mogą wypłacać gotówkę lub karty upominkowe do popularnych sklepów.

5. Czas Twoich Zakupów

Czas na zakupy, aby kupić zniżkowe karty upominkowe w najtańszych cenach. Karty upominkowe zazwyczaj nie wygasają, więc możesz je kupić z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i trzymać na nich, gdy ich potrzebujesz.

Ta taktyka wymaga trochę planowania, ale może być tego warta.

Aby rozpocząć, Śledź swoje ulubione sklepy i Szukaj wzorów w cenach kart podarunkowych. Jedną z powszechnych strategii jest kupowanie w styczniu. Wiele kart upominkowych obniża cenę w tym czasie, ponieważ ludzie chcą sprzedawać niechciane karty upominkowe, które otrzymali jako prezenty świąteczne.

6. Stosuj Swoje Oszczędności

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, stosuj swoje oszczędności za pomocą karty podarunkowej ze zniżką w innych wyprzedażach lub transakcjach oferowanych przez sklep. Na przykład użyj karty podarunkowej ze zniżką Walmart, aby kupić artykuły spożywcze, użyj kuponów, a następnie zeskanuj paragon w aplikacji zwrotu gotówki, takiej jak Fetch.

Bardziej zaawansowaną sztuczką jest zakup promocyjnej Karty Podarunkowej podczas oczekiwania w kolejce do kasy. Pamiętaj tylko, że czasami uzyskanie wiadomości e-mail może zająć trochę czasu, więc zamówisz ją przed wejściem w kolejce, jeśli sklep jest powolny.

7. Zamień Niechciane Karty Upominkowe W Gotówkę

Strony sprzedające karty upominkowe muszą skądś pochodzić. Tam są zwykli ludzie, tacy jak ty.

Jeśli otrzymasz Kartę Podarunkową, której nie możesz lub nie chcesz użyć, nie musisz pozwolić, aby osłabła w portfelu. Możesz użyć jednej z tych samych stron odsprzedaży, aby zamienić ją na gotówkę.

Ile dostaniesz za niechcianą kartę upominkową, zależy od kilku czynników, w tym popularności sklepu i kwoty na karcie upominkowej. Karty do bardziej popularnych sklepów poruszają się szybciej i z niższym rabatem, więc możesz spodziewać się większej wartości od nich.

8. Organizuj Karty Upominkowe Za Pomocą Telefonu

Jeśli masz dużo kart upominkowych, łatwo je zgubić lub zostawić w domu, gdy ich potrzebujesz. Ale możesz zapisać je na smartfonie, zamiast nosić je ze sobą.

Dzięki aplikacjom takim jak Card Smash (dostępnym w Mac App Store lub iTunes na iPhone ’ a lub Google Play na urządzenia z systemem Android) możesz robić zdjęcia swoich kart podarunkowych (plus karty lojalnościowe w sklepie), aby zawsze wiedzieć, jakie masz karty. Card Smash pomaga również śledzić salda.

9. Wypłata Kart Podarunkowych O Niskim Saldzie

Posiadanie karty podarunkowej, która ma tylko kilka dolarów, może być denerwujące. Trudno wydać dokładnie wartość karty podarunkowej, co oznacza, że albo musisz wydać pieniądze z kieszeni, albo acz wyjątkiem utraty pieniędzy, które nie zostały wydane.

Na szczęście, w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz być w stanie uzyskać gotówkę na karty podarunkowe o niskim saldzie.

Na przykład możesz zrealizować karty upominkowe po wydaniu co najmniej 90% ich wartości nominalnej. Zasady różnią się w zależności od stanu, ale stany, w których obowiązują przepisy dotyczące wymiany kart o niskim stanie równowagi, obejmują:

  • Kalifornia
  • Colorado
  • Maine
  • Massachusetts
  • Montana
  • New Jersey
  • Oregon

Sprzedawcy zazwyczaj nie reklamują tej usługi, więc sprawdź zasady swojego stanu. Karty upominkowe można zazwyczaj zrealizować, odwiedzając biuro obsługi klienta w sklepie.

10. Użyj pozostałego salda na ogólnych kartach podarunkowych

Niektóre karty upominkowe nie są powiązane z konkretnym sklepem. Te ogólne karty upominkowe, takie jak Visa, Mastercard lub American Express, działają podobnie jak karty debetowe. Pozwalają używać ich w każdym sklepie w sieci kart.

Ale podobnie jak typowe karty upominkowe, karty te są podatne na niskie salda resztkowe, które są niewygodne w użyciu po wydaniu większości ich wartości.

Istnieje wiele sposobów na wyeliminowanie tych kart, aby uzyskać z nich jak największą wartość. Większość sklepów pozwala na użycie wielu kart w jednej transakcji, więc jedną z opcji jest zabranie ze sobą stosu kart o niskim saldzie przy następnym zakupie artykułów spożywczych.

Inną strategią jest używanie kart do małych zakupów online, zwłaszcza gdy możesz łatwo kontrolować kwotę, którą wydajesz. Popularnym przykładem jest użycie tych kart do załadowania salda karty upominkowej Amazon z dokładną kwotą pozostawioną na ogólnej karcie upominkowej.

Na przykład, jeśli masz kartę podarunkową Visa o wartości 1,37 USD i Kartę Podarunkową Mastercard o wartości 5,39 USD, załaduj obie karty na swoje konto Amazon.

Inne sklepy internetowe mogą oferować podobne opcje, dzięki czemu można zerować ogólne karty upominkowe u tych sprzedawców.

Ostatnie Słowo

Te wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy nie ograniczają się do codziennego życia.

Mogą również pomóc ci zaoszczędzić pieniądze, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się dać kartę podarunkową w prezencie. Jeśli rabat jest wystarczająco duży, może nawet okazać się, że jesteś w stanie być bardziej hojny, jednocześnie oszczędzając dużo pieniędzy.

Thinkorswim Review – Jak ta platforma handlowa wygląda?

Poprzedni wpis

Jak korzystać z aplikacji inwestycyjnych dla początkujących

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły