Artykuły

10 najlepszych czatów giełdowych do dzielenia się pomysłami na handel i inwestowanie

0
10 najlepszych czatów giełdowych do dzielenia się pomysłami na handel i inwestowanie

Ludzie są istotami społecznymi. Istnieje jednak wiele tematów tabu, o których rzadko mówi się otwarcie, a jednym z najlepszych przykładów są Finanse.

Stwarza to pewną zagadkę dla handlowców, którzy chcą rozmawiać o giełdzie. Do kogo idziesz, gdy chcesz poznać opinię na temat nowej strategii day-tradingowej lub jeśli potrzebujesz porady, aby znaleźć kolejną dużą okazję do handlu? Co zrobić, jeśli masz pytania dotyczące alokacji aktywów, ale nie masz gotówki, aby zapłacić doradcy finansowemu? Co jeśli po prostu lubisz giełdę i chcesz z kimś o tym porozmawiać?

Wprowadzenie Internetu umożliwiło uzyskanie bezpośredniego dostępu do ekspertów, którzy znają się na Wall Street. Obecnie istnieje niezliczona ilość społeczności internetowych, których członkowie komunikują się za pośrednictwem czatów handlowych online.

Najlepsze Czaty Stock

Przy wszystkich forach dyskusyjnych online i znaczącym zainteresowaniu giełdą, sensowne jest tylko to, że istnieje ogromna społeczność uczestników Wall Street, którzy spotykają się na różnych czatach giełdowych każdego dnia.

Niezależnie od tego, czy szukasz handlu dziennego i potrzebujesz wskazówek, czy jesteś profesjonalistą rynku, który lubi dzielić się poradami i sztuczkami z up-and-comers, istnieje wiele czatów dla ciebie.

Od czego zacząć? Poniżej znajduje się 10 najlepszych czatów do inwestowania i handlu online-rozważ wpadnięcie i sprawdzenie, co myślisz o społecznościach!

1. Benzinga

Marka Benzinga cieszy się dużym zaufaniem i podziwem wśród społeczności inwestującej. Założona w 2010 roku przez przedsiębiorcę Jasona Raznicka, firma szybko stała się jedną z największych społeczności inwestorów i traderów online.

Jeśli chodzi o czaty związane z inwestowaniem i day tradingiem, niewiele innych jest tak solidnych jak Benzinga. istnieją tysiące członków, z których wszyscy są aktywnymi członkami społeczności, zbierając informacje lub dzieląc się wskazówkami, sztuczkami i wskazówkami.

Nie martw się, że jesteś nowy w branży i nie znasz żargonu inwestycyjnego. Nie tylko większość ludzi na platformie jest bardzo przyjazna, ale pokój czatowy jest moderowany przez personel Benzinga Pro, aby usunąć wszelkie trolle.

Niestety, czat jest dostępny tylko dla abonentów Benzinga Pro, więc będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę za dostęp. Dobrą wiadomością jest to, że kiedy płacisz miesięczną opłatę, czat jest daleki od jedynego bonusu, który będziesz cieszyć się jako subskrybent. Niektóre z najbardziej ekscytujących obejmują:

 • squawk box. squawk box to szybki system ostrzegania dźwiękowego zaprojektowany, aby zapewnić możliwości dziennym handlowcom, zanim rynek je podniesie, ostatecznie dając ci przewagę podczas handlu.
 • Lista Obserwowanych. Uzyskasz również dostęp do listy obserwacyjnej zaprojektowanej w celu wskazania akcji, które najprawdopodobniej wykonają największe przebiegi w sesji lub sesjach przed tobą. Ta lista okazała się nieoceniona dla niezliczonych inwestorów i traderów.
 • Kanał Informacyjny Na Żywo. Każda wiadomość o spółce notowanej na giełdzie może działać jako katalizator, wysyłając cenę akcji w górę lub w dół. Kanał informacyjny Benzinga na żywo daje ci jasny obraz tego, co dzieje się na rynku przez cały czas, a Ty będziesz miał okazję zagłębić się w historie, które mają potencjał, aby wywrzeć największy wpływ na ceny akcji.

Koszt

Po pierwszej rejestracji będziesz cieszyć się pełnym dostępem do wszystkiego, co Benzinga Pro ma do zaoferowaniawo tygodnie za darmo. Jednak po upływie okresu wstępnego ceny są następujące:

 • Podstawowe ($95 miesięcznie lub $948 rocznie). Z podstawowym członkostwem uzyskasz dostęp do czatów Benzinga Pro, a także podstawowych opóźnionych kwotowań Nasdaq, alertów z list obserwowanych, statystyk giełdowych, przeprowadzek giełdowych, dostępu do kanałów informacyjnych i pakietu kalendarzy firmy.
 • Niezbędne ($177 miesięcznie lub $1,404 rocznie). Dzięki członkostwu Essentials otrzymasz wszystko powyżej, a także podstawowe notowania Nasdaq w czasie rzeczywistym, Skrzek audio, czat newsdesk, wskaźniki nastrojów i sygnały giełdowe.
 • Roczne opcje mentoringu ($347 miesięcznie lub $3,372 rocznie). Wreszcie, dzięki corocznemu członkostwu w programie Options Mentoring, otrzymasz wszystko powyżej, a także mentoring handlowy i edukację od autora i tradera Nic Chahine, przeglądy rynku, które dają Ci możliwość dopasowania strategii Chahine oraz dostęp do pokoju czatu options Inner Circle.

2. Stocktwits

Stocktwits to kompletna platforma mediów społecznościowych dla inwestorów i traderów wszelkiego rodzaju, która zgromadziła społeczność milionów członków. Za pośrednictwem platformy będziesz mógł założyć profil, tak jak na Facebooku lub LinkedIn. Stamtąd będziesz mógł komunikować się bezpośrednio z innymi członkami lub dołączać do rozmów na forach dyskusyjnych skupionych wokół ulubionych akcji.

Jako jedna z największych społeczności handlowych na świecie rzadko znajdziesz puste forum dyskusyjne, a podczas gdy w każdej tak dużej społeczności będą kłótnie, zdecydowana większość członków jest tam z tych samych powodów, dla których jesteś i jesteś przyjazny dla nowicjuszy.

Jedną z dużych zalet platformy jest to, że firma dokłada starań, aby wyeliminować ciężką promocję, zapewnić ostrzeżenia na forach dyskusyjnych, gdy zapasy wydają się być celami pompowania i wysypisk i innych programów, i ostrzegać, gdy wiadomości dotyczące firmy zostały opublikowane.

Jako czat, platforma jest jedną z najlepszych, ale oferuje znacznie więcej niż tylko zabawne miejsce do czatowania. Niektóre z najbardziej ekscytujących funkcji, do których uzyskasz dostęp po rejestracji, to:

 • Heatmap. Na platformie znajduje się mapa cieplna składająca się z zielonych, czerwonych i szarych pól. Zielone pola reprezentują zapasy, które poruszają się w górę, czerwone oznaczają te, które poruszają się w dół, a szare oznaczają zapasy płaskie.
 • Podcasty. Firma organizuje trzy podcasty, w tym Panic with Friends, After Hours I Girls Just Wanna Have Funds, z których wszystkie są dostępne na Apple Podcasts i Spotify i są warte posłuchania.
 • Rankingi. Strona rankingowa przedstawia trendy według procentu zmiany ceny, aktywności społecznej i wolumenu obrotu.
 • Kalendarz Zarobków. Wreszcie, członkowie mają dostęp do kalendarza zarobków, który zapewnia zaawansowane powiadomienia o dokładnie, Kiedy firmy mają opublikować swoje wyniki finansowe.

Koszt

Zdecydowana większość funkcji na platformie jest całkowicie darmowa, nie wymaga prób ani karty kredytowej. W rzeczywistości jedyną rzeczą, za którą zapłacisz, jest dostęp do czatów premium i towarów, jeśli zdecydujesz się kupić je w sklepie.

3. Pomysły Na Handel

Trade Ideas to oprogramowanie handlowe i firma edukacyjna, która koncentruje się na dostarczaniu traderom narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu na rynku. Podczas gdy zdecydowana większość usług oferowanych za pośrednictwem platformy jest dostępna tylko z płatną subskrypcją, dostęp do czatu day-trading jest całkowicie bezpłatny. >

Ponieważ głównym celem firmy jest technologia handlowa i edukacja, a nie długoterminowe inwestowanie, oferowany czat jest idealny dla aktywnego tradera szukającego przyjaciół, mentorów lub mentees w branży.

Niektóre z najgorętszych tematów w pokoju obejmują analizę techniczną, trendy akcji i strategie handlowe. Jak każdy wysokiej jakości czat, moderatorzy są aktywni, aby utrzymać pokój na temat.

Oprócz pokoju czatu, niektóre z najbardziej imponujących funkcji usług Trade Ideas obejmują:

 • Holly. Holly jest sztuczną inteligencją firmy, zaprojektowaną specjalnie do wykrywania silnych możliwości handlowych z błyskawiczną prędkością. Holly jest w stanie wskazać atrakcyjne możliwości handlowe, a Ty możesz jej użyć, aby całkowicie zautomatyzować swoje działania handlowe.
 • Symulowany Handel. Symulator handlu daje możliwość przetestowania strategii handlowej za pomocą wirtualnej gotówki, aby upewnić się, że jest skuteczna przed umieszczeniem ciężko zarobionych greenbacks na linii.
 • Możliwości Tworzenia Wykresów. Odnoszący sukcesy traderzy znają wartość Wykresów, a im więcej mają Wykresów, tym dokładniejszy będziesz handlować. Wykresy dostępne za pośrednictwem platformy nie mają sobie równych.
 • Brokerage Plus. Dzięki tej usłudze będziesz w stanie identyfikować możliwości handlowe, tworzyć niestandardowe skany i tworzyć niestandardowe strategie, a wszystko to przy automatyzacji handlu za pomocą połączonego interaktywnego konta brokerów.

Koszt

Jak wspomniano powyżej, czat trade Ideas jest w 100% darmowy, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji oferowanych przez firmę, musisz zarejestrować się w jednym z następujących członkostwa:

 • Standard (118 USD miesięcznie lub 1068 USD rocznie). Członkowie Standard otrzymują dostęp do symulowanego handlu w czasie rzeczywistym, czatu handlowego na żywo, strumieniowych pomysłów handlowych, 10 jednoczesnych Wykresów, wizualnego asystenta handlu opartego na wykresach, do 500 alertów cenowych i specjalnych obszarów roboczych.
 • Premium (228 USD miesięcznie lub 2268 USD rocznie). Dzięki subskrypcji premium otrzymasz wszystko powyżej, a także do 20 jednoczesnych Wykresów, Holly, opartą na wykresach pomoc w handlu AI, sygnały wejścia i wyjścia, narzędzia do oceny ryzyka, autotrading oraz możliwość budowania i testowania dowolnej strategii handlowej.

4. Akcje BlackBox

Blackbox stock to kolejna firma zajmująca się technologią handlową z solidnym pokojem czatu. Z tysiącami członków społeczność jest niezwykle aktywna, a funkcje społecznościowe na platformie są imponujące.

Istnieje kilka sposobów komunikowania się z innymi na platformie. Oczywiście Blackbox Stocks ma swój własny czat, w którym często publikowane są potwierdzenia transakcji, wskazówki, strategie i inne. Będziesz także mógł śledzić trendy akcji i członków.

Poza dedykowanym pokojem czatowym, członkowie BlackBox Stock są również bardzo aktywni na swoich Discord i prywatnych grupach na Twitterze.

Podobnie jak w przypadku większości innych na tej liście, platforma oferuje znacznie więcej niż tylko funkcje społecznościowe. Niektóre z najbardziej ekscytujących obejmują:

 • Skanery Giełdowe. Członkowie mają dostęp do konfigurowalnych skanerów giełdowych, dzięki czemu znalezienie potencjalnie lukratywnych możliwości na rynku jest proste.
 • Opcje Skanera. Skaner opcji daje wgląd w to, co instytucje robią z danymi w czasie rzeczywistym i wiadomościami. Skaner dostarcza również informacji o aktualizacjach i obniżkach analityków w miarę ich występowania.
 • Edukacja. Członkowie aluzyskaj więc dostęp do crash course na temat handlu akcjami i opcjami oraz korzystania z narzędzi platformy. Ponieważ wykształcone decyzje na rynku wydają się być najbardziej opłacalne, cechy edukacyjne okażą się nieocenione.

Koszt

Program akcji BlackBox jest członkostwem typu „wszystko albo nic” z jednym poziomem usług, co oznacza, że po subskrypcji będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji. Możesz zapłacić $99.97 miesięcznie lub zaoszczędzić 20%, kupując roczną subskrypcję za $959.

5. Warrior Trading

Warrior Trading jest obecnie jedną z najbardziej wszechstronnych platform edukacyjnych online. Ponieważ większość edukacji koncentruje się na wsparciu społeczności, ma sens tylko to, że ich platforma obsługuje tętniącą życiem społeczność.

Założona przez profesjonalnego tradera Rossa Camerona, platforma obsługuje kilka czatów, w tym:

 • Mały-CapLive Trading Room. Prowadzony przez Rossa Camerona, ten czat pozwala na dyskusję, podczas gdy inwestorzy oglądają, jak Ross porusza się na rynku. Pokój koncentruje się na małych możliwościach.
 • Sala Handlowa Na Żywo O Dużej Kapitalizacji. Prowadzony przez Mike 'a Hermana, Ten pokój oferuje dyskusję, podczas gdy członkowie obserwują Mike’ a, wojownika wielkogabarytowego, wykonującego swoje ruchy na rynku.
 • Warrior Pro Mentor Room. W tej sali odbywają się zaplanowane sesje z mentorem na żywo. Na tym czacie będziesz mógł zadawać pytania dotyczące dogłębnych strategii handlu dziennego i swingowego, o których dowiesz się w kursach dostępnych na platformie.
 • Warrior Lounge. Nie skupiając się na żadnym konkretnym temacie, Warrior Lounge daje użytkownikom miejsce na dyskusje off-topic. To miejsce, w którym członkowie mogą poznać się nawzajem w zachęcającym otoczeniu.

Poza pokojami czatów platforma handlowa Warrior ma wiele zalet, w tym:

 • Kursy Handlowe. Kursy handlowe oferowane na platformie są jednymi z najbardziej wszechstronnych materiałów edukacyjnych online. Nauczysz się wszystkiego, od podstaw giełdy po złożone strategie handlu i zarządzania ryzykiem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym dziennym inwestorem, czy nigdy w życiu nie dokonałeś transakcji, istnieje duża szansa, że nauczysz się czegoś wartościowego z dostępnych materiałów edukacyjnych.
 • Konfigurowalne Skanery. Uzyskasz również dostęp do konfigurowalnych skanerów, dzięki czemu znalezienie rodzajów możliwości, których szukasz na rynku, jest prostym zadaniem.
 • Symulowany Handel. Członkowie mają również dostęp do symulatora handlu, który umożliwia testowanie transakcji w środowisku handlu na żywo bez ryzyka ciężko zarobionych pieniędzy.
 • Podsumowania. Będziesz także mieć dostęp do podsumowań rynkowych, które pokazują, jakie transakcje zostały wykonane podczas sesji na żywo, dlaczego zostały wykonane i ich wyniki. Te podsumowania dają jasne przykłady strategii nauczanych w pracy.

Koszt

Subskrybenci mają do wyboru dwie opcje podczas rejestracji w Warrior Trading:

 1. Warrior Starter(997 $ jednorazowa płatność i 197 $miesięcznie po pierwszych 30 dniach). Członkowie programu Starter mają dostęp do kursu Starter Warrior i wszystkich czatów z wyjątkiem pokoju mentora Warrior Pro.
 2. Warrior Pro ($5997 rocznie lub $ 4,297 jednorazowa płatność i $ 197 miesięcznie po pierwszych 90 dniach). Członkowie Pro otrzymują dostęp do wszystkiego, co platforma musi zapewnić, w tym Warrior Pro Mentor Room I advanced trading courses.

6. Investors Underground

Założona w 2008 roku przez profesjonalnego tradera Nathana Michauda, Investors Underground to kolejna platforma edukacyjna, która została opracowana, aby przenieść Twoje umiejętności handlowe na wyższy poziom, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą.

Podczas gdy główny nacisk firmy koncentruje się wokół dziennych akcji groszowych, jest to również świetne miejsce do nauki i towarzyskich informacji na temat kryptowaluty.

Czat, do którego będziesz miał dostęp po zarejestrowaniu się w usłudze, jest solidny, z tysiącami aktywnych członków. Ponieważ wielu użytkowników nauczyło się handlować z Investor ’ s Underground, zdecydowana większość członków wydaje się mieć ochotę uczyć innych stylów i strategii handlowych, które podchwycili podczas sesji czatu, dzięki czemu jest to świetne miejsce spotkań dla początkujących.

Dostępne są trzy czaty, w tym:

 • Momentum Trade Chat. To jest miejsce, w którym pójdziesz, jeśli chcesz porozmawiać o transakcjach momentum, strategiach handlowych i alertach momentum trade. Ten pokój jest zdecydowanie najbardziej aktywny na peronie.
 • Swing Trade Chat. Czat swing trade koncentruje się wokół koncepcji swing trading, która jest jak handel momentum, ale inwestorzy mają tendencję do utrzymywania swoich pozycji przez dłuższy czas.
 • Czat handlowy OTC. Wreszcie, jeśli jesteś zainteresowany handlem akcjami pozagiełdowymi (OTC), czat handlowy OTC jest miejscem, w którym chcesz być.

Oprócz czatów, członkowie Platformy również korzystają:

 • Dzienna Lista Obserwacyjna. Członkowie otrzymują codziennie listę alertów handlowych, a każdy wpis zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące najlepszego sposobu na skorzystanie z okazji.
 • Biblioteka Edukacyjna. Platforma została opracowana jako źródło edukacyjne, więc ma sens tylko to, że dostępne lekcje są niezwykle wszechstronne. Platforma zawiera ponad 1000 filmów, przewodników i podsumowań handlowych.
 • Kursy Handlowe. Członkowie mają również dostęp do ponad 20 godzin kompleksowego kursu handlowego.
 • Webinaria Grupowe. Wreszcie, członkowie korzystają z regularnych seminariów grupowych skupionych wokół interaktywnych grup badawczych, podsumowań handlowych i sesji pytań i odpowiedzi.

Koszt

Istnieje tylko jeden poziom członkostwa oferowany przez inwestorów pod ziemią, ale są trzy sposoby, aby za niego zapłacić:

 1. Miesięcznie: $297 miesięcznie.
 2. Kwartalnie: 697 USD na kwartał, roczne oszczędności w wysokości 776 USD w stosunku do miesięcznej ceny rozliczeniowej.
 3. Roczne: 1897 USD rocznie, roczne oszczędności w wysokości 1667 USD w stosunku do miesięcznej ceny rozliczeniowej i 891 USD w stosunku do kwartalnej ceny rozliczeniowej.

7. BuySide Global

Podczas gdy większość czatów na tej liście koncentruje się wyłącznie na akcjach, pokój czatowy w BuySide Global oferuje akcje, opcje i kontrakty futures, dając tym, którzy chcą bardziej zróżnicowane podejście do handlu domem dla aktywności społecznej.

Dzięki tysiącom aktywnych członków nigdy nie zabraknie Ci kogoś, z kim możesz porozmawiać o strategiach handlowych, możliwościach i czymkolwiek innym związanym z handlem w ramach objętych klas aktywów.

Nie tylko będziesz w stanie komunikować się z innymi inwestorami na czacie, ale będziesz śledzić transakcje na żywo profesjonalnego inwestora w oparciu o alerty przekazywane za pośrednictwem platformy.

BuySide Global oferuje znacznie więcej niż czat. Oto niektóre z innych funkcji, które zachwycają członków:

 • Alerty Handlowe. Dostarczone alerty pozwalają zobaczyć przez noise rynku i skupić się na możliwościach, które mają realny potencjał, aby przynieść znaczne zyski.
 • Analiza Rozbieżności I Objętości. Alerty zawierają szczegółową analizę rozbieżności i wolumenu, dając inwestorom określone punkty wejścia i wyjścia do wyszukiwania.
 • AI Autotrader. Wreszcie, członkowie mają dostęp do autotrader AI, który wykorzystuje dostarczone sygnały do dokonywania transakcji w Twoim imieniu. Na swojej stronie internetowej BuySide Global twierdzi, że jej sztuczna inteligencja dokonuje transakcji „szybciej i lepiej niż jakikolwiek człowiek kiedykolwiek mógł.”

Koszt

Oferowany jest tylko jeden poziom usług, a handlowcy mogą zdecydować się na rozliczanie co miesiąc lub zapłacić większą jednorazową opłatę za dożywotni dostęp. Członkowie miesięcznie płacą $ 197 miesięcznie, podczas gdy członkowie dożywotni płacą jednorazową opłatę w wysokości $3,495.

Firma sprzedaje również dożywotni dostęp do wskaźników technicznych przeznaczonych do użytku z platformą oprogramowania NinjaTrader 8. Metki wahają się od $395 do $1,495, w zależności od wskaźnika.

8. Bear Bull Traders

Bear Bull Traders po raz pierwszy pojawił się w 2016 roku, ale nie pozwól, aby jego wiek cię oszukał; szybko staje się jedną z najbardziej aktywnych społeczności handlowych online.

Na czacie członkowie omawiają strategie handlowe i możliwości na rynku, oglądając transakcje na żywo realizowane za pomocą strategii i narzędzi dostarczanych za pośrednictwem platformy. Szybko rozwijająca się społeczność zawiera tysiące aktywnych członków, z których wszyscy wydają się być przyjaźni i chętni do pomocy nowicjuszom w zdobyciu pozycji.

Co ciekawe, większość rozmów na czacie wydaje się skupiać na akcjach o niskiej i średniej wartości. Są to akcje, które mają stosunkowo niską liczbę akcji dostępnych dla ogółu społeczeństwa. Ponieważ giełda jest systemem podaży i popytu, gdy popyt na tego typu akcje osiąga szczyt, ceny mogą gwałtownie wzrosnąć, ponieważ podaż akcji jest ograniczona.

Oprócz solidnego czatu, członkowie Bear Bull Traders mogą cieszyć się:

 • Oddanych Psychologów. Zrozumienie psychologii handlu jest ważnym aspektem procesu handlowego, ponieważ emocje, takie jak strach i chciwość, mogą zniszczyć twoje zyski. Bear Bull Traders ma dedykowanych psychologów, którzy pomagają w tworzeniu materiałów edukacyjnych i są aktywni na forach dyskusyjnych, aby pomóc Ci nie stać się ofiarą emocjonalnego handlu.
 • Materiały Edukacyjne. Materiały edukacyjne firmy są jednymi z najlepszych obecnie w Internecie, oferując kursy na temat wszystkiego, od podstaw giełdowych po złożone strategie handlowe.
 • Webinaria i spotkania. Firma organizuje również cotygodniowe seminaria internetowe, a także regularne spotkania osobiste, aby połączyć społeczność.

Koszt

Podczas rejestracji w Bear Bull Traders do wyboru są dwa różne poziomy członkostwa:

 1. Podstawowy (99 USD miesięcznie). Podstawowa usługa zapewnia dostęp do czatów handlowych na żywo, a także wstęp i podstawowe lekcje.
 2. Elite (199 USD miesięcznie lub 1999 USD rocznie). Dzięki członkostwu elitarnemu otrzymasz wszystko, co jest związane z członkostwem podstawowym, a także cotygodniowymi webinariami, mentorstwem i dostępem do zespołu psychologii handlu.

9. ShadowTrader

ShadowTrader wyrobił sobie markę jako jedno ze źródeł edukacji, sygnałów i społeczności skupionej wokół handlu opcjami. Traderzy opcji uwielbiają tę platformę i mają wiele do zaoferowania tym, którzy chcą handlować akcjami, forex i futures.

The community jest solidny i obejmuje kilku profesjonalnych handlowców, dając początkującym wybór profesjonalistów do naśladowania i uczenia się od. Chociaż dostępne są narzędzia dla inwestorów giełdowych, futures i Forex, czat jest specyficzny dla opcji.

Oprócz solidnych opcji czatu, członkowie mogą również uzyskać dostęp:

 • Narzędzia Edukacyjne. Platforma ShadowTrade jest dostarczana z kompleksowym pakietem edukacyjnym zaprojektowanym, aby nauczyć cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o opcjach handlowych, akcjach, kontraktach terminowych i forex.
 • Darmowe Cotygodniowe Wideo. Założyciel Peter Reznicek przedstawia cotygodniowy film przedstawiający to, co dzieje się na rynku i możliwości poszukiwania w nadchodzącym tygodniu.
 • Darmowe Kursy Dla Początkujących. Wszystkie kursy dla początkujących na platformie są bezpłatne. Istnieją również inne darmowe treści zaprojektowane, aby dać Ci lepsze zrozumienie, jak działa rynek.

Koszt

Wszyscy członkowie, darmowi lub płatni, mają dostęp do czatu. Co więcej, z ShadowTrader zapłacisz tylko za to, czego używasz. Dostępnych jest kilka zasobów, których ceny wahają się od jednorazowej opłaty w wysokości 75 USD za treści, takie jak arkusze kalkulacyjne, do miesięcznych opłat w wysokości 49 USD za treści regularnie aktualizowane.

10. Haikhuu Trading

Wreszcie, Haikhuu Trading może mieć nazwę, która sprawia, że chichoczesz, ale jego społeczność nie jest żartem. Chociaż platforma jest bardzo młoda, po raz pierwszy dostępna w 2018 roku, ma już ponad 150 000 aktywnych członków.

Przy tak dużej bazie abonentów ma sens tylko to, że pokój czatowy oferowany za pośrednictwem platformy rzadko brakuje rozmowy. Członkowie społeczności wahają się od doświadczonych handlowców do początkujących, którzy chcą nauczyć się lin.

Platforma oferuje zarówno bezpłatne, jak i premium czaty, co daje możliwość poznania społeczności przed wydaniem pierwszego grosza na opłaty członkowskie. Zawiera również ekskluzywne kanały Discord, które oferują jeszcze jedną przestrzeń społecznościową, ale kanały te są dostępne tylko dla płacących abonentów.

Oprócz oferowanych czatów, członkowie korzystają również z:

 • Analiza Tradera Weterana. Płacący subskrybenci mogą zlecić analizę listy obserwowanych przez doświadczonych traderów, aby dać im znać, czy zmierzają w dobrym kierunku.
 • Edukacja Handlowa. Haikhuu Trading poważnie traktuje sukces swoich członków i oferuje kompleksowe materiały edukacyjne, aby zapewnić im wiedzę, której będą potrzebować, aby przynosić zyski.
 • Wiadomości. Doświadczeni handlowcy wiedzą, że wiadomości poruszają rynek. Haikhuu Trading daje swoim członkom dostęp do ekskluzywnych wiadomości, dając im przewagę na rynku.

Koszt

Istnieją trzy poziomy członkostwa dostępne po zarejestrowaniu się w Haikhuu Trading. Należą do nich:

 1. Ogólny Czat (Bezpłatny). To bezpłatne członkostwo daje dostęp do trzech czatów, źródeł wiadomości i podstawowej edukacji handlowej.
 2. Złotych (89 dolarów miesięcznie). Członkowie Gold mają dostęp do wszystkiego, co robią darmowi członkowie, a także ekskluzywny dostęp do kanału Discord, codzienne połączenia konferencyjne, filmy sprzedażowe, analiza listy obserwowanych weteranów, webinaria, wszystkie kontrakty futures i ustawienia skanera akcji oraz pełny dostęp do pakietu edukacyjnego.
 3. Platyna (999 dolarów rocznie). Członkowie Platinum mają dostęp do wszystkiego, do czego mają dostęp członkowie gold. Jedyną różnicą jest to, jak jesteś rozliczany. Przy rozliczaniu rocznym zaoszczędzisz 69 USD rocznie w stosunku do miesięcznej ceny subskrypcji.

Ostatnie Słowo

Istnieje niezliczona ilość czatów onlinee poświęcony konkretnym tematom i społecznościom. Jeśli jesteś samotną mamą, która chce połączyć się z innymi samotnymi mamami, jest do tego pokój czatu. To samo dotyczy architektów, którzy chcą spotkać podobnie myślących profesjonalistów, pacjentów z chorobą nowotworową, którzy potrzebują doświadczonego ucha, gdy przechodzą przez najtrudniejsze czasy swojego życia, i rodziców ze stepowymi pytaniami o swoje relacje z pasierbami.

Jeśli szukasz czatu dla ludzi, którzy noszą tylko lody w lewej kieszeni, prawdopodobnie znajdziesz taki. To może być naciągane, ale rozumiesz o co chodzi.

Przy tak wielu internetowych czatach do inwestowania i handlu, będziesz w stanie połączyć się z wieloma innymi ludźmi o podobnych poglądach. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się!

Jako inwestor lub trader, niezależnie od tego, czy jesteś nowy na rynku, czy masz wieloletnie doświadczenie, prawdopodobnie będziesz chciał nawiązać kontakt z innymi w tej branży. Te połączenia nie tylko sprawiają, że czujesz się dobrze, ale także otwierają drzwi do strategii i możliwości, o których sam mogłeś nigdy nie pomyśleć.

Fundusze ETF a fundusze inwestycyjne – 6 różnic między nimi

Poprzedni wpis

Jak uzyskać najlepszą cenę na wynajem samochodu

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły