Artykuły

10 najlepszych usług zbierania zapasów w grudniu 2021

0

W dłuższej perspektywie rynek akcji zwraca średnio około 10%. Inwestorzy, którzy chcą usiąść i zrelaksować się, mogą umieścić swoje inwestycje giełdowe na autopilocie, inwestując w fundusze indeksowe, ewentualnie zarządzane przez robo-doradcę lub doradcę inwestycyjnego. To proste i działa.

Ale co, jeśli nie jesteś zadowolony ze średnich zysków?

Inwestorzy poszukujący przewagi nad rynkiem często szukają pojedynczych akcji, które będą pokonywać rynek. I podczas gdy niektórzy sami badają te zapasy, używając metod takich jak strategia can SLIM, inni nie mają nic przeciwko opieraniu się na ekspertach od akcji, aby analizować zapasy dla nich.

Wpisz: usługi kompletacji zapasów.

Co To jest usługa kompletacji zapasów?

Usługi kompletacji akcji robią dokładnie to, co brzmią — wybierają konkretne akcje, które ich zdaniem przewyższą szerszy rynek akcji. Polecają ci te akcje, abyś mógł działać lub ignorować według własnego uznania.

Brzmią prosto i są, ale wielu nowych inwestorów myli je z podobnie brzmiącymi usługami.

Na przykład Skanery zapasów to narzędzia, które pomagają odfiltrować tysiące dostępnych zapasów do kilku możliwych do opanowania, w oparciu o precyzyjne kryteria.

Skanery giełdowe, choć powiązane, są kolejnym rodzajem internetowego narzędzia inwestycyjnego, które strumieniuje dane związane z giełdami i alerty w czasie rzeczywistym.

I, oczywiście, maklerzy oferują rzeczywisty mechanizm kupna i sprzedaży akcji online.

Należy pamiętać, że usługi te często się pokrywają. Większość maklerów oferuje narzędzia do przesiewania zapasów. Niektóre Skanery zapasów oferują skanowanie zapasów w czasie rzeczywistym.

Na co zwrócić uwagę w usłudze kompletacji zapasów

Podobnie jak w przypadku wszystkiego innego w życiu, niektóre usługi zbierania zapasów są lepsze niż inne.

Ale zbieracze Zapasów nie różnią się po prostu w zależności od jakości. Różnią się również ostrością.

Wielu specjalizuje się w obsłudze dziennych handlowców lub handlowców swingowych, pomagając im zidentyfikować akcje gotowe do gwałtownego skoku lub spadku tego dnia lub w następnym tygodniu. Inne służą długoterminowym inwestorom typu buy-and-hold, polecając akcje, które ich zdaniem będą szybko rosły w nadchodzących latach.

Przede wszystkim poszukaj zbieraczy akcji z mocnymi osiągnięciami w pokonywaniu rynku. Żaden selektor akcji nie będzie miał prawa każdego połączenia, ale sprytni okazują się mieć rację znacznie częściej niż źle.

Przed podjęciem porady inwestycyjnej od dowolnego selektora akcji, zweryfikuj ich bona fides w formie udokumentowanych osiągnięć. Porównuj zyski swoich typów na rynku w miarę możliwości. Nie ma znaczenia, czy ich typy odnotowały w ubiegłym roku wzrost o 30%, jeśli rynek wzrósł o 35%.

Im dłuższe osiągnięcia, tym lepiej. Szukaj doświadczenia w selektorach akcji, ponieważ rok lub dwa dobre typy mogą sprowadzać się do szczęścia. Dwadzieścia lat mocnych wyborów wskazuje na umiejętności.

Przyjrzyj się również integralności zbieraczy akcji. Etyczne i przejrzyste zbieracze akcji nigdy nie wprowadzają odbiorców w błąd, rejestrując wygrane w transakcjach, ale pozostawiając na przykład otwarte przegrywające transakcje i tylko zgłaszając zamknięte wygrane.

Podobnie, nigdy nie rejestrują zysków przed ich wykonaniem i ręką. Nie domagają się wygranych za hipotetyczne historyczne zyski, których faktycznie nie zarobili, mówiąc: „nasz system zarobiłby 1000% zysku w ciągu ostatnich 10 lat!”

Szukaj wskaźników wiarygodności i przejrzystości, takich jak bezpłatne okresy próbne i gwarancje zwrotu pieniędzy. Zawsze pomaga wypróbować usługę przed zaangażowaniem pieniędzy na stałe.

Na koniec upewnij się, że rozumieszr strategia kompletacji zapasów. Renomowani zbieracze akcji wyjaśniają swoje podejście i analizę danych, których używają, więc odrabiaj lekcje, aby zrozumieć metodologię selektora akcji i upewnić się, że jest ona zgodna z twoimi osobistymi celami inwestycyjnymi.

Najlepsze Usługi Kompletacji Zapasów

Niezależnie od twojej strategii inwestycyjnej, istnieje usługa kompletacji zapasów zaprojektowana dla ciebie.

Oto najlepsze obecnie dostępne, które pomogą Ci pokonać rynek.

1. The Motley Fool Stock Advisor

Przeznaczony dla: inwestorów typu Buy-and-hold

Pstrokaty głupiec istnieje od około trzech dekad i zdobył swoje miejsce na czele tabeli wśród długoterminowych zbieraczy akcji.

The Motley Fool pokazuje, że ich wybór doradcy giełdowego przyniósł prawie pięć razy więcej zwrotów od S&P 500 od momentu ich powstania, od października 2021 roku. To skumulowany zwrot w wysokości 683% w porównaniu do S&P na 143%, co sprawia, że dość imponujący wizualny:

Dodatkowo wzmacniając integralność ich podejścia, zachęcają cię do przestrzegania trzech zasad inwestowania, gdy się zarejestrujesz:

 1. Posiadaj co najmniej 15 akcji.
 2. Trzymaj swoje akcje przez co najmniej pięć lat.
 3. Spodziewaj się spadków na rynku co pięć lat.

The Motley Fool został założony w 1993 roku przez dwóch braci, Davida i Toma Gardnerów. W ciągu dziesięcioleci obaj bracia napisali cztery Bestsellery, nawiązali współpracę z NPR w zakresie inwestowania w segmenty radiowe i uruchomili serię szalenie popularnych podcastów.

Dzięki ponad 700 000 subskrybentom ich usługa doradcy giełdowego wykonała spektakularnie według dowolnego standardu.

Usługa obejmuje cztery biuletyny co miesiąc, począwszy od pierwszego czwartku miesiąca, a następnie co tydzień.

Pierwsze i trzecie biuletyny zawierają nową rekomendację giełdową,a drugie i czwarte biuletyny czwartkowe zawierają pięć nowych ofert akcji Best Buys Now. Te ostatnie zawierają poprzednie typy, które nadal polecają jako mocne kupony.

Gdy zmieniają się warunki rynkowe, subskrybenci otrzymują e-maile z rekomendacjami „sprzedaj” w czasie rzeczywistym. Subskrybenci otrzymują również dostęp do raportu Fool „Top 10 Best Stock to Buy RIGHT now „i ich” Top 5 Starter Stock”, które polecają wszystkim nowym inwestorom.

Subskrypcja doradcy giełdowego kosztuje $199 rocznie, z rabatem $ 79 na pierwszy rok (tylko nowi członkowie). Dzięki 30-dniowej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy możesz wypróbować pełny cykl miesięczny przed podjęciem decyzji, czy kontynuować.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję Motley Fool i jego usług.

Dowiedz Się Więcej

2. The Motley Fool Rule Breakers

Przeznaczony dla: inwestorów typu Buy-and-hold

The Motley Fool oferuje coś więcej niż subskrypcję flagowego doradcy giełdowego. Biuletyn Rule Breakers zawiera typy akcji” hidden gem ” growth, a zwłaszcza firmy, które są gotowe do zakłócenia swoich branż.

Od momentu powstania w 2004 r., typy akcji łamaczy reguł powróciły 371%, według Motley Fool. To w przeciwieństwie do S & P 500 123% w tym samym okresie.

Jeśli brzmi to słabiej niż zyski z pick Advisor, pamiętaj, że Stock Advisor wystartował kilka lat wcześniej.

Łamacze Zasady wybory akcji wydają się być up-and-comers, a nie ustalone mega-korporacje. To dodaje element ryzyka, więc rozważ łamanie reguł tylko wtedy, gdy szukasz akcji o słabym wzroście, których szerszy rynek jeszcze nie odkrył.

Jak doradca giełdowy, subscribers otrzymują rekomendacje giełdowe w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, a pięć nowych Best Buys teraz w drugi i czwarty czwartek. Otrzymujesz również powiadomienia o sprzedaży w czasie rzeczywistym i dostęp do zapasów startowych Motley Fool ’ s.

Przy 299 USD rocznie łamacze reguł kosztują nieco więcej niż Doradca giełdowy, a Ty otrzymujesz tę samą 30-dniową gwarancję.

Dowiedz Się Więcej

3. Szukam Alfa Premium

Zarejestruj się, a otrzymasz 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Przeznaczony dla: inwestorów typu Buy-and-hold, day traderów

Seeking Alpha Premium to potężny pakiet narzędzi do analizy rynku zaprojektowany, aby pomóc ci stać się najlepszym inwestorem lub traderem-lub jednym i drugim-jakim możesz być.

Za $ 19.99 miesięcznie-roczne oszczędności w wysokości $ 120-poszukując Alpha Premium dostarcza:

 • Nieograniczony dostęp do treści premium tworzonych i kuratorowanych przez poszukiwanie głębokiej stajni ekspertów Alpha
 • Wyszukiwanie ocen autora alfa i wskaźników wydajności autora
 • Własne oceny quant dostępne nigdzie indziej
 • Nieograniczone zarobki wywołania audio i transkrypcje
 • Wydajne Przesiewacze akcji
 • Paski boczne artykułów z kluczowymi danymi, wykresami i ocenami
 • Śledzenie wyników każdego pomysłu inwestycyjnego
 • I wiele więcej

Dowiedz Się Więcej

4. Pomysły Na Handel

Zaprojektowany dla: Day traders

Platforma oprogramowania Trade Ideas wykorzystuje sztuczną inteligencję o nazwie „Holly” do generowania rekomendacji handlowych w czasie rzeczywistym dla subskrybentów. Składa się z ponad 70 zastrzeżonych algorytmów, Holly uruchamia ponad milion symulowanych transakcji każdej nocy przed rozpoczęciem dnia handlowego.

Następnie proponuje wybór akcji w czasie rzeczywistym, wraz z zalecanymi punktami wejścia i wyjścia. Zapewnia to kompletny plan dzienny dla każdego wyboru.

Trade Ideas posiada również własnego wewnętrznego brokera, dzięki czemu możesz upoważnić Holly do wykonywania transakcji w Twoim imieniu, zamiast kupować lub sprzedawać ręcznie za pośrednictwem własnego oddzielnego konta maklerskiego.

Jedną z szczególnie fajnych funkcji, które obejmują pomysły handlowe, jest ich symulowana opcja handlowa. Pozwala handlować z fałszywymi pieniędzmi i budować poziom komfortu, zanim zaczniesz rzucać ciężko zarobioną gotówką na rynku.

Wiele funkcji trade Ideas ma wysoką cenę. Plany zaczynają się od $1,068 rocznie, a jeśli chcesz w pełni korzystać z Holly AI, musisz uaktualnić swój plan Premium do $2,268.

Ale za tę cenę masz dostęp do prawdopodobnie najlepszego oprogramowania do handlu dziennego w branży.

Dowiedz Się Więcej

5. Mindful Trader

Zaprojektowany dla: swing traders

Piękno uważnego inwestora polega na tym, że nie musisz stale czekać w gotowości, czekając na alerty handlowe.

Zalecane transakcje swingowe trwają do 10 dni między kupnem a sprzedażą, więc możesz kupić w dowolnym momencie w ciągu dnia handlowego. To kluczowy atut, biorąc pod uwagę, że większość z nas nie może przyklejać gałek ocznych do ekranu przez cały dzień, czekając na wyskakujące alerty.

Eric Ferguson, założyciel firmy Mindful Trader, wykorzystał dziesiątki lat danych giełdowych poprzez analizę statystyczną, aby stworzyć algorytm, który ostrzega go-i ciebie-o wysoce prawdopodobnych ruchach na rynku. Obejmuje transakcje giełdowe, kontrakty futures i transakcje opcyjne. W 2021 roku dodał również akcje odpowiadające jego transakcjom futures, więc możesz je naśladować, nawet jeśli nie chcesz kłopotów z handlem futures.

Eric aktualizuje swoją stronę dla zalogowanych subskrybentów, gdy wykonuje transakcję, więc możesz zrobić to samo na twoim koncie maklerskim. Robi przytłaczającą większość swoich transakcji w ciągu pierwszej pół godziny od otwarcia rynków każdego dnia, więc możesz po prostu sprawdzać witrynę raz dziennie. W przypadku transakcji swingowych nie są one tak wrażliwe na czas, jak szybsze transakcje dzienne.

Podoba mi się również recenzja backtest hipotetycznych zwrotów Mindful Trader. W ciągu ostatnich 20 lat system handlowy Erica przynosiłby średni roczny zwrot w wysokości 143%. Zestawienie zwrotów z roku na rok można zobaczyć tutaj.

Osobiście śledzę transakcje Erica od około 9 miesięcy. W tym czasie uzyskałem roczny zwrot w wysokości 31,2%.

To nie znaczy, że przez kilka miesięcy nie dostajesz strat. Wszyscy handlowcy znają uczucie opadania żołądka z serii przegranych transakcji. W backtestach Erica mediana obsunięcia rachunku wyniosła 28%.

Nie ma co lekceważyć. Mogę osobiście zaświadczyć, jak wstrząsające jest przejście z tysięcy dolarów w górę w ciągu miesiąca do tysięcy dolarów w dół, wszystko w ciągu zaledwie kilku dni.

Mindful Trader pobiera miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 47 USD. Chociaż nie jest tani jako taki, jest tańszy niż wielu konkurentów. Miesięczny okres rozliczeniowy oznacza, że możesz wypróbować go przez miesiąc lub dwa, a następnie anulować bez utraty fortuny, jeśli nie podoba ci się styl handlu.

Dowiedz Się Więcej

6. Pilot Trading

Przeznaczony dla: handlowców kryptowalut, kontraktów futures, forex i zwykłych akcji

Pilot Trading oferuje oparte na psychologii algorytmy sztucznej inteligencji, które przewidują, kiedy ceny aktywów zmienią kierunek, nie tylko prezentując swoje obecne trendy. Aby handel był jeszcze szybszy i łatwiejszy, łączą się bezpośrednio z wieloma kontami maklerskimi w celu handlu w aplikacji.

Jedną z funkcji, która wyróżnia Pilot Trading, jest szerokość aktywów, które obejmuje. Poza akcjami obejmują one również kontrakty futures, forex i trendy kryptowalut oraz przewidywane punkty swing. A jeśli jesteś nowy w handlu którymkolwiek z tych aktywów, Pilot Trading oferuje symulowane konto handlowe papieru do ćwiczeń.

Co najlepsze, Pilot Trading rezygnuje z ogromnych opłat członkowskich pobieranych przez wielu konkurentów. Pobierają płaski $ 19.95 miesięcznie, z dostępem do wszystkich funkcji. Bez upsellingu, bez osobnych cen za Dzwonki i gwizdki, tylko jedna przystępna cena dla wszystkich użytkowników.

Dowiedz Się Więcej

7. Warrior Trading

Zaprojektowany dla: Day traders

Warrior Trading przoduje w edukacji, a to zaczyna się od jej założyciela Rossa Camerona.

Cameron prowadzi bardzo osobiste rozmowy na czacie, kanały audio i wideo w czasie rzeczywistym. Abonenci mogą nawet zobaczyć własne transakcje Cameron w czasie rzeczywistym, wraz z innymi profesjonalnymi handlowcami i nauczycielami firmy.

Aby pomóc nowym inwestorom w rozpoczęciu działalności, Warrior Trading zapewnia serię bezpłatnych filmów edukacyjnych oprócz narzędzi edukacyjnych premium.

W zabawnym ćwiczeniu Cameron otworzył publicznie widoczne nowe konto za jedyne $500, a on pozwala subskrybentom oglądać, jak rośnie do celu $ 1 milion. Tylko w pierwszym miesiącu wzrósł z 500 $do ponad 53 000$.

Warrior Trading codziennie dostarcza biuletyn z garstką akcji do obejrzenia tego dnia. Możesz użyć ich skanera w czasie rzeczywistym, aby śledzić je i inne akcje w ciągu dnia handlowego i tworzyć powiadomienia SMS, a także powiadomienia e-mail o terminowych transakcjach. Aby budować zaufanie, można handlować z fałszywych pieniędzy za pomocą ich symulatora.

All that personaUwaga kosztuje ładny grosz. Usługa Pro Warrior Trading kosztuje zawrotne 5997 USD rocznie, więc nie podoba się to lekko ciekawskim. Alternatywnie możesz wypróbować kurs początkujący wojownika,ale nie jest on tani w cenie 997 USD przez pierwszy miesiąc, a następnie automatycznie odnawiany 197 USD miesięcznie. Nie podoba mi się również, że nie podają ceny na stronie sprzedaży. Ale mają silną reputację wyników.

Dowiedz Się Więcej

8. Investors Underground

Zaprojektowany dla: Day traders

Kolejna platforma edukacyjna, Investors Underground zapewnia ponad 700 lekcji wideo i przewodników. Organizuje częste seminaria internetowe z dużą ilością sesji pytań i odpowiedzi.

Investors Underground wysyła codzienny biuletyn z listami obserwacyjnymi i planami gier, więc przychodzisz na rynek przygotowany. Kiedy zadzwoni dzwonek, aby rozpocząć dzień handlowy, możesz dołączyć do innych inwestorów na czacie, aby porównywać notatki, zadawać pytania i monitorować skanowanie akcji w czasie rzeczywistym i alerty.

Te alerty giełdowe nie zawierają jednak opcji SMS, funkcja wielu handlowców preferuje bardziej pasywne alerty e-mail.

Mimo, że nie jest to tanie, członkostwo inwestorów w podziemiach nadal wynosi mniej niż jedną trzecią opłaty Warrior Trading. Usługa kosztuje 1897 USD rocznie, a opcjonalnie możesz dodać dostęp do kursów premium, jeśli chcesz zwiększyć swoją grę handlową. Jeśli chcesz spróbować przez miesiąc, możesz płacić co miesiąc w $297 miesięcznie.

Według inwestorów, ich klienci nadal chętnie płacą. Twierdzą, że 91% swoich subskrybentów zgłasza członkostwo jako dobrą wartość, a 83% twierdzi, że ich handel poprawił się po dołączeniu.

Dowiedz Się Więcej

9. Alerty Tim

Zaprojektowany dla: Penny stock day traders

Timothy Sykes zaczął handlować w swoich latach preteen z około $12,000 w bonach na bar micwę. Zanim skończył studia, stał się milionerem na własny rachunek, handlując akcjami groszowymi.

Od tego czasu Sykes uruchomił serię platform i usług związanych z finansami, w dużej mierze zaprojektowanych, aby pomóc traderom zarabiać więcej pieniędzy.

Jego alerty Tim dostarczają codzienne biuletyny około 8 rano EST, aby rozłożyć listy obserwowanych na dzień, a handlowcy otrzymują alerty przez e-mail, SMS lub powiadomienia push w czasie rzeczywistym przez cały dzień o transakcjach Sykes. Abonenci uzyskują dostęp do czatu na żywo wraz z zastrzeżoną aplikacją mobilną.

Subskrypcja Tim Alerts kosztuje $697 rocznie, dzięki czemu jest bardziej przystępna niż niektórzy jego konkurenci. Na wyższym poziomie subskrypcji — Pennystocking Silver za $1,297 rocznie — członkowie otrzymują dostęp do ponad 6,000 filmów edukacyjnych i cotygodniowych aktualizacji wideo.

Oprócz alertów Tim, Sykes uruchomił szereg udanych platform finansowych. Jego Profit.ly platforma służy jako społeczność dla ponad 160 000 Day traderów, gdzie mogą otwarcie dzielić się swoimi transakcjami i wynikami.

Sykes stworzył także Investimonials.com, społecznościowa Platforma przeglądów produktów i usług finansowych, oraz StocksToTrade.com, przeglądarka akcji i platforma handlowa.

Dowiedz Się Więcej

10. Superman Trades

Zaprojektowany dla: handlowców skalpów, handlowców swingowych i handlowców technicznych

Paul Scolardi ma prawie dwie dekady doświadczenia jako przedsiębiorca i certyfikowany księgowy, a także stał się samodzielnym milionerem handlującym akcjami.

Scolardi prowadzi swoją usługę subskrypcji Supermana przez Timothy ’ ego Sykesa Profit.ly platform. Subskrybenci otrzymują codzienne biuletyny Stock watchlist, alerty w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail i SMS oraz komentarze w czasie rzeczywistym ze Scolardi i innymi handlowcami w jego czacie. Pakiet Superman Alerts kosztuje $147 miesięcznie.

Za dodatkowe $ 100, subskrybenci Superman Pro otrzymują cotygodniowe filmy, dostęp do bogatej edukacyjnej biblioteki wideo, raporty z badań giełdowych premium i śledzenie zarobków.

Chociaż Scolardi uczy handlu dziennego — często w szybkich transakcjach „skalpowych”-to, co odróżnia go od innych guru handlu, to jego doświadczenie jako handlowca swingowego. Handlowcy Swing trzymają akcje dłużej niż jeden dzień, ale nadal krótko (często kilka dni lub tygodni).

Dowiedz Się Więcej

Ostatnie Słowo

Twoje prawdopodobieństwo sukcesu jako day lub swing trader zależy od jakości Twoich informacji. Aktualne, dokładne informacje sprawiają, że zysk jest możliwy dla traderów; bez niego pokonanie rynku jest prawie niemożliwe.

Ale oprócz up-to-the-second alertów finansowych, inwestorzy i inwestorzy długoterminowi również potrzebują pomocy w zawężeniu pola z tysięcy akcji do garstki. To tam usługi kompletacji zapasów się przydają.

I oczywiście pomagają w edukacji. Handel lub inwestowanie w poszczególne akcje nie jest pasywne i łatwe, jak inwestowanie w fundusze indeksowe. Wymaga to głębokiej wiedzy i umiejętności, a dobre usługi kompletacji zapasów zapewniają nie tylko alerty i listy obserwowanych, ale także powtarzalny system, który może śledzić każdy trader lub inwestor.

Obietnica jest taka, że jeśli zastosujesz się do systemu, możesz pokonać rynek.

Przewodnik Po Darach Słuszności

Poprzedni wpis

6 najlepszych usług transmisji na żywo TV w grudniu 2021

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły